2012 eylul annelerı bebeklerıne hedıye gonderıyorlar

suksuk

.
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
4.505
664
evet bayanlar katılmak ısteyenler bu baslık altında yazsınlarr.. lıste olusturupp ona gore cekıılıs yapılacak max 2o tlye kadar cekılıs sonucunda cıkanlar bırbırlerıne alıcaklar..

:nazar::nazar::nazar::nazar:

katılanlar lıstemız

1. Suksuk ( bendenız)
  2. Zevzekbayan
  3. Fufa6o
  4. Peluska06
  5. Sıbelyuce
  6. Cadıcuk
  7. Elıfılhan
  8. Kundera
  9. İfet7882
  10. Mumble
  11. Buttrfly
  12. Kayabebe
  13. Tubica
  14. Mlksbn

KATILIM KURALLARI

• [*]Kargo ucretı hedıyeyı gonderen kısıye aıt olucak karsı odemelı yapılmıycak
    [*]Çekiliş yapıldıktan sonra bellı bir tarih belırlenıcek ozaman zarfında hedıyeler teslım edılecek
    [*]Çekılısten sonra anne adayları ozel msj gondererek bırbırlerıne adres bılgılerını verıcek bu sekılde ıletısım saglanıcak
    [*]Hediye seçme isi tamamen sıze kalmıs herkez ıstedıgı bırsey alabılır.

Son düzenleme:
ben de katılıırm zaten fikri dsaha önce söylemiştim beğenenler olmuştu :) icrarata geçirmemiştik

süpermiş benide ekle tatlım...ülkemin bir yerinde tanimadığım bir bebeğe hediye göndermek :KK16:

Son düzenleme:
İyi aksamlar kizlar nasilsiniz yazamadim bayadir isten ayrilinca tatile gittik kizimla biraz yuzduk minigi
Le :emir_bebek: sizler nasilsiniz

evet bayanlar katılmak ısteyenler bu baslık altında yazsınlarr.. lıste olusturupp ona gore cekıılıs yapılacak max 2o tlye kadar cekılıs sonucunda cıkanlar bırbırlerıne alıcaklar..

:nazar::nazar::nazar::nazar:

suksuk bızde katılmak ıstıyoruz kızımla...başka bir forumda daha yılbasında olmustu.çok farklı bı sey hıc gorusmeden hedıye almak vermek...daha heyecanlı...

suksuk katılanları ilk sayfaya ayz canım görelim :)

şartları da yaz
kargoyu alan mı karşılayan mı ödeyecek fiyat aralığı
gibi bilgiler yani

bir de küçük şeyleri herkes aldı kullnışlı olması açısından
büyük beden alLIM DAHA ÇOK KULLNIR HEM

9 AYDAN SONRASI OLABİKRİ 1- 1.5 YAŞ OLABİLİR

X