2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

bence 400 gr 20 gün için iyi, ilk ayda ortalama 600gr alması gerektiğini söylemişti bizim doktorumuz
manuelle ben becerememiştim elektrikli daha rahat geldi bana

canım ben de senin gibiyim, o ağladıkça ben de ağladım
ama zaman ilerledikçe yaptırmak çok daha zor olur, hem çocuk açısından hem de aile açısından

sünnetten önce benim oğlumun pipisinde şişlik vardı, çişini yapana kadar çığlık çığlığa ağlıyordu belki de o yüzden bizimki biraz ağrılı geçti sanırım, çevremde yenidoğan sünneti yaptıran herkes çok memnun, doktorunuz yaptırmanızı önerdiyse mutlaka yaptırın, biz üroloğa yaptırdık.

:) ne güzel sizinki nispeten daha rahat geçmiş demek ki, inşallah tüm bebeklerinki öyle rahat geçer
benim bebeğim ilk gün kucağıma her aldığımda çığlık çığlığa ağladı, ememedi bile, çişini yaparken de çok canının yandığı belliydi
çünkü yapana kadar morarana kadar ağlıyor yaptıktan sonra rahatlıyor susuyordu, hele bez değdiği anda kıyamet kopuyordu

. Emerek mi uyuyor peki nasıl uyuyor? Ben sussun diye sürekli emziriyor hale geldim, ağlamasını beklersem ağlamaktan çatlıyacak gibi geliyor
Yok canim ya memede uyumuyor
Bazen emerken bile agliyor
Kollarini iyice sariyorum ince bataniyeyle kucagimda pis pislayarak uyuyor bazende ayaklarima salliyorum
Kesinlikle yapmam diyordum ama
Insan herseyi yapiyormus
Yeterki aglamasin

mrb kızlar
sürekli takipteyim ama girip te yazamıyorum hiç :26: özlüyorum valla
herkesin ortak sıkıntısı uykusuzluk sanırım
şuan başım nasıl ağrıyo anlatamam uykusuzluktan
onu da geçtim en çok evin işlerine yetişememek çok huzursuz ediyo beni
şimdiye dek her an derli toplu temiz olan evim darmadağın görünüyo ve ben buna deli oluyorum
tamam lohusayız şuan en önemli işimiz bebeğimiz ama işlerin zamanında yapılamaması, düzenin değişmesi sıkıntı veriyo
yoksa bebeğimle uykusuzluğa razıyım yeterki allahım sağlık huzur versin gaz sancılarından korusun...
naapalım bi müddet böyle gitcek sanırım
2. bebişi olanlar nasıl yetişiyosunuz? ben odadan çıkınca basıyo yaygarayı hem de ne yaygara
ağlamaktan bağırmaktan boğazlarını tahriş ediyo kuzum sonra öksürmeye başlıyo ((
kıyamam ya içim gidiyo
uyanıkken hep kucak istiyo şimdiden belim fena büyüdükçe noolcek acep :26:
benimki de emziğe bi alışmadı yaaa

kızlar 3 ocakta meleğimi kucağıma aldım yeni yazabildim isminide miray koyduk kızımın sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldım sancılarımla açılma olmadı hayırlısı buymuş çatımda çok darmış zaten doğumdan sonra doktor çok zor olurdu dedi öpüyorum hepinizi tabiki kuzularıda

Yok canim ya memede uyumuyor
Bazen emerken bile agliyor
Kollarini iyice sariyorum ince bataniyeyle kucagimda pis pislayarak uyuyor bazende ayaklarima salliyorum
Kesinlikle yapmam diyordum ama
Insan herseyi yapiyormus
Yeterki aglamasin

Ya kesinlikle bebek nasıl istiyoraa öyle oluyor onu yapmam bunu yapmam demicekmişsin bende anladım:) emerek uyuması da fena ya tıka basa tok olduğu zamanlarada bile emmesi gerekiyr uyuması için bu da daha çok gaz demek oluyor. Ve benden başkası uyutamıyo tabi :)Valla sallamayı tercih ederdim. Ağlayıp ağlayıp uyuyo mu yani? Denesemmi acaba yaa

bizim çağan az kanlı süt içmedi.. emzirenler sürekli içiriyor bilmeden aslında göğsü yara olanlar ö<zellikle
öyle mi dersin Ersa
aslında dediğin mantıklı.emzirirken ne geldiğini bilmiyorsunuz...off..neyse bir şey olmaz sanırım...
zaten bir daha olmadı..2 saat geç sağdım uyudum da..ondan olmuş olabilir.yara kuruduysa...
TUGBAYA sonunda sende aldın kızını kucağına çok çok tebrik ederimmmmm cnmmm.
kızlaar bu colic end şurup nasıl kullanılıyo kaç kez nasıl veriliyo:26:
biz çocukları gaz ilacı manyağı ettik
inflacon mu ne kullanıyordum bir işe yaramadı
sab simplex çok iyi geldi ama onu da her seferinde kullanmak lazım. bir sefer kullan tüm gün etki etmiyor...
her seferinde de ben kullanmıyorum gece veriyorum rahat uyuyalım diye..
sen kaç ere kulandın gizem sab simplexi nsıl kullandın.kaşıkla verilmiyor çok katı

canım günde 4 mama veriyorum ya 3 defasında biberona 7 damla damlattım bugüne kadar ama etki etmiyo bikaç gündür colic end aldırdım emraha nasıl kullanılcağını yazmamış eczacı :|

kakası var ıkına ıkına mosmor oldu yapamıyo (
mamadan sonra üstten gaz çıkarmıyo dünden beri 2 saat uğraştım yok en son uyuyakalıyo omzumda o da sancı yapıyo ooff (

Aslinda bu donem gaz ilaçları pek fazla ise yaramiyor
Cok ilac taraftarida degilim ben bitkisel seyler disinda
Masaj yapiyoruz biz hergun ama kiyafetlerinin uzerinden
Birde sicak ufluyoruz.

Z yagi iciriyorum ara ara yapacak bisey yok

heh aynı beni anlattın
ama yok bize fayda etti sab simplex...
Alaha şükürler olsun...
bu yeni aldığında fayda ederse haber ver bize de

kızlaar bu colic end şurup nasıl kullanılıyo kaç kez nasıl veriliyo:26:

Cnm kutunun uzerinde yazili bir aya kadar gunde 2-3defa yarim cay kasigi 1-6 ay arasinda gunde 3-4 defa bir cay kasigi kadar.ben kullaniyorum 2 gun kullandim gazi duzene girdi biraktim.gaz sorunumuz olursa tekrar kullanmaya baslicam

oh nihayet bebeğim 3 gunun sonunda kakasını yaptı hemde kendiliğinden çok şükür belıne kadar doldurdduu bizde çok sevindik babası gitmiş pasta almış kutlama yaptıık :):):):)

benım kızda şu geceyi gündüzü bir ayırt edemedı gece faltası gibi gözler ağlamıyor ama hep tuhaf tuhaf sesler cıkarıyr mık kık bütün gece ee halıyle bizde uyuyamıyoruz o öyleykenn sallamaya alıştırdık galıbaa beşik durunca başlıyor mıkır mıkır ıkınma sesleri gibi sesler cıkarmaya beşiğin içinde bakınıp duruyor dalamıyor uykuya gündüzde mışıl mışıl melekler gibi uyuyor
nasıl döndürcz bunları

Ay melekimmmm koptummm kiz hic aklima gelmemisti pasta ile kutlamak
Bnm oglumun nesi eksik ayol fazlasi bile var micmama gunu olarak:))
Bundan sonra bende pasta aldiricam

Ay melekimmmm koptummm kiz hic aklima gelmemisti pasta ile kutlamak
Bnm oglumun nesi eksik ayol fazlasi bile var micmama gunu olarak:))
Bundan sonra bende pasta aldiricam

Bizim de babamız dün pasta almış=)
kutlama yaptık ama mıçma değil 1.AY KUTLAMASI hehehhe=)
düşünceli kocam benimmm..=))

lüplettim 2dilim..

Banyoyu hamama cevirdm kizlar yeni ciktim ya 1 saattir yikaniyorum
Kukisi aldim. Kocam beni keseledi ne zmndir keselenmiyordum tazelendim yaaa
Yarin sacima fon cekicem disari cikamam cikarsam cektiririm bi yerde
Biraz toparlanmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…