2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

tuğba telefonun androiddi değil mi? "hair dryer sound" diye bir program var. google play store den onu indir. kırmızı renkteki saç kurutma makinasının sesi çok işe yarıyor, bizim kızı sadece o sakinleştirriyor. büyülenmiş gibi onu dinliyor. belki senin oğlunda da işe yarar.

Bu arada ÖZGE VE ESRAA bebişler çok şeker..kızlar number one yani=))
başka kimin fotosu vardı bilmiyorum hepsi çok şeker hepiiisssiii=))
cnm ben evin nemini bilmeden burnu akıyor diye buhar makinasını açtım
sonradan dr odanın havasını bilmeden kullanma 55 in üstü olmasın dedi
makine aldık bi ölçtük 70 çıkt nem!! makinay kapattık 60 a ancak düştü daha da düşmüyor.
nem yüksk.asla dşüremiyoruz.ondan mı bilmem ama ben havadan sanıyorum
gıdaya olsa alerjisi vücuduna vururdu gibime geliyor.
evet kesinlikle fadası yok.ama geçecek dimi Tuğba=(
az kaldı di mi bu nöbetlerin geçmesineee=((

O gobejk zamanla inecek merak etmecanim. Yani simdi ki goruntusunde olmaz ...

Tubaaaacimmm

Canim oglunun masallahi varrr ne kadar tatli oyle ahmet yasi.imizzz...yerim citir citir onu....

Denizzzz arali tebrik derimm darisi diger karnelere

Geçecek inş güzelim ya valla bende dört gözle bekliyorum. İstediği kdr gaz cikartsin kaka yapsin nöbette bi hafifletme olmuyor maalesef. Dun 38saatt sadece 2saat uyudum bgnde annemdeyim çok şükür anilim. Senin nöbetler 3 saat suruyo galiba benimkis 4-5 çok fazla oluyor. Bu zira aglamasinda biraz hafifletme olmuştu ama perşembe günü canima okudu. Kolik annesinin halinden kolik annesi anlar canim. Bak zeynep fon makinesi sesi diyo onunkinde ise yaramis benimkinde ise yaramadi valla belki arasdada ise yarar? Tam susmasa bile aglamasi hafifler belki ben ona bile şükür ediyorum.
yok kuşuum akşam 6da gidiyo
Hee gecede kalsa senin için iyi olurdu.uyumuyo diye çileden cikiyosun ya ona üzüldüm canimcim
Kiz denemediğim ses kalmadi ya bu nasil koliklik cozemedim. Bi tek araba sakinlestriyo benimkisini zeynepcim arabamizda yok. Zor oluyor bayagi
Cnim. Onerin için saolasin gulum

Hee gecede kalsa senin için iyi olurdu.uyumuyo diye çileden cikiyosun ya ona üzüldüm canimcim

yatırcak yer yok bide yapamam öyle yaşayamayız yani gündüz iyi oluyo çok , yatılı olması için dubleks zırt pırt karşılaşmicağın bi ev lazım o da bizde yok

Giz gercekten tatlimi o kadan tatli mi ya?:)
Ayyy çok sasiriyorum tmm bana tatli geliyoda objektif bakan kisilere bu kadan tatli geldigini bilmiyodum yaaaa apiştım kaldım:)))

Aral Deniz in sınıf öğretmeni (soldaki)
Ve yardımcı öğretmenimiz (sağda siyah saçlı)
Eki Görüntüle 948396

Doğru diyorsun da belki okumuşundur geçmişte sanırım bizim gıda allerimiz de var43:

Doğru diyorsun da belki okumuşundur geçmişte sanırım bizim gıda allerimiz de var43:
evet evet okudumcnm ama bu hapşuruğun gıdadan olacağını snmam
dr lar bilir tabi de..kozmetiğe ,güneşe,kokuya toza olan allerjiler hapşuruk öksürük burun akıntısı yaparmış.

neyse önemli bir şey olmasın da=((
bizde de başlarda pişik vardı dr süt ürünlerini kes o allerji yapmış olabilir dedi.sütü peyniri kestim yumurta yedim pişik kesili.bilmiyorum onunla ı alakalı.
off anlamak çok zor yaa çokk....en çok bu yoruyor insanııı

Aynen öyle belirsizlik insanı mahvediyor... Allah tüm bebeklerin şifasını versin ne diyim..

Bu ev tam bi tımarhaneeeeee!!!!!
Sürekli gürültü var sürekli bağırıyorum .. (
Delircem..!

sütü gelen anneler rica etsem bir günde nasıl. ve neler yiyorsunz lütfeen yazarmisiniz sütüm az çokta iştahim yok ondanmi acaba

cnm öncelikle stresten uzak dur bende yediklerimden çok içtiğim su ve uykuuu inanılmaz arttıryor
bir saat uyuyup kalkıyım göğüsler dolu oluyor
eğer dinlenmediysem ne yersem yiyim süt olmuyor
ama aktardan aldığım rezeneyi hergün demliyorum akşamları 10 kaşık kızıma kalanı ben içiyorum bir kupa yararlı oluyormu bana bilmem
inşallah sütün çoğalır

maşallah maşallahhh
nasıl başardın
benimkide banyodan sonra öyle normaldede eskiye göre iyi geceleri en azından biraz olsun uyuyoruz hiç uyumamaktan iiyidir ama yinede gündüzleri daha çok uyuyor

geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsınız daha çok küçük eminim canın çok sıkılıyordur allah yardımcın olsun bebeklerde bu çok sık oluyor
ben otri alıcam şimdilik tıkanıklık yok ama bulunsun aniden lazım olur falan
bide tek kullanımlık serum fizyolojik alıcam

gizem cnm çok sevindim iyi olduğuna ama ihmal etme
anıl cnm aras paşa inşallah yakında düzene gire sende rahata erersin allah yardımcın olsun
deniz arala maşallah inşallah hep başarılı olur çok tatlı maşallah
benim oğlumda bu gün karne aldı allah hepinize nasip etsin başarılı olduklarını görmek insanın göğsünü kabartıyor ne yalan söyliyim eşimle ikimzin sabahtan beri yüzümüzde gülücükler

Ya kızlar bu göbekleri maşallah nasıl indirdiniz öyle hemen ya kilo verebilmek için yaptığınıZ özel bişey var mı sütü azaltmadan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…