2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız sanırım leyla doğum yaptı. Darısı bizlere artık. Dün ve bugüm sıcak duş aldım şimdi kasık ağrısı ve bel ağrım var. Zaman zaman kasılma oluyor ama sürdkkli doktora gitmek istemiyorum. Nişan geldimi diye habire lavaboya gidiyortm ama yok eşim eve dönmek için beni bekliyo, oda sıkıldı karnım hala yukarıda, midem hala yanıyor. Oğluşum gelse artık ya

cnm bel ağrıları ara ara giren kasılmalar çok normalmiş, doktorum bana vücudun doğuma hazırlanması dedi bu kasılmalar için,,
bizim dikkate almamız gereken durum ağrıların periyodik olması imiş

kızlar doğum yapanlara ve doğuma gideceklere hayırlı olsun diyorum... okuldan geldim sordum ve malesef cevap olumsuz 5 haftayı tatile geldiği içim aktaramıyomuşuz, doğum 41. hafatada yada daha geç olsa da doğumun olduğu tarihten sonra izin başlıyomuş yani geç doğuran 8 haftasından bişey kaybetmiyo neyse artık şansımız böleymiş üzüldüm ama yapcak bişey yok

canım rabbim bebeğine şifa versin inş. en kısa zamanda,sen de çk üzülüyorsundur eminim ama sütün kesilmemesi için dkkat et canım rabbim büyüktür
canım sen de bebeğini sağlıkla sıhhatle büyüt inş. bende hayırlısı ile normal doğum istiyorum ama tabi bazı durumlarda mecburen sezeryan olabiliyor allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

Hastanedeyim dua edin. .
7 dk da bi sanci gelio bekliyoruz. .

Sabah 6 da oglusum geldi sukurler olsun. 37 + 3
Omer ubeyde ismi
3 kilo
canım hayırlı olsun mevlam oğluna sağlık sıhhat hayırlı ömür versin inş. sana da geçmiş olsun
kizlaaaar galiba dogum basladiii kananm varr hemen hastaneye gidiyorum haber veririm bizim icin dua edin nelurr

canım rabbim kolaylık versin inş sağlıkla alırsın bebeğini kucağına rabbim sana da yardım etsin

Hastanedeyim dua edin. .
7 dk da bi sanci gelio bekliyoruz. .
canım hayırlısıyla bir avazda bebişini kucağına alırsın.. belkide kucağındadır şimdi
sonraki mesajını gördüm mesajımı düzelteyim dedim :) maşallah oğlunu kucağına almışsın.. Allah sağlıklı uzun ömürler versin
hayırlı olsun canım, allah sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin

Son düzenleme:
Canim ikimizinde 7 gunu kalmis sen daha iyisin nisanin gelmis bende tik yok bide 1 hafta gecmis senin. Sanki hep karnimda kalacak gibi:)))
aynı durum bende de var canım.bir haftamız kaldı ne sancı ne de başka birşey arada karnımdaki kasılmalar haricinde birşey yok.bu gidişle bizler 41.haftaları görürüz gibi geliyor
niyeyse bende aynı duygular içindeyim sanki hep orda kalacakmış gibi, kendi kendine gelmeye niyeti olmayacak gibi geliyor

of mide yanmasını es geçmeyelim tabi, kendimi ejderha gibi hissediyorum
Ayy evet yaa önceden yediklerime dikkat edince biraz geçerdi ama şimdi ne yesem yanıyor aciksam yanıyor yanıyor da yanıyor
Sicak duş iyiyse şu durumda ben de alayim bari kızım gelir belki:-D

o uyku benden hiç gitmedi ki ilk 3 ayla sınırlı kalmadı yani gündüz uykum var uyuyamıyorum akşamda yaşlı teyzeler gibi erkenden tv ye bakarken uyuya kalıyorum

sabah 11 uyandım kahvaltı yaptım sonra gene yattım sonra kalktım eşimin iki ayakkabısını boyadım ayakkablığı sildim geneyattım sonra zorla bi nohut yemeği atıverdim ve gene yatıyorum,,,,egzersiz yürüyüş falan iyigelirmiş ama nerde bizde o yürek anca yat zıbar dimi güyaa nefes eegzersizleri falan uygulmayı öğrencektim ama nerdeeeeeee tembelük işte tembüllllllllllllllll

Ayy evet yaa önceden yediklerime dikkat edince biraz geçerdi ama şimdi ne yesem yanıyor aciksam yanıyor yanıyor da yanıyor

Sicak duş iyiyse şu durumda ben de alayim bari kızım gelir belki:-D

benim evde küvet yok gecen canım cok cekti evdeki büyük leğeni suyla doldurdumm oturdum icine keyif yapıverdim eşim banyonun önünde katıla katıla bana guülüyordu

ben sabah erkenden bizimkiyle uyanıyorum sonra uyku pek olmuyor ama akşamları oooooooooo.... 2 gündür zorla yürüyüşe çıkarıyor kociş 1 saat yürüyoruz.. oda umudu kesti oğluştan gelmeyecek diye gözü korktu garibimin hergün evden çıkarken vaktin olursa netten bilgilendirici videolar (bebek bakımı ile ilgili) bul beraber izleyelim diyor, bende vakitten bol bişey yok ama tembellikten aklıma bile gelmiyor internet diyince bitek forum var şimdilik hayatımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…