2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de bugün gayet iyiyim..sadece sabah folik asiti içerken midem bulandı onun dışında geçen haftadan kat kat iyiyim..Annem ben 2. aydan sonra kusmalara başlıyordum demişti bende bulantılarımın daha da kötüleşmesini bekliyordum..Ama beklediğim gibi olmadı..Sende bi gelişme olursa haberleşelim canım..

canım yanlış anlamadın inşallah yorumumuzu yani isimlerin anlamı kişi üzerinde etkili oluyor yoksa en doğrusunu siz bilirsiniz ebeveyn olarak. İrem nasıl? cennet bahçesi anlamı. Merve İrem?

yanlış bilgi vermeyeyim ama irem sanıldığı anlamda değilmiş. Linke bakarsınız.

http://forum.VirüsVirüsVirüsVirüsVi...ikaniz-var-mi/71150-kotu-anlamli-isimler.html

canım insanlar isimleriyle özdeşleşiyor naz sakın koyma
kesinlikle katılıyorum.
ALLAH razı olsun canım kimse bu şekilde hasta olmasın çok zor. Deneyeceğim karabiber bal faydası olur inş. Çünkü bal çok şifalı bir nimet.

Amin canım çok sağol. Ihlamur akşam içmeyi düşünüyordum ancak balgam söktürücü etkisini bilmiyordum. Burada bulunmamızın ne kadar faydalı olduğu birkez daha ortada birbirimize önerilerde bulanabiliyoruz. Dr. aradım hastası varmış. Tekrar arayacağım.

ya da Nur da olabilir

Benim hoşuma giden bir isim olmuştu ama söylenmesi zor olabilir diye düşündüm. Nur Damlası.

bu arada luxxor canım ayça miray belki uygun olmayabilir. yine kalbine ne gelir bilemem ama sen nasıl uygun görürsen
alıntı
''Mesela hepimizin ismini çok duyduğu meşhur hadis ravisi Hz. Ebu Hureyre’nin ismi önceleri:Abdüşşems’tir.Allah Rasulü “İnsan ayın, güneşin ismini alamaz;sen Abdurrahmân’sın”
diyerek, Ebu Hureyre’nin adını “Abdurrahman” olarak değiştirmiştir
''

Aşure gününüz mübarek olsun.

Peygamber Efendimiz (s.a.v.)buyurmuşlardır ki: “Kim, Aşura günü Müslümanlardan on kişiye selam verirse, bütün mü’minlere selam vermiş gibi olur.
1000 ihlas okumakta ALLAH'u tealanın rahmet nazarı ile bakmasına ve sıddıklardan yazılmasına vesiledir.

Aynı zamanda 786 defa besmele çekmekte ne dilersen ALLAH onu verir.

linkte problem var sanırım ama google'dan araştırabilirsiniz.

Son düzenleme:
miray güzelmiş anlamı ne

canım zaten ayça ay gibi güzel olan demek. Miray ise ay gibi güneş gibi parlayan anlamında yani anlamları direkt "ay" değil. Ayın güzel özelliğinden benzetme sadece. Sağol yine de paylaşımın için

ayva çok iyi geliyor bir de candaşcım sen de dene ayvayı midende dalgalanma hissettikçe 1 dilim bile yesen işe yarıyor

Merhaba Kızlar;

Aranıza yeni katıldım... Bende Temmuz 2012 annesi olacağım kısmetse
6+3 haftalıkken ilk kontrolüme gittiğimde keseyi ve bebeği gördüm aynı zamanda kalp atışlarını da duydum
7+3 haftalıkken bir fasülye tanesi kadar olmuştu benim miniğim :)

Umarım herkes hayırlısıyla bebeğini kucağına alır
Sağlıklı günler diliyorum

Merhaba; bende sanırım temmuz annesi olacam çoook heyecanlıyım

hoşgeldiniz kızlar

selam kizlar nasilsiniz mide bunaltilar gecmeye baslamis sanirim
benim bas agrimdan halsizligimden baska problemim yok simdilik sukur

temuz annelerinin gobusleri diye topik varmi bizim gobuslerimizi cekip koyalim

kizlar iste benim 9 hafta 2 gunluk gobegim bir kac gun once komsum seninle bahse girerim bu bebek erkek dedi
sizden de yorum yapan anlayan varmi 2 bebek anneleri

canim gobegim hamile kaldigimda az vardi 9 hafta 2 gunde iste boyle gazim yok oyle cok benim
benim kizimdada gobegim cok buyumustu ikiz mi var derlerdi her halde ic kismim kucuk

kizlar gobuslerimizin resimini yuklicemiz 2012 temuz annelerinin gobusleri topigi varmi acaba yoksa bitane acalim ordan bir birimize yorumda yapabilriz cinsiyet icin

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 301458

kizlar iste benim 9 hafta 2 gunluk gobegim bir kac gun once komsum seninle bahse girerim bu bebek erkek dedi
sizden de yorum yapan anlayan varmi 2 bebek anneleri

oh maşallah, ben 4. aya girerken gobiş belli olmaya başlıyo sanıyordum :) ama dediğin gibi iç karnın küçük galiba, bakalım benim ilk hamileliğim o yüzden kestiremiyorum ne zaman belli olur diye

oy maşallah meleksen canım maşallahın var valla
hayırlısıyl alsunda gerisi önemli değil ... ben de henüz göbüş falan yok sadece kilomun göbüşü var...

Gözün aydın canım! bana da dr 12.haftada cinsiyetle ilgili bir fikrimiz olabilri demisti ben de sabırsızlıkla bekliyorum :) Hepimiz için hayırlısı!!!

Tesekkur ederim canim benim... Bundan sonra cinsiyet ve isim konusacagiz sanirim :) her hafta yeni bir heyecan yasatiyor bu minicik bebisler bizeee

cok saolun kizlar 2 hamilelikte gobek cabuk cikiyo zanedersem gorumceminde cikmisti cabuk 2 bebeginde
canim benim bebek 7.hafta 5 gunde 1 bucuk cm di simdi 3 olmustur
kilo aldimi bilmem bu ara tartilmadim bazi kadinlarin 18 haftalik olsa bile karni gorunmez bazininda 12 haftada benim gibi ortaya cikar zanedersem ic kisma bagli

kizlar acalim mi gobus topigimizi cici ben hep aliyorum cici topigide actigimizda hepsini eklerim insallah

kizlar ben doktora 13 haftada tam 31 arralikta gidim diyorum hem evlilik yildonumumuz biraz gecmis oluyo hemde yeni yil
doktoruma cinsiyetede bakalim derim ben cok heycanliyim acaba kizmi veya erkek mi diye ama esim hic dusunmuyorum sende dusunme kizimizda da oyle dusunmemistim tek saglikli olmasini diliyorum cinsiyete gelince kiz erkek benim icin ayni diyo
ama biz anneler pek heycanliyiz galiba

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…