Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

yok cnm umıdım zaten dun aksam calısma olması gerekıyodu olmadı oda artık pes ettım esıme karsı hıc sorun yapmadı buzamana kadar ama ısının vermıs oldugu yorgunluktan sanırım dun aksam olmadı sınır bastı benıde umudum zaten pek yoktu ama ınsan genede guzel seyler duyunca doktordan belkı dıyor ıste nasıp

Umudunu ytirme cnm yaa ilk başlarda çatlayan çatladı zaten onlar yola çıkmışlardır inşallah :)Olmazsada zaten pes etmek yok yumurtalarının maşallah var Gerçekten o ödev zamanları çok stres oluyo insan. Erkekler daha da çok etkileniyolar görev bilincinden. Hayırlısı artık hepimiz için

öyle canım valla hayırlıısı dıyorum artık bakalım sıvılcelelrım cıktı zaten gelır benımkıler dıye dusunuyorum bellıde olmaz allahın ısı bu ınsallah hayırlısı hepımız ıcın

Arkdaslar selam bn aranıza yenı katıldım kısaca kendım yasadıklarımı anlatayım ve sızde ne olur bana yardımcı olun ;bn 28 subatta tup bebek yaptırdım 2 embrıyo konuldu bana ama tutunmadı cok uzuldum bızdekı sıkıntı esımde hareket sıkıntısı bndede tek tupum tıkalı sımdı dr bna dedıkı adetın 8 .gunu gel asılama yapalım dedı ama cok kararsızım kafam karıstı zaten drlardan memnun degıldım hıc ılgılnmedıler bana kullandıgın ılacları bıle kes demedıler dusunun o sekıl ılgısızler sımdı senı cok sevdık gel sana asılama denıyelım dıyooo pek samımı bulmadım davranıslarını ama yınede kafam karıstı cok zor bı surec napsam dıyorum esım cok uzuldu bızı kandırdılar dıyo bıdaha gıtme kndını yıpratma dıyo bnde gıdım gıtmıyım arasında kaldım bthcg sonuc 0 degıl >5 cıkmıs bnm tekrar denesem tutarmıs ole dıyolar sızlere bır sorayım dedım sızce ne yapmalıyım arkadaslar yardımcı olurmusunuz bana

Mrb tatlım,bence içine sinmiyorsa doktorun daha fazla oraya devam etme,biraz daha araştır,çünkü ne yazıkki bazı doktorlar insanları sadece para makinesi olarak görüyorlar,senin ne hissettiğin umrunda bile olmuyor,bende geçen sene özel bir tüp bebek merkezinde aşılama yaptıracaktım,ama benden rahim filmi bile istemediler,sonradan öğrendimki rahim filmi aşılamadan önce mutlaka çekilmesi gereken bir filmmiş..!aşılamanın olacağı gün bazı problemler çıktığı için aşılamam olmadı,olsaydı da büyük ihtimal tutmicaktı,daha sonra doktorumu değiştirdim,önce benden rahim filmi istedi ve rahim filmini bizzat kendisi çekti,sol tüpümde tıkanıklık olduğunu söyledi,ve bu çocuk sahibi olma ihtimalimi yarı yarıya düşürdüğünü anlattı,kasım ayında laparoskopi ve ofis histeroskopi oldum,ameliyatımı da doktorum yaptı,daha sonra sadece bir aylık ovülasyon takibiyle çok şükür hamile kaldım,şuan 9 haftalık hamileyim..Rabbim herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın..!benim nacizane fikrim,iyice araştırın,hemen karar vermeyin ve içinize hangi doktor siniyorsa onunla yolunuza devam edin,tabikide önce Rabbimin dilemesiyle olur,onun nasip edemeyeceği hiçbirşeyi hiçbirimiz yaşayamayız ne kadar istesek de,o yüzden Allahımıza bol bol dua edelim sonrada yolumuza güvendiğimiz doktorla devam edelim,biraz uzun oldu kusura bakma tatlım..

bencede cnm sana katılıyorum hamilelik nasıl gıdıyor cinsiyet bellı olmadı daha dimi,bende senın gıbı laparoskopi ve histeroskopi oldum eylul ayında sol tüpümdeki tıkanıklık açıldı üstüne iki ay ovülasyon takibi,iki tanede aşılama ama malesef tüpe gönderdıler şuan asla düşünemıyorum tutmassa toparlanamam bu aralar ıyı hıssetmıyorum kendımı destek almayı düşünüyorum çok yıprandım...

öncelikle aramıza hoşgeldin ays ve çok çok geçmiş olsun.mesajın beni dehşete düşürdü nasıl bir doktor ki aşılamalardan ümidi kesmeden direk tüp bebek yaptı sana ialçların için bile uyarmadı.şimdide aşılama yapalım diyor öyle mi ne saçma.senin yerinde olsam tabiki tedavimi bırakmam ama kendime yeni bir doktor seçerek.o doktorla asla devam etmem.gerkeirse bir iki ay kaybın olur ama bence iyi bir doktor bulmak için buna değer.

Çok şükür iyi gidiyor cnm,şimdilik bir problemimiz yok,inş bundan sonra da olmaz..!cinsiyetimiz daha belli olmadı,zaten inan önemli de değil,sadece hayırlısıyla,sağlıkla,sıhhatle kucağıma almayı nasip etsin inş Rabbim..!cnm nolur bu kadar umutsuz olma,hiç kolay olmadığını biliyorum ama Rabbimizden gelen herşeye razıyız,ama bencede destek alman iyi olur,bende bir dönem destek aldım,evlendiğimin ilk zamanları vajinismus problemi yaşadım,çok şükür psikolojik destekle yendim bunu,belkide çaren tüptedir belli mi olur tatlım..bir anda tüple ikiz yada üçüz annesi bile olabilirsin..

özellerde de aşılama raporu çıkıyor ilaçlar devlet ödüyor ama tüp bebek yaptıracağın zaman rapor alırken özelde yapılan aşılamaları saymıyolarmış diye yazılar okuyorum ben hep o zaman devlette yeniden aşılama denemen gerekir 3000 doz ilacı da kullandığın için ilaçları parayla alman gerekir. o yüzden ben 1 özel denemesinden sonra devlete geçmeye karar verdim dün gittim zeynep kamil e adetimin 2. günüydü hormon tahlillerim yapıldı hepsi temiz çok şükür eşim de üroloji den rapor aldı. bir tek smear testi kaldı onu da yaptırdığımız gün teslim edicem evrakları nisan 15 bat ıma yetişir işallah tedavim. işe girmeyi çok istiyorum ama girmeyi düşündüğüm yerde bir devlet hastanesi nasıl izin alıcam hem yeni eleman olucam hem de hep mesai saatleri içinde gitmem gerekicek cumartesi de gidemem zeynep kamil de zaten devlet hastanesi. e bu takip günleri de biliyosun peşpeşe çağırıyolar. o yüzden tek isteğim anne olmak bunun üzerine düşeceğim..

Valla cnm hazır evdeyken ugarsip hallediyosun iste ne güzel is sonradanda bulunur. 3asilama 6.000 TL tuttu toplamda bosyere gitti. Bide tüp bebeğe gerek olursa o zaman dahada çok koyacak Bir suru masraf cikicak.Yetişir yetişir merak etme 1 ay var daha 15'ineZeynep kâmilde bu konuda çok tecrübeli bir hastane ins. Hayirlisiyla kavuşursun bebisine

sağol canım valla moral veriyosun bana ben cuma günü gittim zeynep kamil e geçen ay bilmeden tok karnına vermişim hormon tahlillerimi tekrar verdim ultrasonum vardı zaten o geçerli olur dediler eşimin üroloji raporunu da haletik maşallah spermlerin koç gibi demiş doktor spermiogramını getirince çok güldük.. spermler koç gibi ama benim yumurtalar ürkek bir ceylan gibi diyorum büyümüyolar bi türlü :) bakalım ben de heyecanlanıyorum şimdiden iğneleri kullanınca ne olucak bakalım. herşeyin hayırlısı.zeynep kamil hakkında da iyi şeyler duyuyorum seviniyorum yine devletten şaşmicaksın aslında.ben de darıca dan gidip gelicem üsküdar a düşün olsun özellere para bayılmaktan sa napalım..

Eheheheh:)) Bende dün asilama esnasında dr'a diyorum sperm sonucu ne çıktı ne kadar gonderiyosun:)) Maşallahi var kocanın diyo:)) Dedim söyleyimde sevinsin bari. Yok yok söyleme şımarmasın diyo)) Kakara kikiri güle güle yaptık aşılamayı bakalim:)) Moralli olmamız lazım cnm yaa ins.hayirlisiysa olur olmazsada zamani var demek diycez. Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah'a kalmış. İns. O hayırlı zaman yakin bir zamandir tabi:)

selam arkadaşlar..bende 2 yıl aradan sonra 2. aşılamamı yaptırdım.tam bir hafta oldu.sabırla bekliyorum.daha doğrusu sabretmeye çalışıyorum.ne olur dua edin.rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin

selam arkadaşlar..bende 2 yıl aradan sonra 2. aşılamamı yaptırdım.tam bir hafta oldu.sabırla bekliyorum.daha doğrusu sabretmeye çalışıyorum.ne olur dua edin.rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin

Hayırlı olsunn arkadasım sabret sabret 1hafta kalmış surda sonucu almaya :) Âmin ins. hepimiz kavuşalım bir an önce bebislerimize

hypou inşallllah ikinci aşılamana yüzün güler benim 2.aşılamada 3-4 günden olacak gibi.

günaydın kızlarrr 22 martta adet olmayı beklıyorum eger olmassam mart adetınde asılama yapılcak ınsallah ıgnesızz bu sefer ınsallah olmam gercı hıc umudum yok göğüslerim acımaya basladı dun ıtıbarıyle kırmızılar gelıyor gıbı hıssedıyorum

inşallah herşey yolunda gider gogi sorunsuz bir şekilde olur aşılaman

inşallah herşey yolunda gider gogi sorunsuz bir şekilde olur aşılaman

ınsallah canım ama ılmonce bu ay adet olmam gerek belkı olmam dıye umut edıyorum ara ara heveslenıyorum sonrada aman ne hevelsenıyosun daha olmaz dıyorum kendı kendıme hayırlıı hepımız ııcn cnm

Cinumm ins. gelmez kırmızılar hayirlisi bakalim Olmazda pes etmek yok zaten iğnesiz asilama miss:) Adet belirtilerine hamilelik belirtileri aynı sonuçta o belirtilere hiç takılma Bende bu asilama olmazsa tüpe dönücimm artık kacari yok:) Kıs bu arada özge ne yapiyo konusuyomusunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…