2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
pamukçuk bütün ağzında olurmuş süt artığı sadece dilinde

Ben de aynı şeyiduydum ya... Ama. Gün dr kontrolüm var hastanede bir de sağlık ocağına git gel nasıl olur bilmiyorum..kararsızım..

benımde kızım büyüyoor

Eki Görüntüle 946070
Kizlar iste buda benim oglusum Ahmed Yasin en sonunda basardim telden yuklemeyi. Anlatmamaktada israr ettiniz ama basardim

Oyyy maşallah güzelliklere bakın:)

Canım experia telefonum android yani :) hadi insallah bende ögreniyim su isi

Canim senin telefonda da seçenek düğmesi var galib. Genelde anaekran sugmesinin yaninda bir geri birde seçenek tuslari oluyo beninkisinde var her telefonda olmuyor iPhone da yok mesela. Kendi telefonundan seçenek düğmesini bul :) ilk önce konuya cvp ver de forumda sonra o seçenek düğmesine bas masaustu sitesi iste var ona tikla (ona tiklayinca forumun görüntüsü PC den girmissin gibi oluyo. ) sonra o sayfada kenarında ataç olan bi buton var ekle yaziyo galiba yaninda ona tiklicaksin geri kalani zati kendin halledersin canim:)

Valla biraz karisik oldu galiba kusura bakma 24saattir uyumuyorumda kafam pek yerinde değil canim ama sen sor soracagini biliyosam yanitlarim

Cok guzel anlatmıssın canım ama galiba ben beceremedm desteklenmiyor gbi bi hata werio ayarlardan sanırım neyse cok sagol tugbacım :)

cnm benimki biraz iri doğmuştu ztn 3860gr 54 cm doğdu, sonrada ilk 2 gün hastanede sütüm gelmediği için mama verdiler sonrasında hep anne sütü ile besleniyor 2 saatte bir emziriyorum gece de 3 saatte bir veriyorum. baya emiyo benimki obur biraz sanırım :) biz cuma vurdurduk aşıyı kalça için birinci ay dedi bize 2 doktor ve sağlık ocağı onu da yaptırdık. mama vermemi istemiyor doktorlar sık sık anne sütü, bakalım iş başı yapınca yetebilecekmiyim en büyük endişem o elleri yıkamak önemli cnm bizde annemler eşim fln elini yıkamadan almıyorlar, beresi eldivenleri de hep takılı arada çıkarıyorum takıyorum yine hemen. çok geçmiş olsun bebeklerin hasta olmasına dayanamıyorum

Merhaba kızlar,çok özledim sizinle sohbet etmeyi...
Çok zor günler geçirdim biliyorsunuz aAllaha şükür bitti hepsi
Geride kaldı..15 gün yattı kızım kuvezde,ona süt sağdım götürdüm her gün
Crp'si önce 20 ye sonra 40a yükseldi..Daha sonrada 0,9 a düşünce taburcu olduk
Başparmağım kırılmıştı hatırlarsanız,onun sargılarıda dün alındı topallıom hala
Çocuklar salgından çok kötü etkilendi iyileşselerde aradan bir hafta geçince yeniden hastalar..
Spiral taktırdım bende bir hafta oldu,mik mik bizde de yok hala:))

merhabalar umarım herkesler çok iyidir. geçmişi okuyamadım birazdan okuyacam inşallah.

bebek telsizi alan kullanan veya araştıran var mı? nasıl olsa 3-4 ay sonra odasını ayırınca alacam şimdiden alayım diyorum, uyurken mutfakta iş yapamıyorum sürekli aklım onda kalıyor, şimdiden kullanmaya başlarım en azından.

bugün bebeğimin 1.ay aşısı var.. öğleden sonra gidecez sağlık ocağına.

topuk kanı alınırken hemşireyle kavga etmiştim eğer yine o varsa vurdurmadan geri dönecem. başka sağlık ocağına gidersemde yaparlar mı?

canım çok geçmiş olsun tekrar, çok şükür atlattınız inşallah bir daha da ömrü boyunca uzak olsun hastalıklar.

birde kızlar oyuncak almak istiyorum bende, ama nasıl bişey almalıyım bilemedim. tavsiyeleriniz var mı? bebek telsizini int.den almayı düşünüyorum oyuncağıda sanırm int.den alırım. dışarı çıkıp araştırmaya vaktim olmuyor.

bu halleri çirkin gelcekse nasıl bişey olcaklar merak ediyorum :))

Cadı gibi olacaklar senin kızın huyları aynı benimki gibi bende fenalardaydim hâlâ da öyle korkutmak istemem ama huyu nasılsa öyle kalıyor tabi diretmezsen ben hiç kiyamadigim için çok güzel kullaniyor şimdi çok nazlı çok mizmiz

Canim ben anladım sayende oldu benimkinden teşekkürler

Canim ben weewell alicam e bebekten goruntulu olanindan
http://www.e-bebek.com/weewell-dijital-bebek-izleme-cihazi-kablosuz_WEE-63325

Son düzenleme:

Canim seni merak ettim cok sukur iyisin rabbim ailene hayirlar versin

Cok guzel anlatmissin cnm saol sayende bende ogrenmis oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…