2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlar bebeginizin yattigi odada telefon tv bilgisayar gibi cihazlar bulunuyormu
Ben salonda yatiyorum annem ve kizimla
O yuzden bulunuyor ama bir yanimda yanlis yapiyorsun diyor
Siz napiyorsunux

Ben telefonu baş ucunda tutuyorum kolik müzigini acmak için onunla uyuyor sadece fön makinasını bulunduruyorum odada sakinleştirmek için zararlımı bilmiyorum ama telefonu kapattıgım an gözlerini acıyor mecbur kalıyorum.

Kzılar KV lerden şikayetçi olanlar olmuş.
Bence biz bebelerimizi kıskanıyruz.En azından ben.ne bileyim öyle herşeyiyle ilgilenmesi hoşuma gtmiyor
Saçma ama ona alışacak bana alışmayacak gibi geiyor.Tabi ki çok saçma ama Lohusalıktan sanırım
Hemen hemen hepsi öyle bence stisnalar hariç.Herşeyi kendleri biliyor biz cahiliz.o yüzden ne derlerse biliyorum zaten deyip örnekle anlatın ki saf cahil olmadığınız anlasın.Kendinize güvenir şekilde..
Doktordan geldik bugün 1. Ay aşımızı ultrasonumuzu çekildik çok şükür sıkıntımız yok... Papatya mamadan sonra su verilmesini olayını sordum doktoruma ben anlamıyorum bu su işini verme dedi...
hımm öyle mi dedi.Sukunet de veriyrmuş su ama bilemedim.Neyse ben vereyim gene de Dr bebeği tanıyor belki kilodan belki kakadan falan.Çok sağ ol canımcım uğraştırdım seni de.
Bilincli olarak ne zaman gulmeye basliyordu bebekler..

Tekrarli hareklere
kuzum bizim ki 3 haftadır falan konuşmalara tepki verip gülüyor..

Bir de ben dr a sormuştum 6 ay gözlerini toparlayamazlar demişti ama size de sorayım dedim.
siin bebeklerinizde de ara sıra şaşı bakma var mı?gözleri kayıyor...

ister istemez korkuyorum dr normal dese de.Annelik =pimpiriklilik =))

Evet canım arada benimki de şaşı bakıyor biz de tırsıyoruz ama normalmiş...

Kızlar moralim çok bozuk herşey üst üste geliyor neden böyle artık kaldıramıyorum
Rabbim daha fazla sıkıntı yaşatmasın artık..
Bu gün sabah bebeğim çekyattan düştü acile götürdüm hemen birşeyi yok dedi hep beşiğinde yatıran ben dün alıdım şu pis gaz yüzünden kucağımda ovaladım çok ağlamıştım gece uyuyakalmışım hayal mayal hatırlıyorum yanıma koydum gazdan ıkına ıkına koltuktan düştü battaniyesi falan koltukta o yerde pat diye ses geldi zaten o anı sürekli gözümün önünde
Dr bişeyi yok dedi ama ben çoook korkuyorum vicdanım sızlıyor isyan etmek istemiyorum ama çoook büyük bir imtahandayım kızlar çoookkkk maddiyat deseniz yerlerde artık kira filan hiç bişey ödeyemiyoruz ev sahib haciz memurları sürekli kapıda
küyemi bozdurdum en son eşim iş bulamadı daha
Evladım sağlıklı şükür diyordum onuda düşürdüm ben deliricem çook az kaldı ...
Kızlar kandil günü dua edin bana ne olur Rabbim sııkıntımızı azaltsın

Bilincli olarak ne zaman gulmeye basliyordu bebekler..

Tekrarli hareklere
Valla hic bilmiyorum ama 4 aydan önce olmaz herhalde :)sallama hakkini kullandim :)))

Beni mkindede var sasilik arada kayiyi :) ama ben bayiliyirum onun bakislarina çok komik mimikleri var ya :)) hele esnetmesi ayni ben önce dudaklari önde topluyor sonra çarşaf gibi aciyor :))

Allah YARDIMCINIZ olsun canim ya çok byuk imtihandasin hakikatenAllah tez zamanda evinize gonlunude ferahlatsin sikintinizi kederinizi gidersin bolluk bereket versin canim arkadasim. Bunaldiginda İnşirah suresini oku kalbini ferahlatir...

Kizlar oğlumun kakasiz 3. Günü... Kimyon verdim iki saat evvel fayda etmesi ne kdr surer ? Eğer bu fayda etmezse derece ile yağ vericem poposuna

geçmiş olsun canım doktor kötü bişey olsa söylerdi sen içini ferah tutmaya calış. Rabbım yardımcın olsun en kısa zamanda toparlanmanızı nasip etsin.

Kızlar emziremiyorum o kadar çok agrıyorlarki dayanamıyorum acısına ucları özellikle gözlerimden yaşlar geliyor emzirmek acı verir oldu dısarı cıkınca ruzgar soguk bile sızlatıyor ne yapabilirim sizede oluyormu?

Rabbim yardimcin olsun dua et bol bol dualarimiz seninle

banada oluyo canım krem bıle fayda etmez oldu. bıde emzırdıkten sonra agrı gırıyo

Canim cok gecmis olsun
Bende dogumdan sonra cok buyuk sinavlar veriyorum
Burada yazmiyorum ama hersey berbat aslinda napalim care yok
Bebeginin yuzune bak ve tutun hayata
Ben kizima kavusmak icin 3 bebegimi kaybettim oncesinde, kaybettigim meleklerimin tesellisi bana kizim
O yuzden cok buyuk sinavlar versemde suan kizim icin yilmicam asla
Sende yilma sakin
Rahatliyorsan yaz buraya kus icinde birikenleri ki icin sogusun
Yarin sana ve bebegine dua edicem canim

Bana da oldu canim olmazmi
Yeni yeni toparlandi
Zeytinyagi ve kremler ise yaradi biraz
Birde bebeginin tam agzinin icine sok tum meme halkasini sadece ucunu almasin
Benim iki gogusten kan bile geliyordu
Kizim emerken ciglik attigimi bİle bilirim ki canim hic tatli degildir
Meme ucu alsana onlar cok iyi geldi bana
Chicconunkini aldim ben aventinki de cok iyimis

Kizlar kardesim goz doktoru ve yenidogan sasiligi son derece normalmis
3 aydan sonra kalmazmis
Bizdede var hele ilk gunler aklim cikmisti korkudan
Simdi biraz daha duzeldi
İlk gunler cok fazlaydi
Son derece normalmis merak etmeyin

Gülayım.. Kıyamam Cnm arkadasım
Yarın arıcam seni burdan yazamıcam..
Dua ederiz tabi Cnm ne dmk.

yalnız değilmişim( benımde aynı kızıımı emzırıyorum dotmuo artık sut gelmıo daha sonra 90 cc mama yapıyoruz onu da yiyor. sütümüz ne zaman artacak?? sütümüsağıyorum 20 dakıkada 20 cc cıkıyor her seyı denedım moral dıyor herkes...o da naıl olacak bilmiyorum
sütün yetiyorsa boşver canım. keşke benimkide yetsede sağsam onada razıyım. 1 saat emziriyorum üstüne 100 ml mama veriyorum bitiriyor hepsini, 3 saatte birde acıkıyor..

Hevuk canım rabbım sana sabır versin işin zor kardeşim bu bir sınav sakın ısyan etme canım dualarım senınle
Kızlar 40 mız cıktı hıç biryere çıkamadım 2 çocukla benim kızın poposu pişik günde 4.5 kez kaka yapıyor ondan galiba bazen sarı bazen yeşil yapıyor sizdede varmı bu sorunlardan

Bizimde cuma gunü kırkımız cıktı.

Şimdi birini emzirdim beşiğine koydum diğeri koynumda tablette oyun oynuyo
İkiside uyumuyor. Babamız salonda horluyor
Uykum geldi. Ama ne care :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…