2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım yok uclu teste anne karnından gırıp sıvı almkıyolarmıs yanlıs bılgı verdım sorry

ahh canim benim sen bana gel banadertleselim aglayalim birlikte.benim 9 günüm kaldi ama varya sanki 9 yil..aynen annemi aradim acar acmaz basladi bana özledim teninin kokusunu özledim sarkisini sölemeye anaaaaaaaam kim tutabilir sonra beni..agla agla zor kendime geldim.kayinvalidemleri aradik bu sefer de onlara basladim aglamya..cok zor coooooooooooooook..hemen kavusalim sevdiklerimize

kızlar sizler kaç haftalıksınız şuan yaptırdınız mı ya da yaptırcakmısınız

kızlar sizler kaç haftalıksınız şuan yaptırdınız mı ya da yaptırcakmısınız

canim ben 11-14 hafta arasinda yapiliyor diye okumustum internetten.haliyle benim daha erken..ama söyle birsey var bana göre eger ki Allah korusun bi terslik ciktiginda müdahale edilebilecek biseyi ögreniyorsa bu test ewet yaptiracagim hee yok sadece bilgi veriyor ve bebeginiz böledir diyorsa yaptirmayacagim...ne olursa olsun bebis bizimle olacagindan gerek yok biseleri erkenden ögrenmeye..tabi kendi adima konusuyorum..

yani orası öyle ablam 4 çocuğunda da yaptırmadı çünkü yaptırdıktan sonra allah korusun bir sorun olsa nasıl aldırır insan nasıl kıyılır o cana o yüzden bende henüz eşimle konuşmadım ama pek yaptırma taraftarı değilim açıkcası

ben de doktorumla konusacagim tabi önce bi ögrenecegim iyice..esim yaptirma taraftari ama bakalim karar wermedik bizde henüz..

ben de doktorumla konusacagim tabi önce bi ögrenecegim iyice..esim yaptirma taraftari ama bakalim karar wermedik bizde henüz..

doktorlar kesinlikle yaptırmamız tarafında ikna etmeye çalışıyorlarmış ama bakalım bende doktorumla görüşüp sonra eşimle konuşucam Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin

benimde annem kartalda canım o yüzden sordum ben de hastaneye kartala gidiyorum sen geldiğinde hangi hastaneye gideceksin??

aa hangisine:)ayy bi mutlu oldumki topragim ben hastane degil de doktor secimini yaptim canim, onun calistigi hastaneler hangileri bilmiyorum..sen kime gidiyorsun hangi hastane?

doktorlar kesinlikle yaptırmamız tarafında ikna etmeye çalışıyorlarmış ama bakalım bende doktorumla görüşüp sonra eşimle konuşucam Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin

amin canim doktor da israr ediyorsa vardir tabi bi bildigi

Vallahi bende aynı senin gibiyim cnm ya. Bir durgunluk annem diyor bir sıkıntım var senin söylemiyorsun. Ne üzüyor seni.Yok anne diyorum, inanmıyor. Aynı dakika içerisinde kahkahalarla gülerken, hıçkırıklarla ağlar buluyorum kendimi yada olup olmadık yerde bir sinir patlaması yaşıyorum kendime inanamıyorum. Mizaç olarak çok sakinim ama bugünlerde barut fıçısı gibiyim. Sudan sebeplerden esip gürlüyorum bol bol. Sakinleşince de kızıyorum kendime. İlk bebeğimde olmamıştım böyle. Şimdiki yaramaz miniğim bende hormon dengesi falan bırakmadı. Allah tez zamanda kavuştursun sevdiklerine cnm.

Kizlar konulara nasil abone olunuyor ben bi türlü cözemedim?

böyle oluyorsun canım en üstte seçeneklerden

ay inşallah yaa ben de iştahla yemek yiyeceğim günleri bekliyorum 6. haftama kadar iştahım çok iyidi şimdi yemek bile yapmıyorum yemey zaten bıraktım..

canım 2li ve 3lü testlerin anne ve bebek sağlığı açısından hiçbir riski yok güvenle yaptırabilirsin kan alınıyor sadece zaten yaptırmamız da gerekiyor haa 2li ya da 3 lü testinde sorun çıkar ise o zaman amniyosentez yapılması gerek o rahim içinden sıvı alınarak yapılıyor o biraz riskli işte, ama 2-3 testlerde sıkıntı çıkmazsa onu da yaptırmana gerek yok zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…