2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Cok guzel anlatmıssın canım ama galiba ben beceremedm desteklenmiyor gbi bi hata werio ayarlardan sanırım neyse cok sagol tugbacım :)
Ya benimkide öyle diyordu ama ben psikopat gibi ara ara deniyodum iste dun oldu belki güncelleme ile alakalidir pes etme :))
Günaydın canlarım

Tuğba cok yakışıklı bir oğlun var maşallah sübhanallah
Saolasin denizin aslında çirkin biliyorum kibarlik yapmaniza gerek yok:)) kargaya yavrusu anka görünürmüş:)))
Ayyy çok şükür Rabbime atlattiniz bir daha boyle şeyler yasamazsinz inş.Allah göstermesin yavrum. Çok merak ettik seni ama...

Cok guzel anlatmissin cnm saol sayende bende ogrenmis oldum
Rica ederim canolar azicik yardimci olabildimse ne mutlu:)) ne kadar cokmusuz bilmeyen bende bi tek ben sanmistim:))

Amin cümlesininkini de bizimkilerde korusun inş Mevla güzelim. Valla 28 saatte 2 saat uyudum ancak oğlum bgn çok huysuz. Anneme gitsemde biraz kalsam eşim izin verir inş çok yiprandim

biz de 50 gülük olduk. 4 aralık doğumlu.kalça ultrasonu dikkatimi çekti. bizim 1. ayda çekilmişti. 4 şubatta da karma aşısı var. bakalım kaç kilo almış olacağız.

MiraKar,sağol canım geçti şükürler olsun..

Tubacım,doya doya yaşayamadım lohusalığımı cano,hiç
Böyle hayal etmemiştim tabi neyse ki geçti bu günümüze şükürler olsun çook sağol bitanem

oyy oyyy maşallah ya cok şirin ya bu

Çok tatlı tombiş maşallahmaşallah
çook teşekkürler kızlaar
aysun çok geçmiş olsuun herşeyın yoluna girmesıne sevindim canım

eylülü oyun halısına koydum oynuyo 1 saattir oyuncaklara bakıyo

evet evet gizem ben de 4tür koyuyorum oyun halısına. 1 saat olmasa da yarım saat falan oyalanıyor. müzik dinliyor oyuncaklara bakıyor. elini bile çarptırıyor, tabı eskaza. büyükler diyorki o ne anlamış oyuncaktan, yok daha görmezmiş yok daha duymazmış yok daha gülmezmiş. bal gibi de yapıyorlar işte herşeyi. eskiden ellerini kollarını sarıp sarmalayıp paket yaptıkları için birde beşiğin başına ebe nine koyup sürekli salladıkları için çocuklara farkındalıkmı kazandırmışlarki bilsinler..
bir de simgeleri nereden yaptığınızı halen çözemedim, öğretsene bana :))) gibi şeyler hani

essela ben de yaş konusunda öyle düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi. 1985 doğumluyum, çocuk ağlayınca durmayınca kendimi yetemiyor gibi yorgun gibi hissediyorum. kalkıp bunu da yaşa bağlıyorum. daha bunun ikincisi var üçüncüsü var. bir an önce çalışmalara başlamalı. çocuğuyla yaş farkı olanlara imreniyorummmm

Esselacm çok teşekkürler canım amin..
Yavrularımız sağlık sıhhat ile hemencecik büyüsünler inşallah

bizde bugun 2. ay aşımızı olduuk içim parçalandıı kuzucuuumm sankı yalvarır gibi yüzüme baktı o ağladı ben ağladıım ebeler de bana güldüü sankı kendileri anne değill napayım dayanamadım ilk bebeğin dimi diye sordular 2. 3. olsa taşlaşıcak sankı yüreğimiz de ağlamıcaz yıne ağlardım 10. da olsaa
neyse durumumuz gayet iyi boyumuz 57 cm olmuş kılomuz da 5800 gr çok şükür bugunumuze

Özgeeeee cok tatlı kızın maşallah
Ablasının bi koyu versiyonu
Anaları guzel olunca sonuç kaçınılmaz oluyor

Melek sağol canım,bende bıraktığım gibi herkesin burada olmasına çok sevindim:)
Başka topiklerde doğum yapan siteye zor giriyor ama biz tam gaz burdayız

çok haklısın eskiler koca çocukları kunak yaparmış annem kv şimdi hareketlerini grünce şaşıyorr bizimki kafasını kaldırıyor döndürüyor bizi kafasını cevire cevire izliyoor agulara bile başladıık gülmeleri bilinçliii aaa bu nasıl bebek diyorlar biz çocuğu kundaklardıkk 6 ay ... yahu o kaar uzun süre kundak olurmuu özgür olsun çocuk yüzüne bakıp güzel güzel konusuca sankı kollar bacaklar uçacak heyecanlanır gibi hareketler yapıyoorr eee malum z kuşağı bebeklerii bunlar herşeyleri çok hızlıı
Melek sağol canım,bende bıraktığım gibi herkesin burada olmasına çok sevindim:)
Başka topiklerde doğum yapan siteye zor giriyor ama biz tam gaz burdayız

ilk başta koptuk ama minikler büyüyor nefes almaya vaktımız oluyor artıık bundan sonra daha çok takılırız

ne kadarlık bebeklerınız oyun halısı ıcın en erken ne zaman baslayabılırım kı :)

nelso hayırla büyüt öncelikle. bende 4 aralıkta doğum yaptım kız benimki. aslında 3 ayında başlanır yazıyor ama biz aceleci anneler başladık şimdiden, bir de halı alınmış olunca koyuverdik üstüne. sadece oyuncaklara bakıyor ve müziğini dinliyor, onun dışında başka bir iletişimi yok halıyla henüz.

Maşallah ona, nazar değmesin annesi. Yoksa daha çok zorlanırdın.
Walla en iyisini yapmışsın erken anne olmakla. Enerji azalıyor 39dan sonra, uykusuzluk daha bi koyuyor.

biz de 50 gülük olduk. 4 aralık doğumlu.kalça ultrasonu dikkatimi çekti. bizim 1. ayda çekilmişti. 4 şubatta da karma aşısı var. bakalım kaç kilo almış olacağız.
Biz de 4 Aralık doğumluyuz. Kalça kontrolü yapıldı ama ultrasonu yeni istedi. Bazılarına da 3. ayda diyorlarmış. Aşıyı 5 Şubat'ta yaptıracağız. Bir an önce gelip geçse o gün. Kaç kilo doğmuştu senin bebiş?

Ikinci bebek gözümde büyüyor. O da Eloş gibi hareketli ve uykusuz olursa yanarız:)

39 demişim, 30'dan sonra:))

Dün gece bi gaza geldim, artık yatağında yatmaya alışsın dedim. Uyudukça koydum beşiğe, tabi anında uyandı. Uyu kalk uyu kalk derken çocuğun düzen bozuldu iyice. Şimdi hiç uyumuyor, mıkır mıkır. Uykusuz kalmam da cabası oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…