2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ben hamileliğimi öğrendiğim günden itibaren folic plus kullanıyorum canım günde 3 tane
bebişimi de 6+4 de gördüm

üctane mi? doktormu söyledi üc tane diye? bana sadece bitane dedi. üc tane dahami iyi acaba. ilk bebisimde elevit kullandim hep folik asit hic kullanmadim ben

bende folic plus kullanıyorum günde 3 tane ama dr folibol a gecebilirsin dedi o günde 1 tane ne farkı var acaba bunların folibolun daha fazla folic içerdigini biliyorumda bunun dışında bir farkı var mı acaba

değerin 2 katına çıksa bile canım 5 haftalık olmuyor ben 2 nisanda baktırdım 371.26 çıktı 4 haftalık dedi bu değere göre

Kızlar ben öğrendigmde 3 haftalıktı,bhcg 1491 dii..ve dr 15-20 gün snr gell.hem keseyi görürüz hem kalp atıslarını dinleriz dedii..
herkesii değeri aynı olmayabilirr..
vücudun salgıladıgı proegsteron bhcg prolaktin farklı olabilir...
önemli olan atıyorum
50-1000 arası 2 haftalık
500-10000 arası 3 haftalık
bu degerlerin içinde olmak.100 fazla 100 eksik daha ileri günde oldugumuzu göstermez

sanki zaman cok yavas ilerliyormus gibi geliyor :)) kese bebek kalp atisi sagligi cinsiyeti dogum derken gececek iste.. sabir merak özlemle birlikte

üctane mi? doktormu söyledi üc tane diye? bana sadece bitane dedi. üc tane dahami iyi acaba. ilk bebisimde elevit kullandim hep folik asit hic kullanmadim ben

evt canım 3 tane sen folbiol mi kullanıorsun o 1 tane alınıyo çünkü benim 2. hamileliğim öncekinde de kullandım aynı şekilde

evt canım 3 tane sen folbiol mi kullanıorsun o 1 tane alınıyo çünkü benim 2. hamileliğim öncekinde de kullandım aynı şekilde

ben folic plus kullanıyorum şuan ama dr folibole gecebilirisn istersen dedi o 0.5 dha fazlaymış ama mide bulantısı yapabilir miş biranda alındıgı için ben suan folic plusla 3 defa alıyorum

ben öğrendiğimde 4 haftalıktı ve 18 gün sonra gittiğimde hem bebeği hem kalp atışlarını duydum canım senin dediğine göre olsaydı ben 2 haftalık oluyordum doktora gittiğimde sadece kese görünürdü canım

ben folic plus kullanıyorum şuan ama dr folibole gecebilirisn istersen dedi o 0.5 dha fazlaymış ama mide bulantısı yapabilir miş biranda alındıgı için ben suan folic plusla 3 defa alıyorum

benimkinin üzerinde acidum folicum yaziyor 5 mg

canım ben internetten baktım folbiol sadece folik asit içeriyormuş
folic plus ise folik asit+kalsiyum+vitamin d içeriyormuş

değerleri atıyorum dedim yaa..
bende bilmiorum değerleri farzı misal attım:)
o aralıkları bilmioyorum:)

canım ben internetten baktım folbiol sadece folik asit içeriyormuş
folic plus ise folik asit+kalsiyum+vitamin d içeriyormuş
biliyorum tatlım bende degiştirmek istemiyorum ondan dolayı dr öyle diyince sadece danışayım dedim millet ne kullanıyor diye

bu daha iyi demekki hemde bir anda alınması bence iyi degil böyle bölünmesi daha iyi

değerleri atıyorum dedim yaa..
bende bilmiorum değerleri farzı misal attım:)
o aralıkları bilmioyorum:)
sen değerini ne zaman öğrendin canım
3. hafta 5 – 130
4. hafta 75 – 2.600
5. hafta 850 – 20.800
aralıklar bunlar

evet canım bencede birden alınması iyi olmayabilir hem yanında kalsiyum ve vitamin d de alıyoruz daha iyi demi

yoğurt peynir yiyebiliyomusun ben kahvaltıdan önce içmeye çalışıyorum zorla hiç sevmem sütü

peynir çok yerim yogurtta hazır yogurt ondan saymıyorum yararını sütte 2 günde bire düştü ama kay marka keçi sütü varya onu içiyorum degerleri daha yüksek diye

peynir çok yerim yogurtta hazır yogurt ondan saymıyorum yararını sütte 2 günde bire düştü ama kay marka keçi sütü varya onu içiyorum degerleri daha yüksek diye

yoğurdu kendim mayalıyorum köyden süt getirtip o şekilde içim daha rahat oluyo

yoğurdu kendim mayalıyorum köyden süt getirtip o şekilde içim daha rahat oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…