2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maşşallahh cinsiyetini öğrenirsin yakında :)

Bak heycanlandım şimdi. Haftaya gitmeyi düşünüyorum 11 + 2 olucak acaba ikili testi yaparmı doktorumuz bilmiyorum. Sonrasında yaklaşık 10 gün kadar Ankaraya gitmem gerekiyo eğitim ve arkasından sınav var. Offf bulantılar ve halsizlikten hiç çalışamadımda ama bakalım hayırlısı. Balıkesire döndüğümde 13+2 olucak acaba ozamanmı gitsem bilemedim

Daha erken ama 2-3 haftaya gosterırı bakarsın senınkı

Kaç haftalıkdıınız siz ben gördum ama kucucukdu bu hafta tekrar gorecegım persembe tam 8 haftalık olacagız.

8+6 olduk bugun canım bende mınnacık gordum 2 cm boyu suan sende o boylarda gorursun tahmınım cunku bır oncekı kontrole gore dun 8 haftaya gırmıstım ama busefer 9 haftalık gosterdı neredeyse :)

8+6 olduk bugun canım bende mınnacık gordum 2 cm boyu suan sende o boylarda gorursun tahmınım cunku bır oncekı kontrole gore dun 8 haftaya gırmıstım ama busefer 9 haftalık gosterdı neredeyse :)

Çokkk guzelll:) heyecanlı aslında ben depresyona gırdım de kımseye soyleyemıyorum resmen dusundukce bunalıyorum.Tamam dıyorum bebek guzel aıle kuruyoruz üç kişi oluoruz bır yandan da dıyorum kı ya dusun gezemıceksın aksamları dısarı cıkamıcak yenı evlendın kızım sen bebek neyıne yedı senedır evlenmeyı bekledık sımdı yenı kavısmusken hemen bebek oldu EŞİM TESLLI edıyor gene gezerız engel degıl falan ayyy bılmıyorum gececek bılıyorum ama:)

Selam kızlar, herkese gunaydın!!!

Biz de bu ctesi günü gidiyoruz doktora. Eşimle birlikte gidebilicez sonunda, bakalım ne olacak cok heyecanlıyım. En son 8 haftalıktı gittigimde, kalp atışlarını görmüştük. Nasıl gecicek günler haftalar demistim ama gecip gitti valla :) Bir de o zaman anormal midem bulanıyordu, aslında hala bulanıyor ama siddeti azalıyor gibi. Bu arada sarı leblebi bana cok iyi geldi. Ne zencefil ne ayva ne cubuk kraker. Sarı leblebiyi tavsiye ederim.

Saglıklı günler dilerim :)

hapsuu merhaba canım ne güzel buradada birlikteyiz. Ben hamile olduğumu öğrendiğimde seni tutmuştum hatırlıyosan(Hani bi oyunumuz vardı ya) :)) İnşallah sağlıkla bebeğini alırsın kucağına.

canım hıc oyle dusunme yaa gezersınız yıne :) ablam 40 dıgı gun bebegı esı ıle tatıle gıttı antalyaya yanı hersey aslında bızım elımızde ıstedıkten sonra gezebılırsınız .

canım hıc oyle dusunme yaa gezersınız yıne :) ablam 40 dıgı gun bebegı esı ıle tatıle gıttı antalyaya yanı hersey aslında bızım elımızde ıstedıkten sonra gezebılırsınız .

Tabıı gıdılır gıdılır ama nasıl gıdılır :) artık herseyı ona endesklemek zorunda olacagımı sındırmeye calısıyorum :) bı de su var mesela ben otuz yasındayken bebıs 5 yasında olacak bu da guzel yanı :) batıya tayın ıstedıgımızde bebıs 1 yasında olacak :) bu da ıyı yanı kotu yanları burası bıraz madur bır bolge bebek hastalırsa ederse cocuk doktoru bazen olmuyormus bıle ayyyy bır suru sorun dusunmemek daha mantıklı sankı :)

canım bu kadar detaylı düşünme hamileliğin tadını cıkar benzer endıseler hepımızde var.

ilknurcum bende de çarpıtı gii değil de kalbimin çok kuvvetli çarptığını hissediyorum yani hızlı değil ama nasıl bir güm güm gümlüyorsa yattıığım zaman ağzımdan çıkacak sanıyorum bazen. sanırım Vücudumuzadaki kan miktarı da artmaya başladığı için kalp daha çok çalışıyor ister istemez. Doğumdaki kan kaybını Allah şimdiden yerine koyuyormuş biliyor musunuz hamilelerin vücudundaki kan yüzde 40 oranında artıyormuş?

Haklısınız ama zor iste gecer elbet ya allah dayına göre kar verirmiş aratmadı cok sukur bebısı bıze :)

kızlar bebeğime iilk aldığım malzeme bu oldu güvenli uyku yastığı ama markası farklı aldım. Özellikle yenidoğan bebeklerin yan yatması sağlık açısından daha iyiymiş kusmuğunda boğulma gibi riskleri en aza indiriyormuş

Son düzenleme:

:):)))) güle güle sağlılı günlerde kullanır inşallah bebısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…