2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Yaa peki arkadaşlar benim iyice kafam karıştı.. Devletin bu kadar para vereceğine hala pek inanmıyorum da:)) acaba diyorum bize şimdi bu yatıracakları parayı biz iş yerimize geri mi vereceğiz.. Ben şuan maaşımı alıyorum çünkü... Yoksa maaştan ayrıca yatırılan bir para mı bu??

Aral okula sabah gidiyor ve orada kahvaltı ediyor
Artık nasıl ediyorsa !! okul yaşı gelene dek ben yedirdim hep
Halada öyle c tesi ben pazar babası yediriyor
Ama kerem var artık
Bişeyleri becersin kendi yesin istiyorum
Babanne gelip kerem i oyalıyordu en azından. O da olmayınca daha zor oldu
Çok berduşum sükunet görsen öykkk

Yok kiz tubisss

Cocuk basi 95 degil...her bir dogunda bu.190
Cocuk psrasi her ay 30tl ya T iuor..bez parasi bile degil...

Heee e evhanimlari bostan korkuluğu mu ya o ne offfff:)

Ya kizlar bisi sorcam. Siz gece bu bebeklerin altini uykularini açmadan nasil aliyosunuz ya deyin bakalim bana bi! Ben bulamadim uykusu ayikmasin emsin uyusun emsin uyusun istiyorum uykusu acilinca daha hoc uyumuyo miziklaniyo sürekli zaten koligiz biz azcuk rahat edek! :))

Tubişim
Valla ben iki üç gündür gece alt değiştirmiyorum
Çünkü uyanıyordu .!
Gece uykusuna geçeceğimiz zmn değiştiriyorum altını birde sabah 8 de
Prima kullanıyorum ztn hiç rahatsız olmuyor sabaha kdr
Sen bildiğim kadarıyla başka bez kullanıyorsun
Gece için prima al Cnm İnan cok daha kuru kalıcak.
En azından sadece gece onu kullan

Değiştireceksen de once değiştir sonra emzir memede mayışsın

Ya bende molfix kullanıyorum ama memnunum 5-6 saat dayaniyor da bazen çok asiri CIS yapiyo bide bu sira pirtlarla birlikte hafif kakada gemiyi çok tutmak istemiyorum bezini. Gece uykusuna geçmeden önce kacta degistriyosun bezini.

Ya önce değiş sonra emzir diyosunda AC olan çocuk alamadan öyle duruyomuki kiyameti kopatiyo. Önce emzirmem gerekiyoo yyüzden offf cildiriciiimmm!

slm kızlar bitiğim valla
nazarı değeni bulunca yolacam okadar diyim dün gece uyumadığı gibi bu gün gündüzde uyumadı halada uyumuyor ana kucağını salladıkça uyuyor bırakınca uyanıyor oğlum sallıyor artık bana sinir geldi sakinleşeyim dedim
çocuğun düzeni bir günde alt üst oldu canı acıyor gibi arada çok ağlıyor abisi gezdirip durdu off off sabır allahım
almıcam bidaha eve kimseyi bu ne yaa

bende biogaia kullanıyorum memnunum
oğluma bizde eve salıncak kurmuştuk
ben yanlızım oğlumdada yanlızdım
allah yardım ediyor bi şekilde eminim sende mecbur kalsan yapardın biz kadınlar sandığımızdan daha güçlüyüz

4 gün sonra kırkımız çıkacak bakalım o zaman bişey değişecekmi
allahım şöyle sakin uykusu düzenli bir bebek haline gelse hayırlısıyla valla çocuk sevindirecem
denizim allah yardımcın olsun benim oğlum küçük olsa inan yapamazdım çünkü oda çok sorunluydu yerinde durmaz yorulmak nedir bilmezdi
ama yemek konusunda hiç çekmedim oburdu maşallah halada öyle yer yer kilo almaz akşam pizza istedi yaptım koca tepsiyi götürdü babası bende yicektim diyince arkası var sandım diyor

Slm annişler,

biz dün dısarı cıktık park alısweris merkezi gezdik durduk daha öncede kanguruyla kısa yürüyüslermz olmustu ama ew ciwarndaydık dün öglen 1den aksam 9a kadar dısardaydık 2saatte bir emmek istedi zaten dısarının ışıgı sesi oyaladı biraz uyudu biraz emmek istedi cok fena bigün sayılmazdı

bu arada bu cocuk parası özelde calsanların dogum izninde maas almadkları icin dewletn yatrdıgı paramı? Benim srketm kesmedi maasmı dewlet ödeme yaptgnda ben sirkete ödycem

canım ben daha hic mama wermedm her actgmda kakalı oluyor bezimiz doktorumuz oglunun kaka miktarı senin emzirme karnen demisti ama sütünün yetip yetmedigni ancak kilo alımından anlayabilirsin anne sütü alıpta günde 1kez yapan bebeklerde war zira annem dogdugundan beri bu cocuk ishal deyip duruyor hatta sütün yaramiyo bu ne cırt cırt kaka yapıp duruyor gibi söylemleride oldu :)

Ben henüz hic gaz ilacı kullanmadım hatta ewe bile almadım cok sükür ancak doktorum 15. Günden sonra kesin gazı olur die baktıgı we bizdede 15. Günden itibaren paranoya yarattgı icin sab simplex cok zorda kalırsanız nurse harvey surup yazmstı surup biraz agırmis mecbur kalmadıkca kullanmayın dediydi

Aynenn öyle maaşın yatıyorsa şirkete vereceksin. Devlet sana maaşının bir kısmını ödüyor yoksa nerdeeee:) tabi hem maaş yatırıp hem bu parayı almayan şirketlerde duydum şanslı azınlık :)

Valla iş yeri para vermiyo kimseye izne ayrılınca.seninki veriyorsa ister belki bilemiyorum.devlet memuru izindeyken bile maaşunı alıyor o yüzden onlara para vermiyor.

Hayirli sabahlar diliyorum herkese

Kolik annelerine nöbetsiz pazarlar diyorum annişler:) bol uykulu bol gülücüklü az aglamali çok keyifli güzel gunlerrrrrr:)

Uykusuz bi geceden gunaydin iyi pazarlar kizlar
Benimkiler baba ogul uyuyor simdi ben kahvaltimi yaptim :)
Bebisler masallah cokk tatli buda benim yaramaz

Valla iş yeri para vermiyo kimseye izne ayrılınca.seninki veriyorsa ister belki bilemiyorum.devlet memuru izindeyken bile maaşunı alıyor o yüzden onlara para vermiyor.

Böhüüüü hissetmiştim zaten:) neyse bir gece mutlu yattık o kadar inandıkki yatacağına parayı kafamızda harcadık bile eşim hala yok ya yatar o para diyor:)

Uykusuz bi geceden gunaydin iyi pazarlar kizlar
Benimkiler baba ogul uyuyor simdi ben kahvaltimi yaptim :)
Bebisler masallah cokk tatli buda benim yaramazEki Görüntüle 950361 Eki Görüntüle 950360

Oyyy maşallah ona çok cici:)

günaydınlaaaar

iyi pazarlar herkese

gece 12den 2buçuğa kadar beşik salladım kollarım kas yaptı artık sallamayı bıraktığım an uyandı ağladım oturup sinirimden (
ananem aldı biraz kafayı yicektim yoksa ona gider gitmez uyudu bide sinir oldum o kadar uğraşmıştım ben

Dün biz küçük oğlumuzla avm ye gittik
Aral gelmek istemedi
Maşallah keremle cok rahat ettik cok guzel gecti
Yavrum bi ara uyudu sonra uyandı hep etrafı izledi
Millette onu izledi :)))
Hiç yorulmadık yemek de yedik. Ama bnm ayaklarım ağrıdı
Botlarım sıktı ( sanırım bnm ayaklarım büyüdü Yada şiş hala (

Ohh türk kahvesi ve çikolata keyfi özlemişimbirazda müzik
Oglum uyuyo kızım internette video izliyogelin kızlar sizede yapayım

Günaydın gizom :)
Bu işte bi iş var bacım niye ananede uyuyoo o cimcime :)
:26:

ay bilmiyorum 2 saat salla salla salla gitsin kucakta ananemde uyusun çok sinirlendim bileydim sallamazdım :26:

biz hiç cesaret edemiyoruz karnı tok olsa bile emzik emmediği için emme krizi tutuyo zırt pırt mememi açamam ki orda burda evde hapis olcaz biz sanırım çok bunaldım.

hastaneye gittik ya geçen gün evde abla baktı buna bikaç saat karnı tok mamayı yemiş ama nasıl ağlıyo nasıl ağlıyo telefondan duyuyorum kendini yırtmış ağlamaktan meme diye, geldim bi sarılışı var göğsüme görmen lazımdı:26:
ne halt edeceğukkk bilmiyorum:26:

Ohh türk kahvesi ve çikolata keyfi özlemişimbirazda müzik
Oglum uyuyo kızım internette video izliyogelin kızlar sizede yapayım

ooohh sefan olsunnn canikom :))
bizim yerimizede iç bende ıhlamur içiyorum çok süt yapıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…