2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ya bunlar simdiden böyleyse benim gözüm korktu anne olmak ne zormus ya bnm ilk hamileliğim tecrübesizim insallah pazartesine kadar bişe olmaz allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin insallah

Amin canım inşaALLAH hepimiz için. Korkma her hamile bir değil ki. Örneğin kimimizde bulantı var, kimimizde yok mesela ben. Bugün bir arkadaşımla konuştuk 9 ay boyunca ne ağrı ne sızı ne bulantı çok rahat bir gebelik yaşamış. başka bir arkadaşımda hayatım zehir geçiyor diyor. Rabbim hepimize kolaylıklarla geçen hamilelik neticesinde kolaylıkla olan bir doğum nasip etsin.

yatıyorum zaten canım ya doktorumada sinir oldum aradım bugün normal seyler bunlar diyo hiç o söyledğiniz ilaçları sölemedi değiştircem doktorumu bide 200 tl muayene parası veriorum admın umrunda değil doktorda çok önemli pazartesi başka doktora gitcem bakalım:18:

Aranıza yeni katıldım..Öncelikle tüm annelerin iyi bir hamilelik dönemi geçirip sağlıklı bebekler dünyaya getirmesini diliyorum.. 15 Kasım tarihinde doğum günümde hamile olduğumu öğrendim..10 yaşında bir oğlum var...2.hamileliğim..hamile kaldığımdan beri ara ara koyu renk akıntılarım mevcuttu..doktorum düşük tehlikesi görmedi fakat bugün eşimle dışarı çıktık mobilya alışverişi için..daha ilk yere girdik ve sıcak sıcak bacaklarımda kanamam olduğunu hissettim..hemen doktorumu aradık ve hastaneye gittik..bebeğim yaklaşık 6 haftalık şükür kalp atışlarını duyduk ve düşük başlangıcına karşın progestan iğne 15 adet ve progestan ilaç verdi..sadece wc ihtiyacın için kalk dedi...umarım bebeğim benimle kalır...Tüm temmuz annelerine sevgilerimle...

günaydin temmuz anneleri...

ben de yemegi fazla kacirdigm zaman göbüs kendini gösteriyo bi heyecanlaniyorumki..ama sonrasi malum:))))))

günaydın canım, vallahi açıkça konuşmak gerekirse, ben 6 haftalığım, ama yavaş yavaş belli oluyor. yani normalde hiç göbeğim yoktu ve göbeğim çıktı. gerçi doktorum akşama kadar 3 litre su iç dedi. habire su içiyorum, normalde yemedğim kadar da yiyiyorum sanırım göbek değil de şişkinlik çünkü sabahları hafif bir kabarıklık oluyor akşama doğru karnım çıkıyor belli oluyor :) hatta biraz erken belki ama pantolonlarımın bel kısımları hafif sıkıyor özellikle de oturunca :)

:)))hic göbegin yoksa tabiki belli oluyordur canim..benim kiyafetlerde sorun baslamadi ama sanki dedigin gibi otururken bel kisminda bi sikisiklik hissediyorum..bakalim gecsin zaman hayirlisiyla da gelsin göbüsler bebisler:)

canım pko daşım ,hayırlı olsun aynı duyguları paylaşıyorum. biz de çarşamba günü duyduk pıtpıtları çok güzeldi. randevumuz aynı 1 ay sonraya.inşallah sonuna kadar sağlıklı gider

hoşgeldin arkadaşım:) doktorun dediklerini yap, bebeğin sımsıkı tutunur inşallah sana:)

hepinize günaydın kızlar:) ben de dün böceğimin kalp atışlarını dinledim. hatta doktor bana bebeğimin üstünde göz kırpar gibi atan kalbini bile gösterdi:))) çoook güzeldii:) allah herkese nasip etsin bu duyguyu:) geçen seferden talimliydim, idrara sıkışık gittim. doktor gerek yok, büyüdü artık her türlü görürüz dedi ama sıkışık geldiğim için çok net göründüğünü söyledi, resmi de cok güzel olduğu için 2 tane çekti:)) 8+3 olmuşum. 3 hafta önce başka doktor kesen 4 haftalık gibi demişti. Atağa kalkmış benim canavar:)) bu arada perşembe cumayı raporlu ve yatakta geçirmeme rağmen, kendime çok iyi bakmama rağmen hala çok hastayım( boğazım felaket, çok kötü öksürüyorum ve musluklar hiç durmadan akıyor( bu hafta işe gitmek zorundayım, yazılılarım var. hepinize sağlıklı hamilelikler!

ha bu arada boncuğumun boyu da 1.85 mm olmuuuuuuşşş:)

Geçen sene bu zamanlarda yaklaşık 3 ay kanamam oldu, 6 ay mide sıkıntısı çektim ölüyorum sanmıştım, asit kusuyordum artık devamlı,
ve o günler geçti oğlum kucağımda şimdi.
Siz ve bebişleriniz de bugünleri sağlıkla atlatırsınız inş.
Hayırlısıyla ve sağlıkla alın kucağınıza inş.

canım pko daşım ,hayırlı olsun aynı duyguları paylaşıyorum. biz de çarşamba günü duyduk pıtpıtları çok güzeldi. randevumuz aynı 1 ay sonraya.inşallah sonuna kadar sağlıklı gider

saolasın canım benimm :) valla mükemmel bi duyguuyduu hala kulaklarımda çınlıyo inşallah daim olur sağlıkla kucağımıza alırız canım

hadi gözün aydın canımmm snde o mükemmel sesi duymuşsunnn bizde 8+3 üz fasulye şeklinde yatıyor yaa Allah ımm nasıl mucizevi bişii akıl sır ermiyor valla

bu arada kızlarrr bnde yemekk yiyince göbüşüm bi fırlıyo bayılıyorumm yaaa valla ben bugün kendime pantolon almaya gidicemm çünkü benim kotlar hep dar paça falann göbeğimi rahatsız ediyolarr bi tane beli lastikli falan alayım diyorumm bideeeeee benimm yarın doğum günümmmmmmmmm kendime hediye olarak da bebekli t-shirt alayım diyorummmm

ben bedenime göre bulamadığım için belinden daralttırıyordum şimdi hepsini geri açtırıyorum canım

MERHABA KIZLAR NASILSINIZ INSALLAH TUM ANNELER IYIDIR BEBEKLERDE

BU ARA COK BUNALIYORUM KIZLAR YA SIKINTI BASIYO BASIMDA CATLIYO COK KOTU OLUYORUM

ALLAH SAGLIKLA BEBISLERIMIZI KUCAGIMIZA VERSIN INSALLAH HEPIMIZIN

MERHABA KIZLAR NASILSINIZ INSALLAH TUM ANNELER IYIDIR BEBEKLERDE

BU ARA COK BUNALIYORUM KIZLAR YA SIKINTI BASIYO BASIMDA CATLIYO COK KOTU OLUYORUM

ALLAH SAGLIKLA BEBISLERIMIZI KUCAGIMIZA VERSIN INSALLAH HEPIMIZIN

amin canım yalnız değilsin bnmde kendimi aşağı atasım var sıkıntıdan anlamadım bi türlü içim sıkılıyo diyorum kimse anlamıyo hormonlardan dolayı heralde bizimki :2::2:

amin canım yalnız değilsin bnmde kendimi aşağı atasım var sıkıntıdan anlamadım bi türlü içim sıkılıyo diyorum kimse anlamıyo hormonlardan dolayı heralde bizimki :2::2:

canim hormonlardan tabikide ben de 5.haftamda yasamistim cok kötüydü ama simdi düzene girdi cok sükür..sikintinin yaninda kus gibi kalp carpintimda oluyordu ve doktorum hepsi hormonlardan demisti..sikma canini gececek hepsi tadini cikaracagin günler gelecek emin ol

selam kızlar,ben mahvolmuş durumdayım,kusmalarım da başladı.mutfağa girip yemek yapamıyorum.aç kalıyorum daha çok midem bulanıyo,naapcam ben ya

gerçi yemek de yiyemıyorum,ne süt ne peynir..kalsiyum adına hıc bır şey tuketemıyorum artık.bebeğim çok vitaminsiz kalacak çok canım sıkılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…