2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

39 haftamdayım son bır haftam var malesef butun arkadaslarım benım zamanımdan once dogum yaptılar bır ben boyle gec kaldım

Bende 39+1 takvimde 6 gunum kalmis. Oglum annesinden ayrilmak istemiyor sanirim dursun bakalim bebegim o gelecegi zaman Allahin izniyle durmaz:)) ben 1 aya yakindir adet agrisi, bicak saplamalari,cati kemik agrilari cekiyorum ama acilma yok yumusama varmis sadece

kızlar benimde bebek aşırı hareketli ve aynı zamanda ben ishalim ama çok şiddetli şekilde mideme bişey girince tuvalete koşuyom anında bugün yine doktoru arıyacam bakalım ne diyecek

kızlar benimde bebek aşırı hareketli ve aynı zamanda ben ishalim ama çok şiddetli şekilde mideme bişey girince tuvalete koşuyom anında bugün yine doktoru arıyacam bakalım ne diyecek

Son haftalarda bebegin hareketlerinde azalma olur derlerdi aksine cok hareketli oldu agri cekiyorum ayyy diyorum bazen farkinda olmadan. Canim sen doktorunu ara ishal bulanti dogum belirtisiymis benimde hep karin agrim var ama tam ishal degilim hergun karnim agriyor

Cok saol canım ama bir eylül annesi olarak 3 eylül tarhmz inş. . Eylül bi başka bence ama cdden bi yoklama yapsak güzel olabilir ))

ben de haftaya sezeryana gün aldım son 7 gün:)
Hayrli olsn cnm benm de son3 gn çok heyecanlı ))

kızlar benımde bugun rahmımın ıcı yanıyor ozellıkle ıdrara cıktıktan sonra boyle bısey basına gelen var mı acaba
Canim tahminen idrar yolu enfeksiyonu az su mu içiyorsun ??
Maşallah bize böyle tecrübelerle gelin )) hepsini normal doğum mu yaptın canım ??

Ayy canm zaman çok yakın galiba hadi hayırlısı ))
kızlar 5 dk dır kızım kendini sürekli poposunu dayayıp duruyor normaldir dimi yani bu kadar sık yapmıyordu
Aynısını yasiyorum bize düşen popişlerini sevmek galibaa elimi alamıyorum artk hc karnimdan ben oksadikca daha cok yapmaya başladı ))

Canım ben de sezeryan olucam 40. Haftma gricem bugun ama kesnlkle bekleyemem demiyorum dr um 3 eylül dedi aynn kabul ettmki ztn 7 snde günüm doluyor o günü bekleyelim deseydi ona da tmm derdim yazık deil mi bebişlermse içerde ne kadar çok kalırsa o kadar güzel olur beklemelyz bence cnm..

ıns sızın gıbı rahat gecer kızlar çok tırsıyorum muayeneden
magnezyumu bıraktıgımı soylucem dra ıyıyım artık.bıde gercekten dogumu gecıktırıyosa uzulurum.kardesım gıtmeden dogurmam lazım ama tık yok

nasılsınız eylülün güzel anneleri ve onların tatlı kuzuları

bizim dün doktor kontrolümüz vardı bebeğimize ve çatımıza bakıldı.bebeğim 3300 olmuş ben normal doğum istediğim için çatıma baktı doktorum ben bu kadar basit bir işlem olduğunu bilmiyordum çok da rahattım ama tahmin ettiğim gibi çatı dar ben minyon tipliyim çatım dardır diyip duruyordum bebişde benim çatıya göre iri gidiyo mecbur sezeryan hayırlısı böyleymiş bebiğim sağlıklı olsun da önemli olan o 7 eylül kavuşma günümüz bebeğimi kucağıma almama çok az kaldı bu zamana kadar yediklerimi kısdım kilolu olmasın normal ihtimalim olsun diye valla son bi hafta ne bulursam yicem bebeğe yarayan

carsamba gunu sezaryenle bebegım dogdu. 3200 oldu, daha buyuk bekliyorduk ama olsun. gayet rahat her ısımı yavaş yavaş yapıyorum dolaşıyorum ama oturup kalkarken yatarken falan acı oluyor tabı bıraz. doğum yapmak her seklıyle zor bence ameliyattan cıktıgımda tam kendıme gelemeden odaya getırdıler herkes donuyordu gozumun onunde. agrı kesıcı yaptılar sonra bıraz kendıme geldım. gogus uçlarım cok acıyor emzirmek bnm ıcın ezıyet su an. sarılığı olmasın dıye mama da verıyorum arada. ılk bırkac gun sutunuz olmazsa korkmayın. normalmıs. hemsıreler gelıp memenızın ucunu sıkıp sıkıp cocugun ağzına sokuşturuyorlar zaten. her sey yoluna gırecektır zamanla.

cnm gözün aydın darısı bekleyenlerin başına inş daha da çabuk toparlarsın sütünde bol olur inş bebeğinle sağlıklı mutlu günler dilerim....

cnm gözün aydın darısı bekleyenlerin başına inş daha da çabuk toparlarsın sütünde bol olur inş bebeğinle sağlıklı mutlu günler dilerim....

Kizlar gunaydin 6 gunum kaldi ama bende hic isaret yok:) bakalim Rabbim ne zaman nasip edecek

günaydın kızlar. İşaret olmasa bende rahat olucam. Ama ağrı sızı, kasılma var, ortada bebek yok ne dersiniz doktora gitsemmi?
canım bizim daha 20 küsür gün görünüyor ama ben de heyecanlanıyorum hayırlı zamanda kolaylıkla gelsin inş bebeklerimiz önemli olan o.
canım hakkında hayırlısı olsun benim de 16 eylülde çatı muayenem olacak yani 39 içinde bakalım ne dicek bende merak ediyorum inş. hayırlısı olur

canım rabbim bebeğine hayırlı sağlıklı bir ömür versin,sana da şifa versin bebişin seni emsin büyüsün inş.

saglıkla büyüt yavrunu cnm.göğüs ucların ıçın krem kullanmadınmı.benım arkadaslarım cok cekmış bana son ayında lansınoh kullanmaya basla dedıler basladım sende al hemen cnm gecırıyomus hemen

benım catımada 4unde bakılcak ıns senın gıbı rahat gecer.her dogumun hayırlısı cnm

benım catımada 4unde bakılcak ıns senın gıbı rahat gecer.her dogumun hayırlısı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…