2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Mide bulantıları ne durumda kızlar benim hala bulantım yok bügün yöreesel bir yemekten 5 tabak yedim hahah aşermek bu demekmiş hiç bu kadar iştahlı birşeyi yedigimi hatırlamıyorum:)))

bende bulantı yok canım maşallahım var :nazar::nazar:bebişim hiç üzmüyo annesini :KK16:

canım ya ben arkadasların kistin olabılır lafıyla korkup aceleyle gıttıgımde dr.kucuck bır nokta seklınde belırgınlesmıs ama ustunde durmayalım. su yumurtalıklarına bakalım dedı. ve ben acıkcası noktayı ayırt edemem ama o oyle dedıyse bır bıldıgı vardır sanıırm. 2 hafta gecmesını beklıyorum:)) bu bıle bır umuttur:KK66: degıl mı?

tabiki canım.bence hiç umutsuzluğa kapılma varsada yoksada herşey allahtan.senin için her zaman hayırlısını dile.ben senin içinde çok umutluyum.inşallah sende kısa zamanda bebeğini görürsün.dikkat et kendine,hareketlerine,yediklerine ve bol bol dua et.

Iyi aksamlar güzel anne ve anne adayarlari:KK16:
insallah güzel saglikli bir hamilelik gecirip bebelerimizi zamaninda kucagimiza aliriz :nazar:
bu ikinci hamileligim bitane rabbim tüm cocuklarimizi bize bagislasin, 2.5 yasinda kizim var :nazar::nazar:

benim 31 martda aksam üzeri asilamam oldu. bu ikinci asilamamdi ve tuttu cok sükür. p.tesi 22 nisanda gittim doktora altdan bakildi sadece kese grüldü. kese bir cm olmus. ama bebegimi göremedik. daha erken oldugu icinmis ve önemi olan suan keseyi görmekmis. doktorum iki haftaya gözükecegini söyledi. iki hafta nasil gecer bilmiyorum :44:
dogum 20 aralik görünüyor
bebegimide görebilsem bi icim rahatlicak..

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

sen bebişini gördün mü canım inşallah başlamaz canım bulantısı olanın işi çok zor gerçekten allahım yardımcıları olsun

Dün dr gittim keseyi zaten görmüştük de agrım vardı biraz sorun yok dedi haftaya kalp atışı için gidecegiz insallah sen gördün mü

slm kızlar malesef aranızdan ayrılıyorum üzülerek gece kürtaj oldum ben bebeğim malesef canlandıktan hemen sonra ölmüş :KK43::KK43: Ama hayırlısı böyleymiş Beta hcg 63e kadar düştü Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

cok üzüldüm:KK43::KK43: allah sabir versin.. verende alanda allah. hayirlisi böyleymis demekten baska bisi gelmiyor elden..

Hayırlısı olsun canım ilerde sorun cıkmasından böylesi daha hayırlıdır belki rabbim hepimizin yardımcısı olsun

canım çok üzüldüm ne diyeceğimi bilmiyorum inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın

ben bundan bir hafta önce hurma yemege başlamıştım canım çok çekti diye günlük 10 ane falan yiyordum 3 gün önce rahmimde kasılmalar başladı sanki kalp atışı gibi sürekli bir hareket ve agrı vardı sonra dr a gittim dr hiç bir sorun yok dedi sonra eve geldim düşündüm ki bu hurmadan oluyordu dün hiç yemedim ve bugün gayet iyiyim hiç bir sıkıntım kalmadı demem o ki kızlar bence yemeyin ben denedim ve yaşadım çok zorlandım

ben bundan bir hafta önce hurma yemege başlamıştım canım çok çekti diye günlük 10 ane falan yiyordum 3 gün önce rahmimde kasılmalar başladı sanki kalp atışı gibi sürekli bir hareket ve agrı vardı sonra dr a gittim dr hiç bir sorun yok dedi sonra eve geldim düşündüm ki bu hurmadan oluyordu dün hiç yemedim ve bugün gayet iyiyim hiç bir sıkıntım kalmadı demem o ki kızlar bence yemeyin ben denedim ve yaşadım çok zorlandım
ben söylemiştim canım hurma yemeyin rahim kasılmalarına sebep oluyo diye

ayy evet tatlım dogru sen söyledikten sonra kestim zaten ve 1 gün sonra ancak kesildi kasılma ve agrı suan çok iyiyim cok saol

doğuma yakın ye hurmayı canım doğumun kolay olur şimdi canın istiyorsa bi tane yiyebilirsin ama fazla değil aynı şekilde maydanoz da yeme oda aynı şekilde hafif ağrı bende de var canım doktor olabilir normal dedi şiddetli olursa gel dedi

kizlar siz suan neler kullaniyorsunuz? folic asit elevit vs? bebeleri kacinci haftanizda gördünüz?

tabiki canım.bence hiç umutsuzluğa kapılma varsada yoksada herşey allahtan.senin için her zaman hayırlısını dile.ben senin içinde çok umutluyum.inşallah sende kısa zamanda bebeğini görürsün.dikkat et kendine,hareketlerine,yediklerine ve bol bol dua et.

sağolasın canım benim... görücem inşallahh ben de umutluyum.dua dua dua baska yolumuz yok:)

X