2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Canim korkma 2 gunden bisey olmaz Allahin izniyle, moralini yuksek tut oyle kotu seyler dusunme bende sali gunu acile gittim benim bebekte enfeksiyon kapmis, antibiyotik kullaniyorum ne kadar vermek istemesem bile bende mecburen veriyorum..

Ne hastaliklar var sukredelim bunlar gelip gecici seyler bebeklerde bizim sandimiz kadar gucsuz degiller istedikleri tek sey anne sefkati ve sevgisi

gecmıs olsun canım mecbur kullanıyoruz ama yaptıgım hata mahfettı benı belkı duzenlı kullansaydım cogalmazdı yada hıc baslamasaydım.. tabiki şükürler olsun Allahım hıcbırımızın evladının acısını göstermesın.
ama bıde benım sutum hıc yok ne yaptıysam gelmedı 50 cc bıle cıkmaz bunu kafama takmaktan aglama krızıne gırdım cuma gunu doktora gıttım antıdeprsan verdı. mamayla benım cocugum ne kadar saglıklı olabılır kı

Ben doktora gitsem banada antidepresan verir doktor buda global dunyanin yeni ekonomi pazari :)

Sen kendini salma canim burda mamayla buyuyen cok bebek var, sutde yoksa yok simdi mamalar anne sutu kadar kaliteli, dert etme bunlari

Ben 4 Aralık'ta doğum yaptım. Doktorumuz 3. Haftadan sonra sürekli memede kalmak isteyecek dedi. Dediği gibi de oldu. Hala sürekli emmek istiyor. Açlıkla da ilgisi yok. Bırak dışarı çıkmayı bazen tuvalete gidemiyorum. Sadece uyursa ayrılıyor. Ama uykusu da az. 1 aya kadar azalacakmış bu istek. Çok yorucu. Sütünün yetip yetmediğini ancak kilo kontrolüyle anlarsın.

canım bende günde 1 yada 2 kez mama veriyorum ve mutlaka su veriyorum her gün su vermeyi unutma..ishal olduğu için bikaç kaşık daha fazla ver..

Canımm internet her Zaman en kötüsünü yazar her zaman
Ben bunu çok kez denedim
Kendime zehir ettim tahliller şunlar bunlar çıkaba kadar
Sakın üzme kendini druna danış açar telefonu döner mutlaka
Ayrıca sadece mamayla beslenen 2tane arkadaşımın oğlu var öyle akıllı öyle sağlıklıkar ki
Yemin ederim mamaya güvenim artıyor
Mamadan
dolyı biraz iriler o kadar
2yaşonda olması gerekirken 3yaş boy ve kilosundalar ama dr lar sorun etmiyor
İçini ferh tutmay çalışi

Bugünler geçecek canım. 3 ay bi bitsin rahatlayacağız biraz daha. Çok zormuş bebek bakmak.
Benim kız da ishal olmuştu canım. Meğer idrar yolu enfeksiyonu yüzünden olmuş. Gaita kültüründe üreme olmamıştı. Antibiyotikle geçti. Çok üzülmüştüm daha bir aylıkken antibiyotik kullandık diye ama ne yapalım, iyi olsunlar da. Ölüme yol açması en kötü ve milyonda bir olacak ihtimaldir, üzülme. Ilacı vermeye devam edersin. Birazcık da su ver.

Öyle düşünme canım. Sonuçta anne sütü de veriyorsun. Mama da o kadar kötü bir şey değil. Üzülürsen sütün de etkilenir. Denedin mi bilmiyorum, gerçi herkeste farklı sonuç verir ama Milkplus sütü arttırıyor.

Bizim doktor mamayı da suyla yapıyorsunuz zaten, ekstra su vermeye gerek yok diyor

canım her doktorun dediği birbirini tutmuyoo valla..(bizim doktor ver demişti. annem de anne sütüyle beslenen bebeklere bile su verildiğini söyledi. yani bize hep su vermiş. bende o yüzden doğduğundan beri her gün veriyorum canım.su dan bişey olmaz diye düşüüyorumm

Bizim doktor mamayı da suyla yapıyorsunuz zaten, ekstra su vermeye gerek yok diyor

canım o mantıkla düşünürsen bizde yemeği suyla yapıyoruz ama yine de saf suya ihtiyaç duyuyoruz .yanlış anlama niyetim çok bilmişlik yapmak değil ama bence versen daha iyi olur.zaten çok değil.3 4 çay kaşığı su veriyorum ılık.

Eşin zorla giydirip dışarı çıkardı beni
Kolumu bile kaldırmadım çorabımı bile o giydirdi.
Aral ve Kerem de geldi ikea ya fln gittik Aral oyun evinde oynadı
Yemek yedik ailecek kerem i bebek bakım odasında emzirdim
Cıktık eve geldik.iyice gezenti olduk valla :)

Kızlar ben günde 120 cc mama veriyorum
Mecburen! Çünkü emziriyorum artık doymuyo en son emzikle oyalayıp üstüne veriyorum mamayı
Dr cok değil gönlün rahat olsun dedi.
Bnm sadece en cok uykuda sütüm artıyo
İki cocuk biri aşırı yaramaz buna şkür..!

Kizlarrr galiba hasta olacam ben(( bide sizin bebisler için aldiginiz 0-3 ay arazi aldiklarinizi kullanabiliyor mu? Benimkiler kasmaya başladı

Bnmkiler oluyor ama kasmaya basladı artık
Birde ben iç badilerini çıt çıtlı diye 3-6 ay kullanıyorum
Çünkü bezi şiştiğinde hemen sıkıyor
Kıyamam çüküne oğlumun

Bnmkiler oluyor ama kasmaya basladı artık
Birde ben iç badilerini çıt çıtlı diye 3-6 ay kullanıyorum
Çünkü bezi şiştiğinde hemen sıkıyor
Kıyamam çüküne oğlumun

Yaa bizim tulumlarimiz kasiyor bayagi bgn umraniyeye ciktik baktik hic güzel bisi de yok beden de yok. Eminönü daha iyi yaa...

Kiz anilll niye o kadan gelmiş ya? UFO fln mi yaktiniz? Allah yardimciniz olsun. Bize 80 gelmiş ama altini actigimda yakiyorum sadece bide banyo yaptirirken...

Bilmem durmadan çamaşır makinası ütü be saç kurutma malinası çalışıyo
Saç kurutma makinası mı yaptı acaba durmadan çalışıp susssın diye
Ufo sadece banyo yaptığında açıyorum amanın yaaa doğalgaDa 350 su 87
Telefonşar internet digitırk Zırt vırt maaş gitti(

Yaa bizim tulumlarimiz kasiyor bayagi bgn umraniyeye ciktik baktik hic güzel bisi de yok beden de yok. Eminönü daha iyi yaa...

Benim bodylerde olmuyo ve onlarca giyilmemiş var onlarca
Pijama takımları da tam oturuyo
Yeni masraflar geliyo
Bu arada sen nerde oturuon yakın mısın bana acep ben çekmeköydeim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…