2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

biz eşimle 2 ay önce beraber bırakmıştık, çok da zor oldu. ama tam denk geldi. ama bu aralar benim de bir canım çekiyor anlatamammmm( eşimde hiç bişey yok, ben çıldırıyorum

7w 5d yazıyor
benm doktor bunu demiyor işte ay sinir oldum
satla5 gün fark var onada şükür

Son düzenleme:

benım doktorum erken dedı 4. aydan sonra kullan dedi,ama benım göbeğim çok kaşınıyor.ben niveanın bebek yağını aldım badem yağı,üzerinde hamılelıktekı çatlaklaı önler yazıyor,sımdılık kullanıyorum ama kafam karısık.benım karnım kesın çatlıcak

hadi geçmiş olsun.darısı başımıza olsun canım

selam anneler

bildiğiniz gibi bnde son 1 aydır hergün kusanlardanım 3 kilo verdim ama simdi daha iyiyim kızlar mideniz kötüyse bol ekmek patates salatası ve makarna yiyin bn böylelikle braz daha iyiyim farketttim ne zaman sulu sebze yemekleri yesem cıkartıyorum fakındayım çok besleyici değil ama hiçbişe yiyememekten iidir mutlaka deneyin ii gelecek ...

adamı koklayıp duruyorum soğan mı yedin sen diye yemin ediyor garibim yemedim diye biran önce geçsin kocama sarılmayı özledim ben yaa

aynen ben de
kocam soğan gibi kokuyor,soğan mı yedın sen dıyorum yok yemedım dıyor,ama ıananamıyorum berbat kokuyor

çok hoşmuş yaa:) ben de lcw ye gıdıp bakayım,bende de göbek cıktı

Kizlar bebisim 2cm olmus bir ayagni havaya kaldirmis keyfine bakiyodu ayy super bir duygu buarada 8+5 olmusuz

ben de hamile kalmadan önce ekşinin içine düşerdim.ama şimdi görmek istemıyorum.tatlıya daha yatkınım.

Kizlar bebisim 2cm olmus bir ayagni havaya kaldirmis keyfine bakiyodu ayy super bir duygu buarada 8+5 olmusuz

ayy ne hoşş maşallah:)) keyif çatıyo demek kereta

ben de perşembe gitcem bakalım ne alemde bizimki.benım hesabıma gore bugun 10. haftama başladım.ama ultrasona gore ne olacak bakalım:)

ayy ne hoşş maşallah:)) keyif çatıyo demek kereta

ben de perşembe gitcem bakalım ne alemde bizimki.benım hesabıma gore bugun 10. haftama başladım.ama ultrasona gore ne olacak bakalım:)

Evet keyfi yerindeydi . Senin bebis daha buyuk olur ozaman cnmhareketlerini de gorursun ;-)

merhabalar kızlar,

ben de temmuz annesi olacağım inşallah. şu anda 9 hafta 2 gündeyiz. ilk muayeneye 6 haftalıkken gittim. 2. muayene zamanım için bir doktor ayarlayamadım henüz. daha doğrusu doktora karar veremedim aranızda ankarada olanlar var mı acaba? doktor önerileriniz nedir?

Evet keyfi yerindeydi . Senin bebis daha buyuk olur ozaman cnmhareketlerini de gorursun ;-)

bu sefer nedense daha bi heyecanlıyım,belki cinsiyetini de öğrenebılırım:)benım arkadaşım 8 haftalıkken öğrenmiş

hayırlı olsun canım,ben istanbul da yaşıyorum malesef

eğer tahmin ettiğim mehmet demir se annemın doktoruydu o,çok iyidir.

çok sevindim canım senin adına.çok güzel bi duygu içinde bi canlının olduğunu bilmek ve onun hareketlerini hissetmek.allah sağ sağlim kucağına almak nasip etsin.ayağını yesinler onun oh valla bizi mahvediyolar kendileri keyflerine bakıyorLAR.

Masallah ne guzel ya :)) bnde bugun 8+4 oldum. En son gecen hafta gitmistim hicbisey yoktu. Sadece kalp atislarini dinledik. Keske bieaz daha bekleyip oyle gitseymisim. 1 ay nasil beklicem :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…