2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben geçen hastanede yattığım zaman gece wc ye gıdecem kocam bi koltuğa serilmiş alabalık gibi annem çekyatta .. pişttt anne dedım tıkk yokkk.. hoppp anne dedimm tık yokk . ahhmett kocacımmm dedım kocamda hiç tık yokk
bi bağırdımmm hopppp milllettt biri Allah rızası için beni çişe getirebılırmı dıye :KK9:

hahaha:))) çok komik yaaa

alyaa38 asıl sen kendine bak milleti düşünme :))
bide diyorlar ya ayyy bi doğursa da kurtulsak ..cinnet geçiriyorumm vallah

Offff cooook sikildimmmm!!! Psikolojimde bozuldu iyice cok cabuk sinirleniyorum. Cabuk aliniyorum. Ne cekilmez ne melen bisi oldum ben ya!! Millet te bunaldi benden 10 aydir. Of yaa !

ben geçen hastanede yattığım zaman gece wc ye gıdecem kocam bi koltuğa serilmiş alabalık gibi annem çekyatta .. pişttt anne dedım tıkk yokkk.. hoppp anne dedimm tık yokk . ahhmett kocacımmm dedım kocamda hiç tık yokk
bi bağırdımmm hopppp milllettt biri Allah rızası için beni çişe getirebılırmı dıye :KK9:

BİDE SENİ BEKLİOLAR:dddd
BENİM KAYINVALİDEM ÖYLE YAPMIŞTI...
UYKUYU ÇOK SEVER OĞLUMDA ANNEMDE İKİSİDE HADTANEDE BENİMLE İDİLER...
GECE KOLTUĞA Bİ YATTI SABAHA KADAR,ANNEM OLMASA PERİŞANDIM...
ERTESİ GÜN EŞİME DİYOKİ İYİKİ ANNESİ GELMİŞ YOKSA HEMŞİRELERİ ZIRT PIRT ÇAĞIRMAK ZORUNDA KALCAKTI REZİL OLCAKTIM :)BİLİO HATASINI:KK9:

burası olmasa nasıl olurdum bilmiyorum korkularımı burada atlattım bebeğime alacaklarımı deneyimlerinizden faydalanarak aldım En Büyük KK
Birbirimzin sıkıntısına ortak olduk birmizin sancısı tutsa merakla bekledik ne oldu ona diye rabbim hepinizden razı olsun evlatlarımızda bizden daha hayırlı evlat olsun

aaammmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn...................................

BİDE SENİ BEKLİOLAR:dddd
BENİM KAYINVALİDEM ÖYLE YAPMIŞTI...
UYKUYU ÇOK SEVER OĞLUMDA ANNEMDE İKİSİDE HADTANEDE BENİMLE İDİLER...
GECE KOLTUĞA Bİ YATTI SABAHA KADAR,ANNEM OLMASA PERİŞANDIM...
ERTESİ GÜN EŞİME DİYOKİ İYİKİ ANNESİ GELMİŞ YOKSA HEMŞİRELERİ ZIRT PIRT ÇAĞIRMAK ZORUNDA KALCAKTI REZİL OLCAKTIM :)BİLİO HATASINI:KK9:
kaynanam demez mi bende gelim mi trabzondan bakarım zeynebi diye simdi o dikişle yarayla kalkamaz ayağa .
dedım ki aman aman gerek yok ben enerji içeçeklerı dopingler vs alırım ayaga kalkarım annen hiç merak etmesin sakın da gelmesinnnnnn!! Allah korusunnnn lohusalığımı cezaevinde geçiremem:KK47:

kaynanam demez mi bende gelim mi trabzondan bakarım zeynebi diye simdi o dikişle yarayla kalkamaz ayağa .
dedım ki aman aman gerek yok ben enerji içeçeklerı dopingler vs alırım ayaga kalkarım annen hiç merak etmesin sakın da gelmesinnnnnn!! Allah korusunnnn lohusalığımı cezaevinde geçiremem:KK47:

EHEHEHE KIZ BELKİ BEBEK SEVMEK İSTİYO:dddd
BİDE GELCEK GİTMİYCEK DÜŞÜNEMİYORUM SENİ ZEYNEP,ALLAHHHHH...
BEBEĞİ FLN UNUTUP KAYNANAYI POSTALAMA YÖNTEMLERİ ARARSIN...

EHEHEHE KIZ BELKİ BEBEK SEVMEK İSTİYO:dddd
BİDE GELCEK GİTMİYCEK DÜŞÜNEMİYORUM SENİ ZEYNEP,ALLAHHHHH...
BEBEĞİ FLN UNUTUP KAYNANAYI POSTALAMA YÖNTEMLERİ ARARSIN...
şimdi ben evlendiğimden beri hiç gelmedi istanbula . hayvancılıkla uğrasıyorlar ve bırakamıyorlar ineklerini...
ahh kuzum gelemiyorumm biliosunnnn alınma sakın bana annem neden gelmıyor diyeee:))
bende dedimm aaaaaaa anneciğim hiç üzme kendini bosuna acelen yok canımm gelirsin soraaa:KK9: hahahah

şimdi ben evlendiğimden beri hiç gelmedi istanbula . hayvancılıkla uğrasıyorlar ve bırakamıyorlar ineklerini...
ahh kuzum gelemiyorumm biliosunnnn alınma sakın bana annem neden gelmıyor diyeee:))
bende dedimm aaaaaaa anneciğim hiç üzme kendini bosuna acelen yok canımm gelirsin soraaa:KK9: hahahah

:)))) sende bulmuşsun işin kolayını desene zeynep :) bunca zaman bırakıp gelemiosa demekki bebek sevmek istio kozmatik in dediği gibi yazııık kıııızzzz:))

herkese merhaba umarım anneler ve bebişleri iyidir başta kozmatik olmak üzere tecrübeli annelere soruyorum göğüs yarasına ne iyi geliyor göğüslerim fena durumda hem yara oldular hemde süt kanalları boşalamadığı için şişti sütümü sağıyorum ama uçları kötü durumda kozmtik sende bi tarif vardı bana tekrar yazar mısın şu zeytin yağlı olanı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canim bende ayni sorunu yasadim gogus ucu koruyucu aldim 2 gun onla emzirdim cok sukur gecti tavsiye ederim

UYANIK KÖFTEEEE...
KIZ SEN KAYSERİLİMİSİN?:)

okudum tatlım çok sağol dediğimiz gibi iyi bir psikoloji, dinlenmiş vücut ve bol bol su, sıvı :)))

AYNN KUZUM...
ZATEN VARYA EĞER SAĞLIKLI Bİ PSİKOLOJİYE SAHİP OLURSAN O SIRDA SANA NE SÜT YAPIYOR,BEBEĞE NE GAZ YAPIYOR ANLIYORSUN...
ALLAH VERGİSİ Bİ ÖNSEZİ OLUŞUYOR...
:)))) sende bulmuşsun işin kolayını desene zeynep :) bunca zaman bırakıp gelemiosa demekki bebek sevmek istio kozmatik in dediği gibi yazııık kıııızzzz:))
HAHAHA KÖTÜ GELİN :d
ÖMÜRÜN KARISIDA BUNA YAPCAK AYNINI:KK9:

ahh ahh benim öyle yaralarım varki anlatamam kuzum yaa . bide epidural olacagımı duydular ortalık birbirine girdi sakat kalıyormus epidural olanlar.. fesuphanallah ya :KK4:
genel anestezi alacakmışımmm emir büyük yerdennnn:KK52:

UYANIK KÖFTEEEE...

AYNN KUZUM...
ZATEN VARYA EĞER SAĞLIKLI Bİ PSİKOLOJİYE SAHİP OLURSAN O SIRDA SANA NE SÜT YAPIYOR,BEBEĞE NE GAZ YAPIYOR ANLIYORSUN...

eminim ki ben cok anlayışlı ve kafadar bi kaynana olurdummm :KK9:
ama oğlumu paylaşabilir miyim bilemiorumm :KK9::KK9::KK9:

Nese kızlar siz devam edin ben kocişe hazırlık yapım sonra görüşürüz...
Ay özledim kocişi...
Gelsinde bi hoşgeldin diyim:):KK16::KK16::KK16::KK16:

UYANIK KÖFTEEEE...

AYNN KUZUM...

ayyy doğru dioonn zeynep erkek annesi bakalım gelini ona neler yapcakk bu hiç aklıma gelmemişti :)))

ahh ahh benim öyle yaralarım varki anlatamam kuzum yaa . bide epidural olacagımı duydular ortalık birbirine girdi sakat kalıyormus epidural olanlar.. fesuphanallah ya :KK4:
genel anestezi alacakmışımmm emir büyük yerdennnn:KK52:

ayy canım beniim ... sen bakma etraftakilere doktorun ne derse o... bu arada sana yazdım epidural ile spinal i okudun mu şeker??? korkulacak bişey yok yani bunlarda... artık anestezi her ameliyatta kullanıomuş bunları. hatta genel anesteziden kaçınıolar. sakat falan kalma olayı yok yawww sadece öyle bir söylenti var. sonuçta işin ehli olmayan kişilkere de emanet etmezsin kendini tatlım

ayy canım beniim ... sen bakma etraftakilere doktorun ne derse o... bu arada sana yazdım epidural ile spinal i okudun mu şeker??? korkulacak bişey yok yani bunlarda... artık anestezi her ameliyatta kullanıomuş bunları. hatta genel anesteziden kaçınıolar. sakat falan kalma olayı yok yawww sadece öyle bir söylenti var. sonuçta işin ehli olmayan kişilkere de emanet etmezsin kendini tatlım
hislerime tercüman olduğun için Allah razı olsunnn
hatta bana biri bşey sorarsa kopyala yapıstır yapacagım senin dediğini.. aboo bi tutturmus herkes bana aman sakat kalacan aman bacagın hissizleşecek . herkes cerrah kesildi basımaa:KK1:
neyse.. kaldı 4 günüm

X