2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 32. haftada sorduğumda aktaramıyoruz demişlerdi. Ben doğum öncesi iznimi geçtim, 40+3 olduk kızımın gelmeye hala niyeti yok. Doğum öncesi gitti, bir de doğum sonrasından gidiyor diye üzülüyordum. Ta kiiiii, senin bu mesajına kadar Bizim müdür bey biraz gıcık bi tiptir, bgn yarın derken aramayı erteliyordum. 8 haftamın gitmediğine çok sevindim. Çook teşekkür ederim

sağsalim çabucak kavuşursun inşallah bebeğine

Kizlar dun nstye girdim sancim cikmadi aciklikta yok yumusama var dedi normal dogum yaparsin dedi. Adet agrisi,bicak saplamalar,cati kemiklerim agriyor ama acilma yok. Zaten adet agrisinda ben kivrilir sessizce aglardim suan oyle agrim yok duzenli.

canım inşallah çabucak kavuşursun bebeğine nezamandır yoktum kocaman olmuşssunuz

iyiakşamlar kızlar biraz geçmişi okudum herkes heyecanlı bekleyiş içinde bizde bugün annemle temizlik yaptık henüz bitmedi artık yarında devam etcez sırtlarım fena ağrıyor ben herşeye razıyım yeterki sağlıklı gelsinler yavrular bizleri belketmezler inş

canım günün az kalmış. bebişin o kadar beklemeyebilir. bence sen temizlikleri daha hızlı hallettirmeye bak.

canım bende bir rahatlık var arkadaşlarım benden daha çok stres yaptı ama benim kızımın gelceği pek yok gibi duruyor henüz öyle ciddi bir ağrım olmadı bakalım hayırlısı olsun hepimiz için..

ah canim benim bekleyisim gecen hafta carsambadan beri devam ediyo tam bi hafta odu nisanim geleli ama benim kizda tik yok napcam bilmiyorum alah hepimizin yar ve yardimcisi osun alah bizlere sabirr versiinnn

bnde 2 gundur cekıyorum sancı acıklık var ne nısan ne su gelmedi belim kopuyo sankı daha ne kadr dayanabilirm bilmiyorm sureklı agrım var

canım bende bir rahatlık var arkadaşlarım benden daha çok stres yaptı ama benim kızımın gelceği pek yok gibi duruyor henüz öyle ciddi bir ağrım olmadı bakalım hayırlısı olsun hepimiz için..

canim yolun sonuna gelmissin canim saglicakla kurtul insAllah

benimde ciddi ağrım başlamadı. Sadece dünden beri minik minik gaz varmış gibi minik ağrılarım olup olup geçiyor.

senın nıye sezeryan cnm??.normal doguranımız cok az hakkaten.benımde 4unde bellı olcak

İlk doğumum 22 saatlik suni sancı sonrasında sezeryan olduğu için canım...
aramızda 2 gün varmış,senin neden 4 ünde belli oluyor genelde 1 hafta öncesi alıyorlar?

Son düzenleme:
İlk doğumum 22 saatlik suni sancı sonrasında sezeryan olduğu için canım...
aramızda 2 gün varmış,senin neden 4 ünde belli oluyor genelde 1 hafta öncesi alıyorlar?

4unde gel çatına bakacağım dedı.tırsıyorum cok:26: bebısımın kılosu ondeymış oyle gıderse sezeryan dedı.4unde bakıp durumu konusalım dedı cnm

hem açilmaya yardımcı, hemde ağrıvarı hafifletıyor canım. Bu arada benim ağrı ve sancılar devam ediyor ama ortada bişey yok

hem açilmaya yardımcı, hemde ağrıvarı hafifletıyor canım. Bu arada benim ağrı ve sancılar devam ediyor ama ortada bişey yok

Annemde sizin gibi sıcak suda yıkanmayı öneriyor. komşularımıza ve teyzemede önermişti kolay doğum yapmışlar.
suları geldikten sonra yada sancıları başlayınca sıcak suda yıkanıp duş alıp öyle gitmişlerdi hastaneye

kızlar benımde bugun rahmımın ıcı yanıyor ozellıkle ıdrara cıktıktan sonra boyle bısey basına gelen var mı acaba
Bende de oluyor
dogumdan cok çatı muayenesınden korkuyorum sankı cnm:2:

Korkma canım ben de aynı senin gibi doğumdan çok çatı muayenesinden korkuyorum diyordum gecen hafta yaptırdım ne kadar rahat olursan o kadar iyi hem 2-3 saniyede bitiyor sen noldugunu daha anlamadan bu hafta bebek gelmezse haftaya tekrar yapacak doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…