2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
evettttttt
kızlar zayıflicam diyorum bide
2 tane antep lahmacunu indirdim mideyeeeeeeeeeeeee..
off çok güzel olmuştuu babamda soğan salatası yaptıı ohhh turp da yedim valla gaz yapar ama..

tek tesellim eskiden 1,5 yiyodum
yarımıda ayça hanım için yedimm

Eşim yanimdaydi gaz cikartmaya calisiyodu ayricada bana söyleyen mi var eşime tel ettiler oda tmm dedi kundakladi indirdi uyumuş geldi

Sen indirseydin keşke. Sonra babası bekliyor banyo yaptıracaz falan diye hemen geri çıkarsaydin. Özleyen kendi çıkar bence ayağına bi aylık bebek sevmeye çağırılir mi?

Bebeğinin ismi ayça mı?çok güzel.
Ayrıca sen zayıflıcam diyosan biz ne yapalım ye yarasin minik kuzuya.

Bebeğinin ismi ayça mı?çok güzel.
Ayrıca sen zayıflıcam diyosan biz ne yapalım ye yarasin minik kuzuya.

kız benimde boyum kısa anacımm senin ne güzel boyun var.. kuzum..
şimdi nasılsın biraz daha iyi misin şkerr.

evet kızımın adı ayça ayşe

ayşe k.v denin adı kendisinii severim o yüzden ben teklif ettim eşime koyalı m diye.

Ay çok sevindim gülüm ya Allah bin bereket versin hanenizede huzur valla ben şuan kopuruyprum sinirden. KV tel etti eşime ahmet yasini asagi cagirdi bu ne ya eşya mi bu inş ağlar da huzur vermez kimseye
ya niye öyle diyorsun inşallah ağlar falan delii,orda bile olsa ağlamasın bebeişlerin hiç biri=)
evet seni aramaması anormal olabilir ama eşini aramasıda normal belki sen yoğunsundur diye bebekle ilgileniyorsun diye onu aramıştır
ayrıca bırak onun gelmesinden iyidir bebeğin aşağı inmesii=)

atlattık cnm.biraz köh köh ökürük kaldı o kdar.burun akıntısı tıkanıklığı hep var onu düşünmüyorum artık..
sana da afiyet olsun canımız çekti mememiz şişcek hehehhhehe=))

Sütü azda olan anneler ilk önce emİrin sonra mama verin sütü emmesi daha önemli karnı doyarsa sizi ememez ve göğsünüz süt dolmaz kızlar

başladı bizim kolik sancımız.bas bas bağırmalar morarmalar..susmuyo yaa=(
çok üzülüyorum çenesi titriyo ağlarken....

çözümü olmalı ya...6 saat sürüyor.bugün geç başladı demek ki gece 3 e kadar sürecek....
şu sizin yaptığınız kimyonu yapsam mı ya..
almıştım var evde tohum kimyon ama bilemedim.mama ve süt hariç hiç bir şey vermedim henüz...

Kozlar metsil diye bi gaz ilacu varmis kullanan var mi? Memnun kaldiniz mi? Doğru mu yazdim bilmiyorum birinden duydum..

Canim esinin isi hayirli olsun cok sevindim :)

Gaz icib ben sap simplex kullaniyordum buna ilaveten doktor nurse harveys surup verdi suanlik cok iyi surup gazi cikartsin diye deilde gazdan olan sıkinti ve agri icinmis bitkisel kimyonlu oneririm

arkadaşım çok sevindim Allah hayırlı uğurlu etsin bebişiniz kısmetiyle gelmiş

Bugün temizlik yaptım ya yemek yapamadım
Carrefour a gittik Aral ben kocam yemek yedik Aral oyun fln oynadı oyun salonunda
Cıkacakken 6 yaşında bi cocugun kaybolduğunu öğrendik ailesinden.
Deli gib arıyorlardı bizde aramaya başladık. Doğru dürüst bi anons bile edemediler cocuğu
Cocuk yoktu en son biz çıkarken
Cok kötü bi durum ya inanılmaz etkilendim (

Sen indirseydin keşke. Sonra babası bekliyor banyo yaptıracaz falan diye hemen geri çıkarsaydin. Özleyen kendi çıkar bence ayağına bi aylık bebek sevmeye çağırılir mi?
İste onlar benim istemicemi biliyo ondan esimi ariyolar zaten kizzz

kız daha iyi işte bi nefess alırsın sende keske benimkinide birileri alıp götürse...
Aman yok istemem fakir ama gururluyum :))
Ya hergun yukari cikiyo zaten Esim ise gittikten sonra hergun goruyo yani.
Evet haklisin ağlama konusunda. Ama onda sustugu zaman gicik oluyorum bi havalar afralar tafralar pehhh!!
Valla bizim bgn 3. Nobetimiz başladı canim bizimkilerde en az 3 saat suruyo. Sen yaptin mi kimyonu ise yaradi mi. Bu arada hastalık atlar miss iniz haberim yoktu canım Allah bi daha sizdde kimseye yasatmasin
biz kullanmadık hiç bilmiyorumm...
genelde sap simplex i kullanıyolar kızlar

Ya bende sab kullaniyodum ise yaramadi ya sindi biogaia kullanıyorum o daha iyi geldi.

slm kızlar bayadır takip ediyorum ama fazla yazamadım sorum şu ki bebeğim 1aylık son bi kaç gündür bebeğim uykuda sıçrıyor ve sık yapıyor kollarını hareket ettiriyor uyurken nette şöle bi araştırdım ama pek hoş şeyler yazmıyor sizin bebekleriniz yapıyor mu bunu merak ettim korkuyo gibi birazda stresli bi ortam vardı evde onla alakası olabilir mi bilemiyorum

Canım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim eşinin işe girmesine bebeğin kısmetiyle gelmiş ne güzel inş. sansınızda her daim böyle güzel olur :)

canım bence ver tam anlamıyla sancısını kesmiyor ama en azından hafifletiyor ben hergün veriyorum 2 güne 1 de anason çayı ile kimyon veriyorum en azından rahatlıyor bebişim

evet stresten olabilir ama başka korkularda olabilir normaldir çok endişe etme benim oğlumdada çok olurdu bol bol oku birde kollarını battaniyeye sararak yatır o zaman kendini uyandırmaz inşallah çabuk geçer

kızlar sizden allah razı olsun demek için geldim :)
kızıma bu gün kimyon aldırdım eşim çekilmemiş aldı onu biraz ezdim sonra demledim ve kızım şuan uyuyor inanamadık
allahıma şükürler olsun
tadı baya yoğun olduğundan içine kaşığın ucuyla şeker attı eşim dayanamadı
çay kaşığıyla 10 kaşık kadar içirdik yüzünü buruştura buruştura içti
gazını rahat yaptı hemde uyumasını sağladı yada gazı olmayınca rahat rahat uyudu allahım inşallah hep böyle işe yarar rezeneyide aynı şekilde yapıyorum oda uyutuyor ama gazına çokta fayda etmemişti inşallah sizin bebişlerede yarar o rahat olunca dünyalar bizim oldu
anılım rabbime şükürler olsun çok sevindim inşallah çokkk bereketli olur maaşınız
denizim bir tane daha doğurursan rabbim gönlündeki kızı hayırlı eylesin ailenize ama oda sanırım abilerine benzeyecek sen kopy yapıştır yapıyorsun ancak bukadar benzeyebilirlerdi yaşları yakın olsa ikiz diye gezerlerdi :)

mta eş ile imtihan çok zordur ama sen hem çok güçlüsün hemde çok iyi kalplisin rabbim kimseye taşıyamayacağı yük vermezmiş inşallah eşin senin kıymetini anlar eminimki oda kötü biri değil ama erkekler düşüncesiz olabiliyor benim eşimde ilk çocuğumuzda çok sorumsuzdu ama şimdi farkedebiliyorum ancak herşeyi okadar üslenmiştimki ondan bişey istediğimde nasılsa ben yapabilirim diye umursamıyordu şimdi sadece emziriyorum ona veriyorum gazını çıkartıyor seviyor oynuyor
demek istediğim biz kadınlar bazen olması gerekenden çok fedakarlık edip kendimizden taviz veriyoruz
herşeyi yapabiileceğimizi üstesinden gelebileceğimizi eşlerimize bazen çaktırmamamız gerekiyor

hazır kızım uyuyorken zıbarayım bari çokkkk öpüldünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…