Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet cnm yaa 5. gunüm bügün 10 gun sonra dananin kuyruğu kopucak:) C.tesi oldu asilama o aksam,pazar aksamı ve pzt aksamı iliski verdi. C.tesi günkü zorunlu degildi ama fazladan gönderelim dedik biz Ehehehe:)İğneden 28 saat sonra asilama oldu. Yumurta çatlamadan spermlerin onu karşılaması gerek dedi. 30 saati kesinlikle gecirmiyolarmis. E2 tahlil sonucuma göre 5 yada 6 olgun yumurtam çıktı. Ultrosondada büyüklükleri 20mm civarındaydı. 19-21mm arasiydilar iste:)Asilama oncesi ignelere basliyacagim zaman corasprin,elevit vitamin ve folik asit kullandirmaya başlamışlardı zaten. Aşılamanın 4. Gunünden itibarende protestana başladım. İster jel ister progestan veriyorlar. Benim evde progestan var diye direk sabah aksam fitil gibi onu koyuyorum:KK66: İns. Cnm yaa çok nötr hissediyorum yine. Sanki sonsuza denk iğne ve bu süreci yasiycakmisim gibi.:)Sende durumlar nasıl bakım? :)

ben de folbiol ve coraspin içiyorum.benim de progestanım var evde 3 kutu ben de ondan kullanırım ben de fitil gibi kullanmıştım rahim içine daha etkili oluyomuş ayrıca ağızdan alınınca tansiyonu düşürüyor sersemlik yapıyor vajinal kullanınca hiç yan etkisi olmuyor.insan aşılamadan sonra ilk 10 gün hissiz oluyor ama adet günü gelip çattığında o 2-3 gün geçmek bilmiyor. ben pazartesi smear testine gidiyorum onun sonucu çıkınca herşeyim tamam olacak.raporum çıkacak.nisan 15 bir sonraki bat ım. aşılama düşünüyoruz işte.zeynep kamil de yaptıracağım.hayırlı haberlerini bekliyorum canım.

Selamım hosgelmissinn:) HAyirli olsun şimdiden aşılaman . Bende 3. Asilama sonucu icin gun sayıyorum cnm. İns. Bu sefer görcez pozitifi diyelim öyle olsun:)

inş canım bu kez olur hayırlısıyla, sende yaptrımışsın sanırım gün az kaldı inş hayırlı haberler alırız senden :KK19:

hosgeldınnn canımm ınsallah hayırlsıyla tutar asılaman gerı sayım baslamıs yanı :) guzel haberlerını bekloyoruz canımm

öyle canım ya inş hayırlı haberler veririm sizlere :KK16: bu arada sen nasılsın nasıl gidiyor :KK34:

öyle canım ya inş hayırlı haberler veririm sizlere :KK16: bu arada sen nasılsın nasıl gidiyor :KK34:

ayy ben ne yapayım cnm beklıyoruz ıste esımın degerler duzeldı ben yumurtluyorum ama bebıs yok hala ortalarda:) doktorlarımızda 6.ayın dolması gerektıgını ve kafamızdan atmamızı soyluyorlar bakalım 6.ayımızda dolsunda eger olmassa bende bı asılama yaptırıcam canım

ayy ben ne yapayım cnm beklıyoruz ıste esımın degerler duzeldı ben yumurtluyorum ama bebıs yok hala ortalarda:) doktorlarımızda 6.ayın dolması gerektıgını ve kafamızdan atmamızı soyluyorlar bakalım 6.ayımızda dolsunda eger olmassa bende bı asılama yaptırıcam canım

aslında en iyisi düşünmemek kafadan atıp amannn boşver demek ama bu kadar isterken olmuyor işte stres yapıyoruz hayırlısı olsun canım rabbim vereceği zamanı biliyordur eşinin değerleri düzelmiş ve seninde yumurtalar iyi, inş aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın :KK19:

selam kızlar,uzun zamandır yazamadım.en son 5 şubatta adet olmuştum.sonra hayatımda ilk defa kendilliğmden adet olamadım.
tabi kan testi yaptırdık,negatif çıktı.ilaç verdi doktor.kullan olursun dedi.pazar günü oldum.bugün doktora gittim,cerrahpaşa'ya.aşılamalarımı orada yaptırmıştım.bugün itibariyle de tüp bebeğe başladık.yine cerrahpaşa'da.eksik kan testlerim varmış.onlar için kan verdim.eşim ürolojiye gidip muayene olacak.o da kan testlerini yaptıracak.benim bir testim üç haftada çıkıyomuş.daha erken çıkarsa adetimin 21. günü başlıcaz.çıkmazsa diğer adet dönemini beklicez.bana dua edin.umarım size güzel haberler veririm.ben yazamasam da sizi takip ediyorum.bu aralar okul çok yoğun.inşallah sizlerin de güzel haberlerinizi buradan alırım.hoşçakalın.

selam kızlar,uzun zamandır yazamadım.en son 5 şubatta adet olmuştum.sonra hayatımda ilk defa kendilliğmden adet olamadım.
tabi kan testi yaptırdık,negatif çıktı.ilaç verdi doktor.kullan olursun dedi.pazar günü oldum.bugün doktora gittim,cerrahpaşa'ya.aşılamalarımı orada yaptırmıştım.bugün itibariyle de tüp bebeğe başladık.yine cerrahpaşa'da.eksik kan testlerim varmış.onlar için kan verdim.eşim ürolojiye gidip muayene olacak.o da kan testlerini yaptıracak.benim bir testim üç haftada çıkıyomuş.daha erken çıkarsa adetimin 21. günü başlıcaz.çıkmazsa diğer adet dönemini beklicez.bana dua edin.umarım size güzel haberler veririm.ben yazamasam da sizi takip ediyorum.bu aralar okul çok yoğun.inşallah sizlerin de güzel haberlerinizi buradan alırım.hoşçakalın.

Slmm hayirli olsun cnm tüp bebek tedavin ..ins. Yetişir.Surecten bize bahsedersin müsait oldukça. İns. İlk denemede gelir bebis:KK16:

günaydın kızlar ..bende bugün ilk kez tüp bebek merkezine yeni doktorumla görüşmeye gidecegim ..aşılama yaptırmak istiyorum 2 senedir sebepsiz olmuyor bebegimiz..inşallah ilk denememizde olur bakalım doktor neler söyleyecek cok merak ediyorum..Allah hiç kimseyi bu yolda kolları boş bırakmaz inşallah...

merhaba kızlar ;
nasılsınız uzun bir aradan sonra ben yine geldim :KK16:
bende perşembe günü 3.aşılamamı yaptırdım bu kez başka bir doktor yaptı ve 2 gün üst üste yaptılar belki işe yarar bu kez de hayırlısıyla tutar :44:
bu arada hamile olan arkadaşlar hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, aşılama yapıp da gün sayanlara da Allah kolaylık versin inş bu son aşılamalarımız olur da hayırlısıyla tutuverir :KK16:
gulseliaşılaman hayırlı olsun inşallah bu son olur sonucunda pozitif.

Selamım hosgelmissinn:) HAyirli olsun şimdiden aşılaman . Bende 3. Asilama sonucu icin gun sayıyorum cnm. İns. Bu sefer görcez pozitifi diyelim öyle olsun:)

jolly bu gün saymak ne zor değilmi.bende 2.aşılamanın sonucunu bekliyorum.umarım hepimizin sonucuda pozitif olur.

sedamu demek tüpe başladın.hakkında hayırlısı olsun inşallah herşey gönlünce olur.

gulseli aşılaman hayırlı olsun inşallah bu son olur sonucunda pozitif.

tşk ederim cnm inş sana da tedavi sürecinde sabır ve şans diliyorum Allah yardımcın olsun.. sanırım sende aşılama yaptırmışsın inş tutar hayırlısı ile..

Son düzenleme:

inş herşey gönlünce olur canım hayırlısı ile ilk seferde gelir bebişin :KK16:

günaydın kızlar ..bende bugün ilk kez tüp bebek merkezine yeni doktorumla görüşmeye gidecegim ..aşılama yaptırmak istiyorum 2 senedir sebepsiz olmuyor bebegimiz..inşallah ilk denememizde olur bakalım doktor neler söyleyecek cok merak ediyorum..Allah hiç kimseyi bu yolda kolları boş bırakmaz inşallah...

hepimiz bu yollardan geçiyoruz zor ve sabır istiyor inş Allah yardımcın olsun :KK16:

gulseliaşılaman hayırlı olsun inşallah bu son olur sonucunda pozitif.

jolly bu gün saymak ne zor değilmi.bende 2.aşılamanın sonucunu bekliyorum.umarım hepimizin sonucuda pozitif olur.

Ay cnm sorma hemde nasıl :) 3 gün kaldı ama zaman durdu sanki. Hiç bi belirtimde yok ne bi ağrı ne bi sızı :)

tşk ederim cnm inş sana da tedavi sürecinde sabır ve şans diliyorum Allah yardımcın olsun.. sanırım sende aşılama yaptırmışsın inş tutar hayırlısı ile..

çok teşekkür ederim gulseli,evet bende 2.aşılamamın sonucunu bekliyorum.

Ay cnm sorma hemde nasıl :) 3 gün kaldı ama zaman durdu sanki. Hiç bi belirtimde yok ne bi ağrı ne bi sızı :)

jollyy 3 gün hemen gelip geçer kafanı biraz dağıtmayı dene,benim daha 5.günüm bugün.inşallah güzel haberini alırız 3 gün sonra.

jollyy 3 gün hemen gelip geçer kafanı biraz dağıtmayı dene,benim daha 5.günüm bugün.inşallah güzel haberini alırız 3 gün sonra.

Ay cnm aslında ilk günler çok iyiydi umudumda vardı ama şimdi yok :)Benimde 12. Gun bügün. Aslında testi c.tesi yaptırmam gerek tam 2 haftanın dolması icin ama cuma mı yapsam acaba diyorum. Sanki bosuna progestan kullanıyorum gibi geliyo . Birde asilama sorası çok geç adet oluyorum zaten.Ne kadar erken bıraksam ilacı o kadar iyi olcek:KK66:

Ay cnm sorma hemde nasıl :) 3 gün kaldı ama zaman durdu sanki. Hiç bi belirtimde yok ne bi ağrı ne bi sızı :)[/

jollycim heyecanlandım ben valla :))) hadı hayrlısı ınsallah gelsın bebısın saglıkla canım :)

Yok be kuzum bende his kalmadı:)) Eğer olumlu olursa hiç bir belirti yasamadan hamile kalan ilk insan olarak tarihe gecerim:) Yaf ilaçlar hadi etki etmiyo diyorum onca hormon iğne üstüne hergün protestanlar psikolojikte mı bı sizi şişkinlik felan olmaz:)Yok anacim tık yok:)

Ay cnm aslında ilk günler çok iyiydi umudumda vardı ama şimdi yok :)Benimde 12. Gun bügün. Aslında testi c.tesi yaptırmam gerek tam 2 haftanın dolması icin ama cuma mı yapsam acaba diyorum. Sanki bosuna progestan kullanıyorum gibi geliyo . Birde asilama sorası çok geç adet oluyorum zaten.Ne kadar erken bıraksam ilacı o kadar iyi olcek:KK66:

Ay cnm sorma hemde nasıl :) 3 gün kaldı ama zaman durdu sanki. Hiç bi belirtimde yok ne bi ağrı ne bi sızı :)[/

jollycim heyecanlandım ben valla :))) hadı hayrlısı ınsallah gelsın bebısın saglıkla canım :)

Yok be kuzum bende his kalmadı:)) Eğer olumlu olursa hiç bir belirti yasamadan hamile kalan ilk insan olarak tarihe gecerim:) Yaf ilaçlar hadi etki etmiyo diyorum onca hormon iğne üstüne hergün protestanlar psikolojikte mı bı sizi şişkinlik felan olmaz:)Yok anacim tık yok:)

Yok be kuzum bende his kalmadı:)) Eğer olumlu olursa hiç bir belirti yasamadan hamile kalan ilk insan olarak tarihe gecerim:) Yaf ilaçlar hadi etki etmiyo diyorum onca hormon iğne üstüne hergün protestanlar psikolojikte mı bı sizi şişkinlik felan olmaz:)Yok anacim tık yok:) [/QUOTE]

takılmaaa bakalım belırtı falan sen kafanı raht tut canım hıc bellı olmazz adet bekleyenlerın bebısı gelıyo :) ınsallah senınkde gelır artık bunye alısmıs olabılır ıgnelere falan :) gelsınde bebıs onceden belırtısı olmasada olurr :)

bence de joll hiç takma kafana.illa belirti olacak değil ya.hayırlısıyla inşallah alırız hamilelik haberini.ben bile heyecan yaptım.allahım inşallah güzel bir haber almayı nasip etsin.

selam kızlarrr...

özge buradasın demek yeni üyeligin hayırlı olsun cnm...geçmiş olsun ayrıca.inş bidahakine minik iyice tutunur.:emir_bebek:

sedamu hoşgelmişsin cnm tüp bebege başlamışsınız hayırlı ugurlu olsun inşAllah...en yakın zamanda güzel haberini almak dilegimle:KK16:

JOLLYYYYYY cnmmm az kaldı yaaa bence sen yarın yaptır kuzumm bende heyecan yaptım bak gogim gibi:KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlarr kocişim yarın sabah 6 da gidiyorr:KK5:çok üzgünüm anlatamam size...hiçbiyere sıgamıyorum:KK43:

X