Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
SEDACIM umarım tüp ilk seferde tutar tatlım icini ferah tut...
AYETEL dur bakalım cnm yaa daha bşy belli dgl belkide tutmuştur kendini hemen şartladın:)inş.tutmustr canım hayrlsyla ya.
KIZLARRR BENİM KOCİŞ ASKERE GİDİYOR YAKINDA ANİ BİR KARARLA.BU ASKERLİK ARADAN CIKMADAN NE BEN RAHATÇA TEDAVI OLUCAM NEDE RAHATA ERCEZ.herşeyn hayrlısı.dualarnzı eksk etmeyn kocişm hayrlı biyere gtsn.

Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.kısa dönem heralde.umarım iyi bir yer çıkar.

kızlar slm yarın aşılamanın 7.günu sabah kontrole gidicem umarım kist falan olmamıştırda bu aşılamada suya düşmez

kontrole gittim sabah doktor 2 yumurtamın çatladığını söyledi salı test yapıcam sanki biraz umutlandım hastanede aşılaması tutan bir bayanla karşılaştım ilk aşılamasıymış ve olmuş neden benimkide olmasın diye düşünüp bir umut ışığı oldu bana aşılamadan tam bir hafta sonra kan testi yaptırmış değeri 4.3 çıkmış yani hamile olan biri demekki aşılamadan 1 hafta 10 gün sonrada belli olabiliyormuş inşallah bende iyi sonuçlar alırım tüpe gerek kalmaz bugün çok umutlandımmmmmmmmmmmm.

kontrole gittim sabah doktor 2 yumurtamın çatladığını söyledi salı test yapıcam sanki biraz umutlandım hastanede aşılaması tutan bir bayanla karşılaştım ilk aşılamasıymış ve olmuş neden benimkide olmasın diye düşünüp bir umut ışığı oldu bana aşılamadan tam bir hafta sonra kan testi yaptırmış değeri 4.3 çıkmış yani hamile olan biri demekki aşılamadan 1 hafta 10 gün sonrada belli olabiliyormuş inşallah bende iyi sonuçlar alırım tüpe gerek kalmaz bugün çok umutlandımmmmmmmmmmmm.

hayırlsıı olsun canım benım ınsallah guzel haberler verırsın bızlere burdan

canım inşallah gönlüne göre olur ama çokta ümitlenme.o kadar ümitlenip gidince olumsuz çıkarsa sonucun çok hayal kırıklığına uğrarsın.ben daha iki üç gündür kendime gelmeye çalışıyorum.ama inşallah senin güzel haberini alırız.

hoşgeldiniz ama bu seferde ben yoktum,bugün aşılamamın 8.günü ve son 1 saattir bel ve kasık ağrım var bu nedemek oluyor arkadaşlar ....

hoşgeldiniz ama bu seferde ben yoktum,bugün aşılamamın 8.günü ve son 1 saattir bel ve kasık ağrım var bu nedemek oluyor arkadaşlar ....

ayetel, anladığım kadarıyla herkesin aşılamadan sonra farklı belirti ve ağrıları oluyor.
Benim de aşılama gününden beri ara ara belirginleşen ağrılarım oluyor karnımın alt tarafında.
İnşallah olumsuz bir şeyler değildir hiçbiri.

selam bende bu ay aşılama yaptırıyorum mevlam herkesin yüzünü güldürsün bu arada dr size crinina diye bir jel verdimi asılamadan sonra progeston takviyesi olaral kullanılıyormuş bebek olursa tutunsun diye

deryacım adet belirtileri de bebek belirtileri de aynı gibi.bak ne güzel umut dolmuşsun.kalbini iyi tut ki iyi olsun.inşallah hamilelik haberi alırız senden.

selam bende bu ay aşılama yaptırıyorum mevlam herkesin yüzünü güldürsün bu arada dr size crinina diye bir jel verdimi asılamadan sonra progeston takviyesi olaral kullanılıyormuş bebek olursa tutunsun diye

amin canım inşallah hepimizin yüzü güler artık.jel olayı herkeste aynı değil bazılarına jel veriliyor bazılarına progestan tablet.doktorum bana hap vermişti sabah akşam içtim.ama maalesef sonuç alamadık.ikincide gene hap mı verir başka bişeymi bilemeyeceğim

deryacım adet belirtileri de bebek belirtileri de aynı gibi.bak ne güzel umut dolmuşsun.kalbini iyi tut ki iyi olsun.inşallah hamilelik haberi alırız senden.

cnm inşallah dediğin gibi olur umutlumuyum umutsuzmuyum bilmiyorum içimde tuhaf bir rahatlık var allah hayırlısını versin p.tesi 12.günüm test yapıcam tabi adet olmassam o güne kadar normalde ayın 18-19 gibi olmam lazım ama aşılamada değişebiliyorın sen ne yaptın cnm gittinmi hastaneye.

ayetel, anladığım kadarıyla herkesin aşılamadan sonra farklı belirti ve ağrıları oluyor.
Benim de aşılama gününden beri ara ara belirginleşen ağrılarım oluyor karnımın alt tarafında.
İnşallah olumsuz bir şeyler değildir hiçbiri.

senin aşılamada kaçıncı günün cnm .

olsun sakın üzülme hatta daha iyi olur sonucun güvenilirliği açısından.inşallah olumlu sonuçlanır testin.

Sağol canım.
Aslında ben cumartesi gideriz dedim de eşim de pazartesi ben izin alırım gideriz sonuca göre doktorla da konuşmaya fırsatımız olur dedi.
İnşallah hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz bebeklerimize.
Sen nasılsın, ne zaman başlayacaksın yeni tedaviye?
Doktor falan değiştirmeyi düşünüyor musun?

kızlar merhaba sıkı takipteyim yok mu tahlil yaptıran günü geçen??? hergün bakıyorum yazmasamda aklımda ve dualarımdasınız hepiniz ama hepiniz...
hadi güzel haberler bekliyorum teyzee olmak istiyorum hadi kızlaaarr:)

X