2013 Gelinleriiiiiiiiiiiiiiiii:) Gelin toplanalım bakalım dertleselım yahu:))))

faraway_lal

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
10
0
merhabalar efendım:) bende 2013 agustos gelınıyım ıns:) heycanım had safhada balayı otellerımızı dugun hazırlıklarımızı heycanlarımızı paylasalım bakalım:) biz balayı rezervasyonumuzu Crystal waterworld Belek e yaptırdık pekı ya sız:))))

merhaba bende Haziranda gelin olucam inşallah. balayımız ise Rixos Tekirova Otelde olacak

rıxoslarda guzel gercekten umarım hepımızın balayı hayırlısyla cooookkkk guzel gecer :) dugun yorgunlugunun ustune cok ıyı gelecek bu tatıl:)

bende eylülde gelin olucam inş. ama daha balayı otelimizi ayarlamadık sadece salon tutuldu nisanda diğer hazırlıklara baslıcaz inşallh:KK1: inşallah hepimzn düğünü balayı hayallerindeki gibi olur :KK52:

Biz Mayısın başında gtcez Bodrum Türkbüküne inşallahh:) herkes soğuk olur yağmur fln dio ama umrumuzda değil çünkü şu stresteeen sonra tek ihtiyacımız dinginlik ve sakinlik bu da tam aradığımız yer olcak galiba:)

Biz Mayısın başında gtcez Bodrum Türkbüküne inşallahh:) herkes soğuk olur yağmur fln dio ama umrumuzda değil çünkü şu stresteeen sonra tek ihtiyacımız dinginlik ve sakinlik bu da tam aradığımız yer olcak galiba:)

bence hıccccccccccccc onemlı degıl eısn yanında mı tatıldemısın mutluysan huzurluysan gerısı hıccc onemlı degıl bence :) dugunden sonra guzelllllll bır tatıl bızı beklıyor kızlarrrr:)

benim düğünde de ağustosta ama hiç bişey belli deel... balayı yerleri hakkında bilgi edineyim dedim bende tavsiyeler üzerine mayısta ayarlarız inşALLAH.. ASKERİm geldikten sonra ayarlanır inşALLAHH..

X