2013 Haziran Anneleri Doğum Hikayeleri...

arzu_mu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
824
7
Güzel anne adayları merhaba,

Henüz Şubat ayındayız, daha hazirana çok var ama ben şimdiden doğum hikayeleri topiğimizi açıyorum..
En büyük dileğim şudur ki erken doğumlarımız en az olsun; hepimiz zamanında ve sağlıkla kavuşalım yavrularımıza..

Amin..

2013 Haziran Anneleri Doğum Listesi:

1-limonagac
2-bebisimolsun 33 hafta
3-deseha
4-sureyya
5-sedaak 33 hafta
6-asesulfam 36+6
7-nurcan1980 36+6
8-azeri_gelini
9-MEHSEL_ERAY 37+1
10-zeyyno 37+4
11-Nilom 34+2
12-edahus
13-eylemeylem 37+0
14-deryaf 38+5
15-Melinnaz
16-Broken 37+0
17-TALIAA 38+2
18-Tokoyay
19-NURGU66
20-mnsroz
21-mLsvT
22-Sezen00
23-golgen
24-merve02
25-pellori
26-Esnos29
27-minnos1
28-borealis
29-ozyadayIz
30-keremcik
31-eda1299
32-sevcey
33-minikuss
34-arzu_mu
35-frozens
36-patara
37-eda1299
38-littledumblonde
39-ebrusen
40.Pembe_Gozluk

Son düzenleme:
canım topiğimiz hayırlı olsun şimdiden... inşallah hayırlı, zamanında doğumlarımız olur.sağlıkla bebişlerimizi alırız kucağımıza...

Sevgili arkadaşlar öncelikle Allah hepimizin hamileliğini hayırlı,uğurlu eylesin.Ben bu sitenin sessiz takipçilerindendim.Fakat malumunuz Haziran annesi olacak hatunlardan biri olarak, sormak istediğim İstanbul (Beylikdüzü -Esenyurt ve Avcılar) arasında her türlü özene sahip bir hastane bakıyorum fakat tecrübeleri olan arkadaşlarıma danışmanın daha doğru olucağını düşünerek sizlere danışmak istedim. Bilgisi olan arkadaşlar var ise bu muhitlerde önerebilecekleri bir hastane varmıdır.
Not: DR'um Türkan Mutafoğlu kendisinden çok memnunum ancak hastane konusunda kararsızım.Lütfen önerilerinizi bekliyorum.
Sevgiyle kalın.

ben sana oralardan biryerler öneremem belki ama ben nisa hastanesine gidiyorum yenibosnada.... hastane cok kalabalık oluyor ama doğum konusunda nam salmıs bir hastanedir.. beylikdüzünden cok gelen var... sana kendi gittiğim hastaneyi önerebilirim

Çok teşekkürler

kızlar hizmet hastanesi doktor hakan peker çok ilgili ve tecrübeli bir doktor gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

kızlar merhaba hizmet hastanesi doktor hakan peker çok ilgili ve tecrübeli gönül rahatlığıyla tevsiye edebilirim

Ben dogumdan hem cok korkuyorum hem de sabirsizliktan ölüyorum daha hic kucagima almadigim kokusunu tanimadigim oglusumu okadar cok özledim ki

vay bee bugünlere de geldik :) doğum hikayelerini okumaya bayılıyorum zaten şimdi sıra bize geliyor inşallah :)) hepimize güzel sağlıklı doğumlar nasip etsin Rabbim..

topiği görünce heyecanım arttı inşallah sağ salim rahatca dogum yapıp ilk haberleri de paylasırız burda Allah yardımcımız olsun

İnşallah ben de buraya güzel bir doğum hikayesi yazabilirm. Gerçi en son ben yazacak gibiyim ama hayırlısı:)

bakalim ilk kim yazacak cok az bir zaman kaldi artik bir kac hafta sonra yazilmaya baslar hikayeler
ayy ben bile suan cok heyecanlandim sancilar artikca dogum yaklastigini hissetim sanirim

İlk doğumumuz gerçekleşti..
limonagac 34. haftada 2.250 gram olarak yavrusunu dünyaya getirdi, epidurel sezeyanla yaptı dogumu..
kendısını tebrık edıyor, evladına saglık-afıyet dılıyoruz..
Dogum hıkayesını de en kısa zamanda beklıyoruz... :))

Doğum hikayelerinizi yazarken;

Doğum günü-saati:
Hastane Adı:
Bebeğin boyu-kilosu:
Doğum şekli:

Gibi bilgileri de mutlaka yazmanızı rica ediyorum.
Biz başkalarının hikayelerini okurken nasıl da merak ederdik, onlardan faydalanırdık;
şimdi sıra bizde.. Bizim de hikayelerimizle başkalarına faydamız dokunsun..
Hepimize hayırlı-güzel dogumlar dılıyorummmmm....
Aminnn....

Aaaaaa! Hayirli ugurlu olsun. Allah anali babali buyutsun insallah. Darisi bizlere.
Arzucum; dogum listemizi de sen hazirliyorsun heralde? Simdiden tesekkurler...

Zeynep Erva
doğum tarihi:1-mayıs-2013
doğum saati:05:50
hastahane: bursa jımer
boyu-kilosu:48cm-2580gr
doğum şekli epidural anestezi

Evimin üçüncü nuru güzel prensesim zeynep erva m dünyaya bu sabah 5.50 geldi. bu süreç 28 ağustosta başladı 23 eylülde eşim gebelik testi alıp eve gelmiş benim hamile olacağım şüphesi taşıyormuş bende çok şaşırdım okuldan gelmiş evi topluyordum hadi testi yap işe geri döneceğim dedi ben inanmayarak ve gülerek testi yaptım test pozitif çıkınca şok oldum istyorduk ama uzun bir süre geçtikten sonra karar verdik ilk aydan hamile kalacağımı düşünmemiştim ağlamaya başladım eşim gülüyor ben ağlıyorum çocuklar okuldan geldiler onlara söyledik şokoldular bu arada 16 yaşında bir kızım 11 yaşındada bir oğlu var sevindik güldük heyecanlandık güzel bir haberdi bizim için 5. haftada bir kanamam oldu rapor alıp istirat etmeye başladım 8. haftada daha büyük bir kanama ve hastane yatışı rahim kan içindeydi bebek gözükmüyodu ama kalp atışlarını duyduk sevincimiz gursağımızda kalmamış allah minik kızımızı bize bağışlamıştı. artık daha dikkatli olmalıydım heyet raporu aldım yatak istirati ve ilaçlarla günlerim geçmeye başladı...22 haftamızda şeker olduğumuzu öğrendik diyete başladık kilom 81 ağrılarım çoğaldı 15 günde gittiğimiz doktorum 10 günde gelmemi istedi zar zor 35+0 geldik 4 5gündür sancılarım çoğalmıştı dr mu aradım sancımmın çok olduğunu söyledim önceden sezaryan doğum yaptığım için tehlikeli olacağını hemen gelmemi söyladi son bir aydır haftada bir ziyaretine gidiyorduk son ziyaretinde daha çok dikkat atmemi söylemişti tehlikelerden bahsetmişti...telefondan sonra dr muza gittik muayne etti nts ye bağladı ve beni hastaneye yatıracağını söyledi kabül ettik tam yatışımız oldu ben bu bebeği yarın 8.30 da alırım dedi şok üstüne şok yaşadık...bu sıkıntıları çektiğim halde çantam hazır değildi annem bizimleydi hemen eve gidip çantamı hazırlayıp gece getirdi çocukları alıp eve gitti yarın 8 de geliriz dedi eşimle ben kaldım sabah olmasını bekliyoruz tabiki gözümüzde gram uyku yok sancılarım 2saatte bir takip altında bu arada tansiyonum yükseldi neden olduğunu sorunca yatıyosunya ondan dedi hemşire ama ben 7-8 aydır hep yatıyorum dedim eşime tv seyrediyoruz saat 4 dr geldi sen galiba panik yapıyosun dedi gülerek bende güldüm biraz endişeliyim dedim gebelik şekeri olduğum için akciğerleri için iğne vurmamışlardı yatışımız olunca akciğerleri için iğne vurdular uyumaya çalış dedi gitti bir saat sonra hemşire geldi bir çok kağıt imzalattı biz sabaha hazırlık yapıyor zannetik imza işi bitince hadi canım dr bizi ameliyathanede bekliyor gidelim dedi titremeye başladım çok korktum sedyeye bindim eşimle birlikte ameliyathaneye gittik titremem artmıştı eşim sakinleştirmeye çelışıyor anestezi uzmanı ilk galiba dedi hayır üçüncü değince şaşırdı hazırlıklar başladı dr geldi eşim yanımda konuşarak başladık ben daha hazırlık yaptıklarını sanarken kızımın sesini duydum hemen eşim kalktı bebeğin yanına gitti dr u muayne etmeye başladı sesi gitti eşimin rengi değişti birşeyler ters gidiyodu tekrar ağlamay başladı kundağa sarıp yanıma getirdiler yüzünü gördüğüm gibi alıp gitti dr u muayne edecek dedi eşim korkma dr umda son işlerini yaparken tam zamanında aldık canım rahmin çok incelmiş yırtılmak üzereymiş dedi korktuğum başıma gelmeden bunuda atlattık dedi...sevgili dr umu çok seviyorum benimle bu süreçte dr gibi değil bir abla bir anne gibi ilgilendi bebeğimi prensesimi başarıyla kucağımıza aldık...doğumdan çıktığıda çok kötüydüm titriyordum üşüyordum odamıza çıkarken prensesim odadamı diye sordum hayır annesi bebğinizi küvöze aldık 4 5 saat sonra görebileceksiniz dedi hemşire ablamız ben ağlamaya başladım eşimde göz yaşlarını tutamadı yatağımı hazırlamışlar beni temizleyip yatağıma yatırdılar ben ağlıyorum hemşireler dr uma haber vermişler geldi beni teselli etti bebeği gidip gördüğünü gayet iyi olduğunu söyledi 2-3 saat sonra gelir dedi gitti kızımı 3 saat sonra getirdiler çok güzeldi kucağıma verdiler azıcık kokladım aldılar elimden yatağına yatırdılar babası ablası abisi kardeşlerim ve annem uzaktan bakıyolardı kızım nefes almayı unutuyormuş gözlem altında olması gerekir dediler bize yapmamız gerekenleri anlatırken kızım morardı hızlı bir şekilde odadan alıp gittiler perişan oldum ağladım herkes benimle ilgileniyordu ama üzgünlüğüme kafi gelmiyodu dr um geldi konuştu küvöze aldıklarını çocuk dr gelip bizimle ayrıntılı konuşacağını söyledi. öğleden sonra çocuk dr gelip karaciğerinde su olduğunu söyledi vede nefes almayı unuttuğunu bu yüzden 10 gün ila 20 gün arasında küvözde kalacağını söyledi buda günsüz doğduğu için oluyormuş normal dedi ben cuma günü çhastahaneden çıkcağım inşallah meleğimde en kısa zamanda çıkar...az önce görmeye gittim mışıl mışıl uyuyordu sevdim seyrettim geldim...allahım bana ve tüm hmişlere bebeğini kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin...kimsenin kucağını boş bırakmasın...

gözünüz aydın canım hoşgelmiş zeynep erva:))zor bir süreç atlatmışsınız neyse ki ikinizde iyisiniz şuan.bi an önce bebişin de küvözden çıkar inş.doya doya koklayıp ilgilenirsin kızınla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…