2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Cnm kutunun uzerinde yazili bir aya kadar gunde 2-3defa yarim cay kasigi 1-6 ay arasinda gunde 3-4 defa bir cay kasigi kadar.ben kullaniyorum 2 gun kullandim gazi duzene girdi biraktim.gaz sorunumuz olursa tekrar kullanmaya baslicam
Canim cok tesekkurler ya valla cok iyi oldu saol :)
Bizde kakamizi yaptiikk hohoooooo:) 1 gun yapamadi nasil sancisi oldu 3 gunu dusunemiyoruuummm

Ay melekimmmm koptummm kiz hic aklima gelmemisti pasta ile kutlamak
Bnm oglumun nesi eksik ayol fazlasi bile var micmama gunu olarak:))
Bundan sonra bende pasta aldiricam

denizcimm ya sorma osuruğa alkıışş kakaya kutlama ne hallere düştüükk çook komıkiz

Kizlar mevlut işini konuşalım nasil yapacak ne ikram edeceksiniz
Ne zmn yapacaksiniz
canım ben sömstre tatılınde yapıcam 2 aylık olucaz koca kız olacak bizimki ama ne yapalım memlekete ancak gidicez mevlütte de kalabalık olucaz muhtemelen 100 kişi civarı oyuzden dışarıdan pide ayran ve tatlı siparişi yaptırıcaz bulaşık falan olmasın uğraşılmaz diye
kendim de elbise alıam bu aralar dışarı cıkarsam bakıcam ama ben nasıl sığıcam elbiseye yaa zayıflarım diyordum ama olmayacak galıba bu gidişle

Benim oglum artik bunu huy edindi uykudan gozunu de acamasa yine de agliyarak uyuyor sallamayi bi dene bakalim belki ise ysrar

Bende pide ayran ve tatli vericem 3 bölmeli kopuk tabaklardan alicam
Bi de buyuk boy cop poseti alip yenenleri icine attik mi tamamdır

sagmalar ne kadar sure icinde oluyor benim ysrim saatte en fazla 30cc cikio:-(

sagmalar ne kadar sure icinde oluyor benim ysrim saatte en fazla 30cc cikio:-(

bebeğim emdiği için çok fazla sağmıyorum
ama bazen tek taraftan doyuyor herhalde diğer tarafı emmiyor o zaman emmediği tarafı sağıyorum
tek tarafı ortalama 15 dk, sertlik ve ağrı olduğunda daha uzun süre sağıyorum

Kızlar yüzümüzde kırmızı minik noktalar var bikaç tane, 28 günlük Normalmi bu nedir ki Acaba

kızlaar colic end demişler bunu vermiş ama bu colic x farklı sanırım dimii 1 aylık bebekler için gümde 3-4 defa 2.5 ml diyo ölçeği falanda yok ne kadar oluyo tam 2.5 ml acaba :26:

İyi huzurlu bol uykulu hiç gazsız geceler diliyorum canlarımmmm

amiiiin, hepimize inşallah
benim minik kuzum 3 saat fıldır fıldır bakınıp arada çığlık çığlığa ağladıktan sonra sonunda uyudu
darısı bebeği uyumayan herkesin başına

Son düzenleme:

canim bende sap kullaniyorum 32 damlaya kdr kullanabilirsin dedi dr.yan
4kez8damla gibi ama ben faydasini gormuyorum.colic end ilk kez duydum kullandiktn snra tazarmisin cnm tepkiyi.
bide kimyon dene kaynamis suya kasigin ucuyla at.1kasik ver ben cok karsi cikmistm ama etkisi var hemn gaz cikiyor sende ic ama.
bide gogsunuzu usutmeyin diyor annem sutun usur oda gaz okurmus
dunde aci elmayagi aldim topuklarina masaj yaptim sanki etki etti gibi
trn gene denicem

Merhaba arkadaşlar bende aralık annesiyim dokuz ay hep takip ettim burayı şimdide devam ediyo:) bizde 29 günlügüz ve gazımız var gaz ilaçlarını felan denedik pek bi fayda görmedik biz gazı için duş aldırıyoruz sucak suyla karnına masaj yapıyoruz ardından emzirdikten sonra bebeklet için rezene kimyon çayı var 30 cc ondan veriyoruz sonra çiş kaka gaz ne varsa çıkarıyo:) tavsiye ederim hiç bi zararıda olmuyo:) bide güzel uyku yapıyo:)

Gunaydinnnnnnnnnnn
Maşallah subhanallah gecemiz iyi gecti. Cok şükür
8 de kalktik bezini degistirdim ustunu degistirdim. Gune haziriz
8.30 da abimizi uyandırdık o beni cok ugrastiriyor ya
Neyse onuda dedesi ile okula yolladim aksam ben alicam okuldan.

Hepimizin gunu mutlu gecsin kizlar

Kizlarrr uzun bi aradan sonra tekrar birlikteyiz. Öncelikle çok özür diliyorum bu kdr ara verdiğim için ama zor bi donem geçirdim halada imtihanlardayim sanki. Nolur kusura bakmayin... Neler naptiniz ettiniz bilmiyorum ama hep aklimdaydiniz:)

Sanirim gaz probleminden bahsediyosunuz. Benim oglusumda çok gazli. Sab simplex kullanıyorum zinco kullanıyorum rezene iciriyorin fayda etmedi simdi biogaia diye bi ilaca basladim oda iyi tesir etmedi. Dr a sordum bu ilaclari kullanin ama faydasi olmaz en etkili yöntem araba ile gezdirmek dedi. Benim oğlum gaz nöbeti geçiriyor bazen emiyo gaz cijarmadan hemen uyuyor bazende 3-4-5 saat günde en az 2 defa gaz nöbeti geçiriyor ben bi çaresini bulamadim bu arada bizde 30 günlük olduk:)

Amin gülüm amin inş:) nasilsin iyimisin neler oldu Kiz ben yokken ali bey iyimi:)

Günaydın kızlar nasılsınız ben idare eder durumdayım gaz problemiyle başım dertte napacam bilmiorum çok ağlıyor bir gün rahat uyuyorsa diğer 3 gün huysuz sürekli ağlıyor sürekli ıkınıyor ayaklarını çırpıyor acıdan ne verdiysem kar etmedi inş. 40ı çıktıktan sonra birşeyi kalmaz büyükler hep sabret 40ı çıkınca ağlaması azalacak gazı azalacak diyorlar inş. haklıdırlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…