Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar mrb benim aşılamamın 3.günü ve 2-3 saattir bel ağrım ve sağ kasığımda ağrım var be oluyor acaba fikri olan varmı doktora falan gitmem gerekir mi? acaba

benimde ilk gün bişey yoktu hatta ikici günde .3.4 gün ağrım olmuştu.inşallah ikimizinkide olumlu sonuçlanır.

Cnm bildiğim kadarıyla 10 'un üzerinde çıktığı zaman yumurtlama olmuş demek oluyor. İnş. güzel haberler verirsin bize. Dr 'una ulaştığın zaman yaz hemen burayada :)

Cnm mrb..!Kusura bakma o gün doktoruma ulaştığımda hemen yazamadım buraya,doktorum değerin iyi hatta süper olduğunu söyledi..:))yumurtamın kesin olarak çatladığını söyledi bu değere göre,bundan sonra adet tarihini beklicez dedi,eğer bikaç gün geçerse hemen gel test yapalım dedi,adet tarihim de ayın 9'u perşembe günü,ama ben en azından birkaç gün belkide bir hafta geçsin istiyorum,geçen sefer 2 gün gecikti adetim,hemen koştura koştura gittim test yaptırmaya,ama daha sonucu alamadan adet oldum..progesteron testi sonucum iyi ama yine de kendimi kaptırmak istemiyorum,negatif ihtimalini çıkarmıyorum aklımdan,hayırlısını yaşatsın Rabbim inş..!sen nasıl oldun?ağrın varmı tatlım..?

Selammmnmmmm!
DENİZYEŞİLİ anladm cnm hatrladım yani.rabbm bidaha yasatmasn olumszlukları...bu ay da umut var hadı ıns hamilesndr tatlım sevınırz hepberaber.
GOGİM girme bunalmlara cnm benım,hersey çok guzel olck inan buna...
KAYRACIM hayrlsı cnm,sizin icin nsl uygunsa öyle tabi...aşılama tüp hepsı yıkım.yeterkı sonu ıyı olsn.belkı gerekte kalmıcaktr inşşş

SEDAMU şmdı okudum cnm atlamışım...of valla üzüldüm sedacm ama yılmak yok...kacıncı aşılamaydı ?bi kere daha denesen mi acaba? Hayırlısi inş cnm lütfen sakın kendini cok fazla uzme.önunde yepyenı umut dolu bi ay var ıns tüpte olur.

3. aşılamamdı.artık aşılama yok.zaten aşılamayı tüp bebbeğe geçebilmek için yaptırdık.ben cerrahpaşa tıp fakültesinde tedavi oluyorum.tüpten önce aşılama şartı olduğu için bu aşılamaları yaptırdık..dememkki aşılamayla olmuyomuş.kısmet tüpe artık.inşallah ilk denememizde başarılı oluruz.hemen yapmıycam.biraz beklicem.aşılama çok yordu beni.hem okulla bir arada yürütmek zor oluyo.dersler boş geçiyo.biraz bekleyelim bakalım.

arkadaşım üzüldüm ama hayırlısı olsun buda yeni bir başlangıç senin için bunları yaşamamız gerekiyormuş demek ki .

demekki öyleymiş deryacım.hayırlısı olsun.bunda da bir hayır vardır.umarım senden güzel haberler alırız.

demekki öyleymiş deryacım.hayırlısı olsun.bunda da bir hayır vardır.umarım senden güzel haberler alırız.

bende çok umutlu değilim cnm bir an önce vakit geçsin istiyorum tutmadı tutmayacak biliyorum bu 3 ay zarfında 5 kilo aldım bir an önce bu kiloları vermek istiyorum mayıs gibi tüp bebek düşünüyorum 2-3 ay ara vericem hem kendimi dinlendiricem hem kilo vericem o arada kendimiz deneriz belki olur ama hastalanınca gidicem cerrahpaşaya iyice bir öğrenmem lazım prosedür nasıl ilerliyor rapor nasıl çıkartıcam çapaya gönderiyorlarmış diye duydum rapor için özelde yaptırmak istiyorum en azında 1 tanesini onları iyice öğrenmem lazım şunu biliyorum ki ara vericem hazır değilim bide kilolarımı çok kafama taktım böyle mutsuzum kendimi önce mutlu hissetmem lazım ....
bende normalde 14 şubatta test yapıcaktım ama fikir değiştirdim yapmıycam adet olmayı bekliycem zaten şubat 18-19 adet olmam lazım nasılsa tutmadı yormayacagım kendimi artık..

SEDACIM umarım tüp ilk seferde tutar tatlım icini ferah tut...
AYETEL dur bakalım cnm yaa daha bşy belli dgl belkide tutmuştur kendini hemen şartladın:)inş.tutmustr canım hayrlsyla ya.
KIZLARRR BENİM KOCİŞ ASKERE GİDİYOR YAKINDA ANİ BİR KARARLA.BU ASKERLİK ARADAN CIKMADAN NE BEN RAHATÇA TEDAVI OLUCAM NEDE RAHATA ERCEZ.herşeyn hayrlısı.dualarnzı eksk etmeyn kocişm hayrlı biyere gtsn.

cnm şimdiden allah kavuştursun hayırlı teskereler......

seni çok iyi anlıyorum.bencede biraz dinlen.soyut olarakta somut olarakta bitirdi bu dert bizi.yaz tatilinde yaptır.ama inşallah gerek kalmaz belki kendiliğinden hamile kalırsın...

adet oldum.tüp yolu gözüktü bana.
ALLAH hayırlısını nasip etsin cnm üzülme...
evet cnm çok haklısın oğlumdan öncede aşılama yaptırdım tutmadı sonraki ay şoookk kendiliğnden gebe kaldım:) nasip belki yine öyle olur belkide olmaz yazımızda ne varsa o ne eksik ne fazla...
şişşşştt umudunu yitirme hem şuan bizim içinde umutsun sen...hayırlı güzel haberlerini bekliyorum...

canıımmm ALLAH tez zamanda bitirip kavuşmanızı nasip etsin inş.bende evliyken asker yolu bekleyenlerdenim.hemde oğlum 18 aylıktı çookk zorr evliyken helede çocuk varken...ama kendimiz kaşınıyoz işte askerliğini yapmamış adamla evlenip asker yolu bekliyozz...

inşallah Allah gönlünüze göre versin.şimdiden hayırlı teskereler

Cnm hayırlısıyla gitsin gelsin inş kocişin..bence de çok iyi olucak askerliğin aradan çıkması,çünkü askerlik bazı şeyler için engel oluyo,şimdiden hayırlı teskereler tatlım..

hemen pes etme deya belki tuttu,nerden çıkartıyosun tutmadığını.inşallah tutmuştur da bu söylediklerinin hiçbirine gerek kalmaz.ben çapa'ya gönderdiklerinin duymadım.ben de gidicem adetim bitince hem muayene olucam,ne olur ne olmaz.bir sorun olmasın.kist falan.hem prosedürü öğrenirim dedim.hazırlıklı başlarım.ama hemen başlamıcam.birkaç ay ara vericem.Allah çabalarımızı boş bırakmaz inşallah.

seni çok iyi anlıyorum.bencede biraz dinlen.soyut olarakta somut olarakta bitirdi bu dert bizi.yaz tatilinde yaptır.ama inşallah gerek kalmaz belki kendiliğinden hamile kalırsın...

yok canım ya nerde kendiliğimden hamile kalıcam ben.2,5 yıldır uğraşıyoruz.yaza kadar bekleyemem de nisan gibi düşünüyoruz.Allah bize yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…