Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bendebugün iğnelere başlıyorum.böylece resmen 2.aşılama sürecim başladı.

Cnm mrb..!eşini göndermişsin,hayırlısıyla gider gelir inş,sende çabucak kavuşursun kocacığına..
sagol denizcimm amin canım..nevar neyok kac haftalık oldun?
ayy ne güzel ya MAAŞALLAH tatlım hadi inşş kalırsın inşşşş.
canım inşallah.bu defa bende çok umutluyum

hayırlı olsun cnm ignelere başladın demek...inş herşey yolnuda gider.

Hiç stressizde olmuyo istee Yaff ne kadar aza indirsek o kadar iyi gelicek ins. Yakında bebisler:))

kızlar bendebugün iğnelere başlıyorum.böylece resmen 2.aşılama sürecim başladı.

Hayırlı olsun şimdiden cnmm benimde 3.ve son asilama serüvenim iğnelerde başladı birlikte gün sayıcaz artık muhtemelen:))

jolimmmmmm nbr kuzum?

İyi kuzum yaa seni sormalii:) Başladık yine iğnelere iste bakalım neler görcez bu sefer .. hiç heyecan yok icimde bu kez öğrenilmiş bir umutsuzluk olsa gerek çok notr'um o yüzden :) Sen neler yapıyorsun bakım esinle konuşabiliyorsunuz dımı ? Ev ariyodun sanırım bulabildin mı cnm ?

selam kızlar ben de bu ay aşılamaya başlıyorum.klomen kullanıyorum şimdi haftaya da aşılama var bizim hiç bir sorunumuz olmadığı halde 1.5 yıldır olmuyor.bakalım inşallah bu defa hayırlı saglıklı bır evlat olur hepimiz için.

aşılamaya başlayan arkadaslar hayırlısı olsun hakkınızda inşallah iyi haberlerınızı alırız bende bugun kontrole gittim 5 tane yumurtam vardı 4 tanesi büyümüş ve çatlamış çalışmalarımız başladı doktorum çok umutlu ben pek umutlanmıyorum ama kısmet benim 2. aşılamadan sonraki ilk ayım hiçbir ilaç iğne hiçbirşey kullanmadan kendılıgınden yumurtalarım büyüdü ve çatladı aşılamada iğnelerle en çok elde edılen 3 tane yumurtaydı ve hiç tutmadı o yuzden fazla heveslenmıyorum progestan verdi 10 gün içeceğim sonrada 1 hafta sonra adet olmassam test yapacagız dedı ,

canım ya inşallah bu defa olumlu olur herşey.kendiliğinden o kadar yumurtanın olması ve çatlaması harika birşey.inşallah bu ay güzel haberini alırız

Selamm hayırlı olsun arkadasım şimdiden .. İns. İlk aşılamanda gelir Bebisin

Cnm süper ya 4yumurta çatlamış Daha ne olsunn:)İns. Güzel haberler verirsin bize

kızlar aşılama için morfoloji2 sayı 7,000,000 ileri hız0 la yaptırılabilir mi kaç gün tedavi sürüo adetin kaçıncı günü gidilio bana biri ayrıntılı yazabilir mi tutma olasılığı tüple aynı mı daha mı az önümüzdeki ay denemek istiyorum sigarayı bırakmak için ilaç kullanıom haftaya pazar bırakcam 1 ay sonrada aşılama yapcam vücudum kendini yeniler mi bu süreçte bilgisi olan bana yazar mı

ayyy kafaya bak vücudum yazdım yaaa hücreler kendini yeniler mi demek istiyorm

canım yaa hayırlısı olsun...bunu yazdıgında çıkmıştım ben k.bkma...inşAllah bu defa olur canım.
napalım bende kocişin yokluguna alışmaya çalışıyorum sıkıntılım biraz ama geçecek bu günler inş.buna şükür.ev bulundu kvlerle oturcaz anlattım mı bilmiyorum.öyle karar aldım...bikaç güne eşyaları taşıcaz cnm böyle yani...
hadi hayırlısı canım hakkında.
tatlım umutsuz olma bak kendiliginden ne güzel gelişmeler olmuşinşşşşş olacak cnm.

Aaaa hadi bakalım hayırlısı cnm zaten kociste yok destek olursunuz birbirinize.. Kocan geldikten sonrada istediginizi yaparsiniz Anlasabiliyosaniz k.valide ile mantıklı bı hareket olmuş bencedeTaşınma sürecindede Allah kolaylık versin sana:)İns.sayili gün çabucak gecicek hep yakin zamanları say daha çabuk gecer.. Yemin töreni sonra dağıtım sonra yıllık izin felan:)

sagol canım yaa...hayırlısı inş..k.validemle şükür iyiyiz.digerlerinlede.aksi olsa kalamam zaten...inş geçer jolim inş..dedigin mantıklı aslında yakın zamanları sayim ben:)bak 23de gelcek dagıtıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…