2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ne güzelll benim kız kolayca almaz toksada açsada biraz uğraştırıyor sadece kusacaksa atıyor bende anlıyorum ısrar etmiyorum
birazcık dayanabilirsen bence sen bu işi halldersin
bende başlarda zorlandım aç sanıp dayanamıyordum mama miktarını azaltarak dene belki işe yarar sütün yetiyorsa maşallah kilosuda iyiymiş

kızlaar sabahtan beri hastanede sürünüyorum göbegimin sağ altındaki sancıyla gittim hastaneyee apandisit dediler bi ton tahlil usg yapıldı emin değiliz hala bilmiyoruz tomografi çekicez dediler ama usg çeken doktor apandist değil demişti kesin bi dille.cerrahi doktoru yok emin değilim ben tomografi istiyorum dedi ağrımda azalmıştı sinirlendim imza attım çıktım geldim.şuan bişey yok ağrı kesici aldım.gece bişey olursa gideriz artıkk

cnm geçmiş olsun keşke ağrı kesici almasaydın :26:
apandisitte ağrı kesici etkilli olduğu için ilerliyorsa farkedemiyebiliyormuşsun
benim görümcemde oldu ağrıyan yer inip çıkıyormuş aşağı yukarı ağrıdan ağlıyormuş
inşallah önemli birşey değldir
benimde dikişimin sağ tarafında bir sertlik var taş gibi ağrı yok diye umursamıyorum spiral taktırırken söylerim dedim

cnm geçmiş olsun ihmal etme bunu derim, korkutmak istemem benim kuzenim şiddetli karın ağrısıyla gitmişti bi hastaneye yok karaciğer büyümesi dediler başka yer başka bişi dedi bi türlü bulamadılar gün boyunca ordan oraya yok yere oyalandı en sonunda kan tahlilinde apandistin patlayıp iltihabın kana karıştığı anlaşıldı apar topar cerrahpaşaya nakledildi gece 2 de acil ameliyata alınmıştı daha geç kalınsa hayati tehlike olabilirdi dediler zehirlicekmiş nerdeyse, çok korkutmuştu. öyle ağrı kesici alıp baskılama kapsamlı baktır derim ben için rahat etsin, ihmal etme sakın..

Gizem geçmiş olsun eminim muayene etmişlerdir ama yine söyleyeyim elini ağrı olan yere dayanabildiğin kadar bastırıp birden çek bastırırken mi daha çok ağrı oluyor elini birden çekincemi oluyor bi bak. Çekerken ağrıyorsa apandisttir.

Nişanlıyken bende böyle şiddetli bir ağrıyla hastanelik olmuştum ultrasonlarda ne olduğunu anlayamadılar her 2 mi 3 mü saatte bir kan alıp değerleri kontrol ettiler zehirlenme var mı diye 3 gün yattım hastanede ve en sonunda kistim varmış ve o patlamış olduğu anlaşılmıştı.

Sonuna kadar dayanıyorum inşaallah inşaallah hallederiz. Mama ver meyi hiç istemiyorum yazık hergün aynı tat sanki serumla besliyormuşum gibi geliyor

canım benimki tam 3 kilo doğdu 50 cm. kız. ben de rahata ermeden ikinciyi istiyorumki daha da zor gelmesin rahata erince

Son düzenleme:

gizemcim geçmiş olsun canim inşallah önemli bişey değildir ama ağrı kesici alma

sütü gelen anneler rica etsem bir günde nasıl. ve neler yiyorsunz lütfeen yazarmisiniz sütüm az çokta iştahim yok ondanmi acaba

sütü gelen anneler rica etsem bir günde nasıl. ve neler yiyorsunz lütfeen yazarmisiniz sütüm az çokta iştahim yok ondanmi acaba

Canim ilk basta cok guzel sutum vardi omcesindede yazdim kotu bir lohusalik gecirdim o yuzden cok azaldi yemek yiyemedim sonra baktim cocuk hic doymuyor kendime ceki duzen verdim guzel lahvalti ne bulursam booooool su canim istesikce hurma ve ibrahim saracoglunun incir kürü ne yersen ye ac kalma suyu ihmal etme

Dunya varmis
dun minigimi banyo yaptirdim saat 4 gibi uyudu 2saate bir mirildandi hemen emzirdim veeeee hic uyanmadi sabah 4 e kadar uyanmaain diye ga da cikarmadim 4 te altini degistim yarim saat oynasik tekrar yatti 7 de kalti yarom saat oynadik simdi ayagimda ve hala uyuyor cok mutluyum

Allah razı olsun canım önerilerin için incir kürünü nasıl yapıyorsun bide sen bunları yapınca tekrar geldimi sütün. canım Allah ağzının tadını hiç bozmasın inşallah atlatmışsındır sıkıntılarını

Sagolun kizlar ecrinim dogdugunda bu tipteydi simdi sarisin bir kiz bakalim bu ufaklik afet degisecekmi kizlar artik sizi cinden takip edecegim ikinci kez anne olaar ilk evlatlariniz kiskanclik durumu nasil

Canim benim kızım 22aylik çok korktuğum gibi geçmiyor besigindeyse hiç ilgilenmiyor bile kucağında yada bez değiştirirken hemen geliyor ve kafasını tutuyor öpüyor benim en korktuğum emmek ister emzik ister sanıyordum şükür öyle sıkıntılarımız olmadı kasıtlı zarar vermeyide bilmiyor yinede dikkatli olmam gerekiyor taburwyi besifin yanına koyup çıkıyor ama ısrarcı değil bunun yanında çok ağlıyor çok miZmiz bize belli etmiyor ama bence içine atıyor herkes en çok onunla ilgilibiyor ama yinede huysuz doktorda çok normal dedi içine atması sorun olur mu dedim hayır dedi

Hayirli sabahlar topikdaslarim ve yavrucaklari

Herkese bizimkisinden çok daha güzel bi gün diliyorum. Nobetimiz hic bitmedi sanki acliktan öleceğim gidip yiyemiyorm tek birakamiyorum.

Heee bide hayirli cumalar bizede dua ediniz... Allah kolik bebek sahibi annelere de bebeklerinede yardim etsin...

Amin hepimizin yarim litre suya 8,9 tane inciri at 7 dk kaynat aanah alaam ic faydasini gordum

AMİNN tugba aminn..senle aynı durumdayım bir elimde kız fonda kolik müziği..karnım hep aç evim hep perişan...uyku desen zaten yok..eşimle hep bi gergınlık..isyan etmiyorum ama ne olur şu cuma gününde rabbım tez zamanda versin şifaların..artık depresyona gırdım iyice....kızımın uyuyamamaktan gözlerı hep mor ya....şu kolik ne illet bişeymiş nasıl çaresını bulamazlar ya...

canım benım çok geçmiş olsun...inşallah o anlık bir sancı olmuştur gelip geçicidir..nazara mı geldiniz ne ya...

Gizommmmmm Msj atmıştım Cnm geç gördüm
Cvp yazdım sna gördün mu bilmiyorum
Burdan da yazayım kuşum gecmiş olsun ne acaba o agrı:/

Biz bugün karne aldıkkkk
Oğlum cok mutlu tatile girdiler diye
Allah siz ilk kez anne olanlarada yaşatsın bu gururu
Cok guzel bi duygu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…