2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar bu folik asiti ne zamana kadar kullanacagiz bi bilgisi olan war mi?bi sitede yanlis hatirlamiyorsam 8. haftadan sonra icmenin bi faydasi yok diyordu ama sizlere doktorunuz herhangi bisey söledi mi?

cizelge kismina yapistirdiginda yapisio mu yoksa o link hala bos mu duruyo? cunku cizelgeden oluyo diye biliyorum ben de canim

yok, kaydet dedikce kod duruyor orada. dogru kodu yerleştiremiyorum sanırım.

çizelgen için çıkan yazının tamamını kopyalamıyorsun değilmi canım...

kizlar bu folik asiti ne zamana kadar kullanacagiz bi bilgisi olan war mi?bi sitede yanlis hatirlamiyorsam 8. haftadan sonra icmenin bi faydasi yok diyordu ama sizlere doktorunuz herhangi bisey söledi mi?

ben de okumustum onu bir yerde ama dr benimkini henuz kesmedi, 2 hafta sonra gidicem, o zaman sorucam herhalde keser diye düşünüyorum.

canım bende oyle bı yazi okumustm carsamba sorucm ben

günaydın herkese
sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum herkese

merhabalar
CMV streptomegalovirüs diye bir enfeksiyona bakılıyor tümgebelere ve bu tahlil de Ig G yüksek ise iyi çünkü bağışıklığın oldugunu gösteriyor ...

teşekkürler sinopee

canım benimm bu bir virüsmüş gebelikte çıkabilirmiş.. doktoruna ne zaman gideceksin ? yakın zamanda gitmiyosan bile bi arayıp söylersen için rahatlar en azından

26 aralıkta gidicem
mail attım cevap verir o

hu huuuuuuuuuuuuuuuuuu benn geldimmm ve kendimee cicilerrr aldımmm :89::89::97::97:

iyi günlerde kullan
bende bitane tişört aldım kendime

Kızlar çok üzgünüm, cumartesi pıt pıtları duymaya gidecektik

dualarım seninle HAKKINızda hayırlısı olsun

günaydın anniş adayları......

hafta sonu bebişimizin pıt pıtlarını duyduk...Allahım herkese yaşatsın bu duyguları.....sağlıkla gelsin bebişlerimiz...

gözün aydın canım

cumadan beri gelemedim kızlar
babam yoğun bakımda
aklım babamda ve yavrumda

cumadan beri gelemedim kızlar
babam yoğun bakımda
aklım babamda ve yavrumda
[/QUOTE]

gecmis olsun canim..acil sifalar

Canim benim cok guzel anlatmassin.... Sen dogumu Turkiye`de mi yapacaksin, ben sadece 2 haftaligina Turkiye`ye gidip donecegim ve sonra dogumdan sonra bayramda giderim tekrar sanirim. Dogumu Turkiye`de yapmak isterdim ama ailevi durumlardan dolayi orda kalmak istemiyorum, esimin ailesi beni o kadar bunaltiyor ki sirf o yuzden Turkiye`de dogum yapmak istemiyorum. Insallah onlar da pasaport cikartip gelmeyi dusunmezler :)
Her seyin hayirlisi olsun bitanem bizim icin, sen ne zaman Turkiye de olacaksin, Allah ailene sevdiklerine sag saglim kavustursun insallah

benim karnım bayağı belli oluyor arkadaşlar,eteklerin son düğmesini kapatamıyorum.ya da fermuarlarını tam kapatamıyorum.siz ne alemdesiniz.

Canim benim, benim de karnim bayagi buyudu, artik saklayamiyorum. Hicbir pantolonum olmuyor, dugmeler kapanmiyor. Ben de 11. haftadayim ama benim 8. haftadan sonra iyice kendini belli etmisti bebisim... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…