2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım satın önemli doktorlar hep bunu endeks alırlar ama usgde çıkan sonuç sata göre 1 hafta geri yada 1 hafta ileri olabilir sorun değil bu

saol canim
biraz arastirdim netten de dedigin gibi kan degerleri herkeste cok farkli cikabiliyormus
rahatladim tesekkur ederim
bebisimi gormemmmmm lazimmmm
pazartesi gelsin artik

günaydın kızlar

Bugün hayırlı bir şekilde mutlu haberimizi alırız inşlh.Öğlen doktor randevumuz var bebişimin pıt pıtlarını duyarız inşlh.rabbim.

günaydın kızlar

Bugün hayırlı bir şekilde mutlu haberimizi alırız inşlh.Öğlen doktor randevumuz var bebişimin pıt pıtlarını duyarız inşlh.rabbim.

günaydin canim..

insallah güzel haberlerle gelirsin mükemmel bi duygu:)kendini gözyaslarina hazirla derim ben:))))

günaydın kızlar

inşallah tatlım Rabbim sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize sorunsuz hamilelikler de tabi ki

hu huuuuuuu biz geldikk akşamm yavrumu gördükk ve hayatımdaaa duyduğumm en mükemmel sesi duydukk çok şükür pıtpıtpıtpıtpıtpıtpıtpıtpıt diye hızlı hızlı atıyoduuuu mükemmel bir duyguyduuu anlataamam sizee çok duyglandımm

mercimeğim artık fasulye şeklindee ve vücudu kafası gayet belli 1.7 cm olmuş bi dahaki buluşmamız 1 ay sonraa nasıl beklicemm bilmiyorummm

sizde haberler nasıl şekerler ?

parpalmm canım benimm hadi snde o mükemmel sesi duy ve hissettiklerini paylaşş bizimle

günaydın kızlar

canım hayırlı olsun şimdiden git de duy bakalım bebişinin pıt pıtlarınıı darısı başımıza inşallah
bende perşembe gideceğim randevuyu o zamana aldık

ayy canım gözünaydın herkes öyle diyor bnde bazen düşünüyorum ağlarmıyım o sesi duyunca diye bakalım :44:

herkese merhaba internette yaşadığımız bir problemden dolayı daha şimdi girebildim nete :) doktora gittim 1 hafta oldu bebeğimizi gördük çok şükür iyiymiş :)
kalp atışını duymadım doktor tavsiye etmedi bebeğe ısı gider dedi bende ısrar etmedim nohut kadarmış öyle dedi doktor ama şimdi daha da büyümüştür tabii 1 hafta oldu :) umarım herksein bebeği iyidir

canlarrrrr nasılsınız bakalım hamiş arkadaşlarım? ben bugün yine tuhaf tuhaf duygular içerisindeyim. halet-i ruhiyem baya bi garipleşmeye başladı. dün ağlamaktan bitap bugün de gülmekten bitap düştüm. kusuyoum, öğürüyorum, midem bulanıyor, çamaşır yumuşatıcı ve eşimin kokusundan nefret ediyorum. günde bilmem kaç yüz defa wc ye gidiyorum. veeeee bomba karnım belli oluyor. gören hamile misin arkadaşım diye soruyor. sizler ne alemdesiniz? sakın bana gazdan demeyin :) zira ben de kendimi öyle kandırdım ama alakası yok. ha bu arada akıntım da var benim. hergün çamaşır mutlaka değişiyorum bazen günde 2 kere. haydi bakalım.

merhaba arkadaşlar,
çok şükür tekrar aranızdayım. 5 haftalıkken kanama oldu, 2 gece hastanede kaldım. doktor yüzde 50 düşük riskin var demişti.
çok şükür şimdi 8 haftalık olduk. ve kalp atışlarını 6 haftalıkken duyduk.
günde 3 progestan vajinal kullanmaya devam ediyorum.
aynı zamanda pıhtılaşma için her gün iğne yapıyorum.göbekten.
sabahları da folbiol, ağızdan. 3 cepheden yaşama tutunmaya çalışıyor bebeğim.
aynı zamanda çalışıyordum, 1 ay raporluyum. öğretmenim. benim gibi çok çabalayan var mı aranızda. bu arada ikinci hamileliğim. inşallah bunu sağlıkla kucağıma almak nasip olur, hepimizin inşallah.

tüm bunlar için çok erken değil mi?bende 6,5 haftalık hamileyim.henüz hiçbir belirti hissetmiyorum.bebeğin kalp atışlarını bile 3 gün sonra görücez inşaallah.benim doğumum hamileliğim başarıyla giderse 15 temmuzda fln olacak.gerçi ilki sezeryan olduğu için ikinci de sezeryan olacak.o tarihler iyidir dedi doktor.ama bu belirtilerin hepsi için heleki karnın için çok erken canım ya

merhaba canım geçmiş olsun benim kanama değil de kahverengi akıntım var yarın da pazar doktorum pazartesi geliyo acaba acile mi gitsem belki ilaç verirler düsücek die çok korkuyorum senin kanaman kırmızımıydı

benimde kanamam oldu geçtiğimiz pztesi.aşağı yukarı 6. haftanın başlarında.bugün kadar yattım.yarından itibaren ayaga kalkmaya başlıycam.bende günde 3 progestan alıyorum.folbiol allahın emri zaten alıyorum.benim üçüncü hamileliğim yasarsa ikinci bebeğim olacak.geçen sene 7 haftalıkken yaşamadığını öğrendik ve kürtaj oldum.bu seferki nasıl olacak bakalım hayırlısı olsun inşallah.napalım bizim bebişlerde biraz nazlı olacaklar sanırım

ya bunlar simdiden böyleyse benim gözüm korktu anne olmak ne zormus ya bnm ilk hamileliğim tecrübesizim insallah pazartesine kadar bişe olmaz allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin insallah

bende erken gazdır diye düşünüyordum ama gece gündüz gaz olmaz ki insanda devamlı karnım büyük artık :) hamişlik belli oluyor çok hoşuma gidiyor.

merhaba arkadaşım ne kadar zor şeyler yaşamışsın ama zahmette rahmet vardır. inşaALLAH sağlıcakla bebişini kucağına alırsın çok geçmiş olsun.

ALLAH yardımcın olsun inşaALLAH sıkıntısız bir doğum yaparsın.

ya bunlar simdiden böyleyse benim gözüm korktu anne olmak ne zormus ya bnm ilk hamileliğim tecrübesizim insallah pazartesine kadar bişe olmaz allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin insallah

bak benim doktorum ilk kanamam olduğunda dediki telefon da'' hemen gelme yat progestan al dinlen .bazen kanaması olanlar hemen gelirler kalacak olan çocuğu da düşürürler araba sarsıntısından dolayı''.ben de öyle yaptım yattım yaklaşık 6 gündür.bence sende hemen yatıp dinlenmelisin yatmak çok ciddi bir çözüm oluyor.arayabiliyorsan doktorunu ara ve konuş bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…