2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar sizce benziyorlar mı

ARAL DENİZ

ALİ KEREM

Tatlım çok benziyorlar tütütütütüüüüü maşalllahaaaaaaaa :) Allahm her ikisinide nazarlardan korusun annesine babasına sevdiklerine bağışlasın hayırlı evlatlar olsun :)

Kizlar dogum hikayelerinizi kiminizin okuyamiyorum bile
Ne vicdansiz insanlara denk gelmissiniz
En ozel en guzel olmasi gereken aninizi mahvetmisler resmen
Allaha havale edin
Onlarada vicdan diliyorum sadece

Allahım inanamıyorum saat su an 07;16 ve Bebişim uyandı karnını doyuruyor. Ve gece yattığı saat 02;15 kuzum benim kendide dinlenmiş boncuk boncuk bakıyor maşallah kuzuma :))

Günaydın Hanımlar,

Doğum ve Düğün Fotoğrafçısıyım, Yenidoğan Bebek Hikayesi isteyenler özelden yazsınlar lütfen. Örnek çekimlerimizi görebileceğiniz web site ve adresleri ileteceğim, inceleyip dönüş yapabilirsiniz.

Bebeğinizin şirin aksesuarlarla unutulmaz hallerini ölümsüzleştirmeyi düşünmez misiniz?

Kızlar ya ben sürekli ter kokuyorum, sizde de böyle bi durum var mı? Hormonlardan mı acep ??

Kızlar eşim önümüzdeki ay kardeşleriyle umreye gitmeye niyetleniyor. Onu da şuan parası yok benim bi bileziğim var onu bozdurup gidecem diyor. Ben de kiyami yorum. Bu akşam konuşacaklar inşallah bu defa gidemez de sonra birlikte hacca gideriz. Zaten daha önce 2 defa umreye gittik. Inşallah hac olur bu sefer. Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Yaz sonuda amerikada bi aile dostumuz var illa gelin diyorlar. Oraya gitmek istiyor eşim. Tek gidecem dedi. Sinir oldum. Ben neden gitmiyorum dedim türbanlısin başını açmadan geçemezsin diyor.
Öyle bişe var mi? Giden yada duyan arkadaşlar????

Ayrıca 2 tüm altın vardı. Kızıma takılanlardan kalan. Onu zorla aldı bugün ses sistemi alacakmis. Bana söz vermişti. Kızımıza takılan tüm hediyeler senin olacak demişti. Ayy ben bu adamla ne yapacam bilmiyorum......

Kızlar eşim önümüzdeki ay kardeşleriyle umreye gitmeye niyetleniyor. Onu da şuan parası yok benim bi bileziğim var onu bozdurup gidecem diyor. Ben de kiyami yorum. Bu akşam konuşacaklar inşallah bu defa gidemez de sonra birlikte hacca gideriz. Zaten daha önce 2 defa umreye gittik. Inşallah hac olur bu sefer. Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Yaz sonuda amerikada bi aile dostumuz var illa gelin diyorlar. Oraya gitmek istiyor eşim. Tek gidecem dedi. Sinir oldum. Ben neden gitmiyorum dedim türbanlısin başını açmadan geçemezsin diyor.
Öyle bişe var mi? Giden yada duyan arkadaşlar????

Ayrıca 2 tüm altın vardı. Kızıma takılanlardan kalan. Onu zorla aldı bugün ses sistemi alacakmis. Bana söz vermişti. Kızımıza takılan tüm hediyeler senin olacak demişti. Ayy ben bu adamla ne yapacam bilmiyorum......

Canım eşinin davranışları için birşey diyemem Allah yardımcın olsun diyebilirim sadece ancak Amerikaya sırf türbanlı olduğun için gidemeyeceğini söylemek biraz komik olmuş... Yok tabiki öyle birşey!!!

Mta ...
Senin esine inanamiyorum ya arkadasim sen ne kdr iyi niyetli sabirli saf masum bi insansın
Ama lutfen ac gozlerini artik.
Allah kabul etsin iki kez gidilmis umreye ztn.
Simdi bu dar zamaninizda neden gitmek istiyor ki hemde kucuck bebeginle seni nasil yalniz birakir ya.herseyin bi sirasi zamani var..
Birde america dunyanin en kosmopolitan kitasi..
Her topluluktan insan var turbanli kayniyor america musluman cok kisi var
Esin muhtemelen bunu cok iyi biliyor ama sana soylemiyor.
Senin tek hayatin o ev ve kayinvalidenin evi olmamali..
Birde kizinin altinlarini ihtiyac dahilinde kullanmasına izin ver ama asla
Daha once iki kez gittigi umre icin yada ses sistemi fln gibi keyfi bisey icin verme..
Sen bana soz vermistin ve sozinde dur o altinlar kizimin de bunu soyle.
Neden bu kdr cekiniyorsun. Seni hep uzuyor esin ve boyle devam edersen hep uzuleceksin
Hayat boyle gecip gidecek..
Ztn seni yeterince yalniz birakiyor hic yardim etmiyor.
Birde kendisine tek tarafli bi dunya kurmuş.... ve o dunyaya seni dahil etmiyor
Kusura bakma ama cok kiziyorum eşine
Senin gibi bi kadina sahip . Sen bunlari hic haketmiyorsun arkadasim.
Sakin izin verme boyle seyler yapmasina..
Kendi parasi ile gidiyorsa gitsin umreye ama america olayina tek izin verme..

cemre masallah bebeklerın cok tatlı.allah analı babalı buyutsun sayfaya ugramıyosun merak ettık senı.allaha emanet ol canım

Canimmmmm.. facendeki sayfayi diyorsan dun ugradim elea da hamileymis ya cok sevindim..
Digerinede afada bakiyorum ama ne yazacagimi bilmiyorummmm

Kızlar ya ben sürekli ter kokuyorum, sizde de böyle bi durum var mı? Hormonlardan mı acep ??

Ayyyy bende yaaa teri aslamkokmayan bir insandim
Surekli koltuk altimi yikiyorum stick suruyorum..
Ust degistiriyorum ama yok
Ya banyodan cikiyorum 10 dk sonra basliyorum kokmaya :/
Hormonal bisey bencede cnm duzeliriz insallahhhhh

Ayyyy bende yaaa teri aslamkokmayan bir insandim
Surekli koltuk altimi yikiyorum stick suruyorum..
Ust degistiriyorum ama yok
Ya banyodan cikiyorum 10 dk sonra basliyorum kokmaya :/
Hormonal bisey bencede cnm duzeliriz insallahhhhh

aaaa kızlar gerçekten bende öyleyim hergün duş alıyorum hani aferdersiniz koltuk altım da temiz koltuk altı roll-on da kullanıyorum niye böyle düşünüp duruyordum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…