2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım turkıyede durum ne bılmıyorum ama burda yenı baslayan bır olay ve tek bır kısı yapıyor oda yurt dısına gonderıyor kanı saklanması ıcın sana sertıfıka verıyolar o sertıfıka sayesınde bır durum olursa kanı alabılıyosun kı umarım hıc ıhtıyacımız olmaz

oda doğru canım tabi kıbrısta saklanmıyor mu kordon kanı peki fiyatı bir araştır bakalım orda

canım belçik yada amerikaya gönderilliyor belçika yaklasık 3 bin euro amerikada 3 bin dolar artı her ay bır mıktar para yatırıyosun ben belçikayı secerim yaptırsam daha dam konusmadım bır bayan yapıyo cunku burda gıdıp konusacayız esımle

Son düzenleme:
yok canım ben turkıyede yol sokak bılmem bırde cocugumun ab vatandası olabılmesı ıcın burda doğurmak ıstıyorum malum kıbrıs sorunu yuzunden turkıyede dogurursam baya zorluk yasar bebegım.

güney kıbrısta mı yaşıyorsunuz? KKTC'de Türkiye'de doğmuş kişiler neden sorun yaşasın ki?

güney kıbrısta mı yaşıyorsunuz? KKTC'de Türkiye'de doğmuş kişiler neden sorun yaşasın ki?

canım ben kktc de yasıyorum ama ayrıca kıbrıs vatandasıyım. turkıyede doğum yaparsam bebegımın kıbrıs vatandaslıgı zorlanır cunku rumlar engel olmak ıcın elınden gelenı yapıyor bu konuyu detaylı konusuruz ıstersen msn nını verırsın eklerım senı orda anlatırım burda polıtıka konusmak yasak galıba buarada yanlıs anlasılmakta ıstemem.

Anladım canım vardr elbette geçerli sebeplerin sonuçta orda yaşayan işleyişi bilen sensin. Sen de sorumu yanlış anlama merak ettim sadece.

Anladım canım vardr elbette geçerli sebeplerin sonuçta orda yaşayan işleyişi bilen sensin. Sen de sorumu yanlış anlama merak ettim sadece.

yoyo yanlıs anlamıyorum canım cok doğal merak etmen :) merak ettıgın bırsey olursa sor seve seve cevap vermeye calısırım sıtenın ızın verdıgı kadarıyla :)

evet canim ilk olacak insallah ben birde yurtdisindayim istedigimiz sartlarda olmuyor her zaman hersey o yüzden Türkiye ye gidiyorum insallah 9 güne kadar, o yuzden heyecanim daha da bi farkli:)yakinda baslar topik kizce ya da erkek haberleri vermeye:)

kızlar esım doktoruma dün söyle dedi zavalı cocugum varlık içinde yokluk cekiyor ac aca annesının karnında gezıyor :) doktorda soyle dedı sımdı bulantılar yuzunden ne ısterse onu yesın zorlama sakın kusturmamaya calısıyoruz hem merak etme bır kac ay ıcınde durduramayacasın onunden alacaksın yemeklerı dedi :) ay inşallah o gunlerı gorurum

canim benim eltimde sen gibiydi. 3. ayi bittikten sonra bi basladi amaniiiiiiiiiin:) yemedigim günlerin acisini cikartiyorum diyordu maasallah..bebisimizde bi tontis dogduki sorma..sen rahat ol hakli doktorun gececek hepsi

canim benim eltimde sen gibiydi. 3. ayi bittikten sonra bi basladi amaniiiiiiiiiin:) yemedigim günlerin acisini cikartiyorum diyordu maasallah..bebisimizde bi tontis dogduki sorma..sen rahat ol hakli doktorun gececek hepsi

varya bende eltın gıbı delı gıbı yıycem :) acısını cıkartıcam.

o da cok zayifti:)49la hamile kaldi sanirim 65 le dogum yapti..ama zayif insanlara cok yakistiriyorum ben hamileligi kilo da alinca mis gibi:)sana da yarayacak insallah

bende 42 kiloyum dokrum benı tartmadı hıc nıye tartmıyosunuz dıye sordum canım dedı senın lacagın kılo ıle normalde olman gereken kılo da olursun ılerde gerek duyarsak olcerız merak etme demıstı . ablamda benım gıbı zayıf ve aynı sekılde hamıle kaldı9 aylıkken bıle 7 aylık sanıyodun karnını benımde oyle olur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…