2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlarrr

şiddetli bulantılardan gına gelmiş durumda bna

sabahları çok şiddetli akşamlarıda resmen yemek yiyemez haldeyimmm halsizlik diz boyu napcam hiç bilmiyorm bnm gibi olan var mı aranızda

Merhaba kızlarrr

şiddetli bulantılardan gına gelmiş durumda bna

sabahları çok şiddetli akşamlarıda resmen yemek yiyemez haldeyimmm halsizlik diz boyu napcam hiç bilmiyorm bnm gibi olan var mı aranızda

Bnde ayni durumdayim cnm. Yemek yemeden ziyade yepmek yapmak bile zor geliyor. Kokulardan midem altust oluyor. Dr ilac verdi ancak hic fayda etmedi cnm. Tek umudum 3. Aydan itibaren kesilmesi :))

Bnde ayni durumdayim cnm. Yemek yemeden ziyade yepmek yapmak bile zor geliyor. Kokulardan midem altust oluyor. Dr ilac verdi ancak hic fayda etmedi cnm. Tek umudum 3. Aydan itibaren kesilmesi :))

aynen cnm
2 haftadır evde yemek pişmiyor desem yeridir

sürekli bi tiksinme halindeyim nedense evde hamile olduğum andan itibaren görmediğim patlıcandan bile tiksindim resmenn

rabbim şu ayları çabucak atlatmamızı sağlasın inşallah ...

Bu konuyu ben de cok merak ediyorum.. Ne zaman yapiliyor ki, ikili test yaptirmasak 3`lu test yaptirsak....
Bu testler nasil oluyor arkadaslar biz meraktayiz

Amin cnm. Ben mecburen yapiyorum. Ancak 1 saatte yaptigm yemegi artik sabahtan aksama kadar ancak bitiriyorum :)) kac haftaliksn sen

Selamün aleyküm kızlar şimdi dr.dan geldik. Nasıl mutluyum uçuyorum mutluluktan. Bugün doğum günüm hayatımda aldığım en güzel hediyeydi oğluşumu görmek:) elleri ayakları yavrum nasıl hareketli maşaALLAH barekALLAH. pipisini bile görüdm yaaa:) hani olasılıksız erkek yavrum annesine gösterdi o kadar oynak ki bi sağa bi sola her yerini gördüm elhamdülillah çok mutluyummm Rabbim bu anı sizlere de tez zamanda yaşatsın. Canım oğlum seni çok seviyorum haykırmak istiyorum şuanki halimi bir görseniz.

aleyküm selam canim..ayy inanmiyorum ilk cinsiyet haberi senden maaaaaaaaaaaasallah

aleyküm selam canim..ayy inanmiyorum ilk cinsiyet haberi senden maaaaaaaaaaaasallah

eskist canim dogumgunun kutlu olsun bu arada..en guzel hediyeyi almissin gercekten

canıımmm yaa ellerim titriyor inanırmısın burası ile öyle özleşmişiz ki eve kendimi atar atmaz buraya yazma ihtiyacı duydum üstüm başım hala duruyo yani rahat bişiler giymeden bilg.açtım :) Ben şaşırdım ense kalınlığı için çağırmıştı Dr. bir baktım cinsiyetide söyledi şok oldum daha erken diye düşünüyordum:) doğum günüm içinde teşekkür ederim canım.

tekrar tekrar maasallah canimben de ilk hamile haberimi buraya nasil yazacagimi sasrimistim ya gercekten cok frkli burasi..

ultrasounda göre ne kadarlik senin afacan canim? 11+3 görünüyorsun ya simdi, ultrsn ne diyor? ben de hemen kendime pay cikarmya calisiyorum..

Masallah ne guzelya. Rabbim en yakin zmnda bizlerede nasip etsinya :))) tam olarak kacinci hafta suan??

ultrasonla kafa kafaya aynı canım sat tarihim 24 eylül. ama inanırmısın gönlümde kız bebek yatıyor ama bu bebek erkek diye içimden geçmişti.ayrıca eski yorumlarada yazmıştım bu düşüncemi. belirtilerede baktım biraz erkek belirtileri vardı. örneğin bebişi hep solumda hissetim ağrım sızım yerleşmesi ultrason görüntüleri vs. erkek bebek solda olurmuş. erkek bebek bulantı çok yapmazmış ki bende hiç bulantı yok denecek kadar az oldu. karnım sivrildi her ne kadar bazı arkadaşlar karpuza benzetsede sivriliğim erkek olması kaynaklıymış )

Çok güzel bir haber bu canım :)
En güzel doğum günü hediyen olmuş doğum günün kutlu olsun

Merak etma cnm bu konuda yalniz degilsin. Hepimiz meraktan kendimize pay cikarmaya calisiyoruz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…