2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın hapsuu iyiyim ben bebişimle yani umarım iyidir siz nasılsınız? şimde bende mide bulantısı falan hiç yok ya korkuyorum bebiş acaba duruyor mu diye !

canım hıc endıse etme ne guzel daha iyi bulantı cekmemen bebısın daha rahat oluyo oyle :) benım arkadasım hamıle subatta doğum yapacak hıc bulantı yasamadı bebegıde cok ıyı. kotu dusunme kötüyü düşünürsen kötüyü cekersin iyi dusun ki hersey iyi olsun

Ben de o var sanırım once kötüyü düşünüyorum.Dün kötü haber aldım annemin damarınde genısleme olmus doktor 6 ay sonra gel tekrar bakalım genısleme olursa buyuk bır amelıyatın olacak demıs... ben burdayım onlar orda ... küçüçük kardeşim var ne olacak bılmıyorum düşünmemek elde degıl ... aıleden uzak olmak gıbı kotu bırsey yokmus cok ıyı anladım

Sabahları bulantım oluyo bırtek cok sukur sonra gecıyor ..

Haklısın sanırım olacak varsa da onune gecemeyız sırf kafam dagılsın dıe gırıyorum dusunmekden sıyırmayayım dıye kafayı şırnak da :S

maalesef öle canım olacaksa ne yaparsak yapalım önüne gecemeyiz sonucta allahın takdiri...
ben 2 yıl önceki hamileliğimde çok kısa sürdü gerçi ama aman yarabbim nelere dikkat edıyordum neler neler düşünüyordum bi panik haldeydim.... ama öğrendim ki herşeyin zamanı varmış ve kısmet işiymiş... bayramda hamileliğimin 4.haftasıymış ve ben bilmiyordum henüz , öle soğuktu öle sğuktu ki donduk günboyu ama titredim resmen akşama kadar ama ben hasta bile olmadım, ağır ağır kaldırdım bişiler birsürü iş yaptım bide küçük bi kaza atlattım ..hiçbişey engel olmadı ..bunda çok daha rahatım aklıma kötü şeyler getirmiyorum bol bol dua edıyorum....
kafayı yeme meselesi bende de öle .. bulundugumuz yerde yapacak hiçbirşey yok ondan da öte kimsemiz yok arkadaşlarımız yok ..çok canım sıkılıyor , 4 yıldır o kadar rutindiki hayatım haftaiçi iş akşam ev haftasonu yine ev hep ev ... ben sadece temizlik yapıyordum ... şimdi ise onu da yapmıyorum zaten çok uykum var hep yatıyorum hep yatıyorum...

çok sağol şekerim

canım sıkıntın anlıyorum allah yardımcınız olsun ilaç tedavısıne basladı herhalde doktor tahmınım işe yarar da gerek kalmaz umarım ameliyata

Bende oyleyım dısarı cıkamıyorum v.s ama alısmaya calısıyorum hayırlısı canım ya

günaydın hapsuu iyiyim ben bebişimle yani umarım iyidir siz nasılsınız? şimde bende mide bulantısı falan hiç yok ya korkuyorum bebiş acaba duruyor mu diye !

beksu valla benim 12 hafta oldu bu zamana kadar ciddi derecede mide bulantısı yaşamadım.sadece yemek yedikden sonra arada bir oda midem hafifden bulanıyor okadar yani rahatsız edecek kadar deil.sanırım herkezde aynı belirtiler olmayabiliyor doktorumda aynısını söyledi o yüzden merak etme bende senın gibiyim. doktorum bebegim için gayet saglıklı diyor bende ona güveniyorum.

Düşünün ya sigara bıle mıdemı bulandırmıyor... tek olunca ınsan can sıkıntısına ıctıkce ıcesım gelıyor ama azalttım artık

günaydın annişler :)
nasılız bu gün ?
ben büyük konuşmayayım da bu gün midem bulanmıyor. umarım yavaş yavaş geçiyordur.

dün akşam arkadaşlarımıza oturmaya gittik. bize isim sözlüğü almışlar
cinsiyetimizi öğrenince bakıcaz artık isimlere hoş erkekte emir, kızda inci kesin gibi bişey ama ben 2 isim olsun istiyorum

akşam ağladım bir sürü ... eşim yoğun çalışıyor ve sigarayı bıraktık , eşimde sigarayı bırakabilmek hemde borçları vardı o yüzden bu haftayı oruç tutarak geciriyor tabş biraz zor geçiyor... ben başladım benimle ilgilenmıyorsun da öle yapmıyorsunda şöle yapmıyorsunda zaten anammı var babammı var yanımda kimsem yok sende ilgilenme ben tek başıma yaşarım böle diye diye ağladım...hiç duygusallık yoktu aslında ama niye öle oldum anlamadım ..gurbette olmak gercekten zor bu ara zaten elimi kaldırmaya dermanım yok mecburen yapıyorum ve çok zoruma gidiyor memleketimde olsam diyorum hiçbişey yapmazdım diyorum...e

gecmiş olsun canımm
allah kolaylık versin zor oluo bu durumda insan üzülüo

oy kıyamam ağlama
bende kocamı özledim burnumun direği sızlıo ağlamamak için zor duruom

Senı cok ıyı anlıyorum duygusallaştık ıyıce bı de aıleden ayrı olmak ustune eklendı ben sabah haberlerını ızlerken bıle aglıyorum her sabah :) eşlerimiz iyi dayanıyor bende bazen cok bunaltıyorum hıc sorun olmadan benım esımde cok yogun calısıyor aman ona bır sey olmasında burada ne zaman ne olacagı bellı olmuyor cunku :S her gun olay her gun

Düşünün ya sigara bıle mıdemı bulandırmıyor... tek olunca ınsan can sıkıntısına ıctıkce ıcesım gelıyor ama azalttım artık

benimde öle canım seninle aynı herşeyimiz... 2 gün öncesine gayet güzel içiyordum ne mide bulantısı ne bişi .. ama bıraktım inşallah 3.günüm bugün ve artık elime almak istemıyorum her nefeste vicdan azabı çekıyordum ..bırak canım sende bırak hiç içme ..

canım bende sigara içen biriydim hemde tiryaki derecesinde denebilir.nezamanki zam geldi o gun sıgarayı ınat ugruna bıraktım içtigim sıgaraya ödedıgım paranın nerdeyse tamamını vergi olarak ödedıgım için inat ettim biraktım.bide ne ögreneyim sıgarayı bıraktıgım ay hamileymişim ozaman dedimki kendi kendime allahım bu bana verdiğin en güzel hediye allahım beni sıgarayı bıraktıgım için bana dunyaları bağışladıgını düşündüm,ve bu hediyeye tüm yaşamım boyunca sahip cıkıp koruma ve besleme görevini bana yani annesine bahşetti o yüzden sıgara içerek onun hayatını riske atamam sende yapma canım ne olur benı yanlış anlama akıl vermek deıl benımkı sadece bi tavsiye azaltmana çok sevindim.birakacagınada ınanıyorum yeterkı iste .insan istedikden sonra başaramıyacagı şey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…