2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

hayırlısı diyorum tabi.zaten kimsenin elinde olan bişe değilki bu.bebeğin olması da olmaması da Allah tan elden bişe gelmez.

elendil bende keseyı bıle gormedım daha doktoruma gıttıgımde kese mese yok dedı:)
kan testıme bakıldı 977 cıktı.
ama ben hıc kendımı hamıle degılım gıbı dusunmuyorum sen neden boyle dusunuyorsun anlamıyorum.gunlerdır takıp edıyorum senı tek merak ettıgın sey kese boyu ve ne zaman goruldugu?
cok stres yapıyorsun kanımca.bıraz relax ol
neden takvımını sılıyorsun cumaya az kaldı sabret bak nasıl hersey yoluna gırecek
ne dusunursen o olur lafı tesaduf bır laf degıldır..
soyle ornek vereyım benım arkadasımın bebegı olmuyordu doktoru dedıkı bır tatıle gıt herseyı denedık olmuyor yapacak bırsey varmı?kız tatılden dondugunde hamıleydı neden cunku beynı ıle cebellesmeyı sureklı hamıle kalacakmıyım dıye dusunmeyı bırakmıstı olursa olur demıstı ve olmustu.
sende bu karamsarlıkla korkarım kendınede bebegınede zarar vereceksın.
ınan hersey beyınde bıtıyor ne ıstersen beynın yapar bunu..

canım ilaç tavsyesi ne kadar doğru olunur bilmem ama gebelikte kullanılan ilaçlardan biri dr unda söylemiş zaten
şu dönemde özellikle ateş bebek için tehlikeli 39 üstüne çıkmamalı 38.5 dayken kontrol altına alınmalı
ben geçen hafta ateşlendim
ıslak bez koy ılık duş ala sirkeli su kokusu mideni bulandırabilir benim bulanıyor du zaten dahada artııtmıştı
baktın ateşin var 1 minoset iç öyle yat hem gece ateşim çıktımı diye sürekli kontrol etmek zorunda kalmazsın
kızlar bende ilaca karşıyım ama bazen önüne geçemezsek daha ağır ilaçlar kullanmak zorunda kalabiliyoruz bunuda düşünün tabiki en mantıklısı hiç kullanmamak çok geçmiş olsun canım

canım karaköprüdeyiz.2 yıldır burdayız.birecik çok güzel.
su olan heryer güzel.bizde senede 1-2 gelyoruz büyükler orada

Selam kızlarrrr dün sonunda iyi bir dr a gittim rahatladım artık kafam daha rahat oleyyy kalp atışları için haftaya gidecegiz agrım normalmiş yani ben boşuna pimpirikleniyor musum

hadi gözünaydın canım çok sevindimmmm

hoşgeldin inşallah hep beraber sağlıkla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi

ne tarafta oturuyprsun bilmiyorum ama
fatih medcal park esra çebi ayşegül sofuğlu
29 mayıs hast hale aktün arkadaşlarımın dr. ları
ben ataköy hastanesine gidiyoum şirinevlerde

canım iyi düşün iyi olacak inşallah kaldı 2 gece sonra gidip bebişini görüp geleceksin bizede o utanmazın resmini ekleyeceksin canım inşallah

kızım bugün beni mahfettiiiii arkadaşa gittik kızın yapmadığını bırakmadı hemde tek aradaşı arkadaşım arkadaşım deli olur ısırdı vurdu çileden çıktı eve nasıl geldiğimi bilemedim

huri37:İstanbul-malesef çalışmıyorum-:)

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
autumnleaf-İstanbul-çalışmıyorum(KPSS ye hazırlanıyorum)
anestek- istanbul - çalışıyorum
tatlıcadı2- istanbul çalışmıyor

burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım

sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum

lata- konya- kpss çalışıyor

tamarix-bursa-çalışıyorum
maya887-bursa-çalışmıyorum iyiki yoksa işte de uyurum ben
eslem4847- bursa- kndi iş yeri var ama çalışmıyor

ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum
seastire kocaeli gebze çalışmıyorum

obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)

Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)

Fikirolog - izmir - çalışmıyorum

hurser-manisa-çalışıyorum

PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
cereyan- aydın - çalışıyorum
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

yakamoz1910- urfa- çalışıyorum

didili_bidili-ben de almanya - suan almanca kursuna gidiyorum

jeanneCdarc- 35- Ordu - çalışıyorum

biftek-edirne- çalışıyorum

kızlar eksik varsa kusura bakmayın sürekli başında olmayı çok sayfa geçince arada kaynayabiliyor

gözün aydın canım benim .heyecanını anlayabılıyorum. umarım 2 hafta sonra ben de buraya buyle guzel haberler yazıcamm dua edın bana da...

e_life istanbul çalışmıyorum

ben doktor için "emsey hospital" yeni açılan bir yer oraya gıtmeyı dusunuyorum ama o karsıda bakalım nasıl olacak?

ben de öyleyim maalesefff.(( gunlerımı sayıyorum resmen. belkı erken bıle ızne ayrılabılırım. hıccc bellı olmaz..

çalışan hamilelere hayranım :) ben evde bi odadan diğerine gitmeye bile üşeniyorum halsizim yerimden kalkamıyorum siz sabahın köründe kalkıp işe gidiyosunuz ve akşama kadarda çalışıyosunuz helal olsun valla :)

canım bende de durum aynen seninki gibi.10 gün öncesinde günde 2 öğün yiyordum ve hiç açlık hissetmiyordum.ama 10 gündür sürekli bişeyler yemek istiyorum.yediğimde çok yiyorum.yemediğim zaman kendimi kötü hissediyorum ve çok açlık hissediyorum.ayrıca göğüslerim çok hassaslaştı.bugünde okulda sırtım özellikle belim ağrıdı.sanırım bu dönemin belirtileri bunlar.sen doktora gittin mi,keseyi dördün mü?

canım benimde 5 haftalık bizde dün doktora gittik.benim doktorumda seninkiyle aynı şeyleri söyledi.yemek konusunda canının istediği herşeyi ye dedi.2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gitcez.bende doktorun açıklamalarından pek yetinmemiştim.daha çok konuşuruz bişeyler anlatır diye düşünüyodum.konuşmak içn daha erken galiba.

bizde geldiikkkk....teyzoşlara kendimizi bir gösterelim uzak kalıp unutturmayalım....

normalde cuma gidecektik doktora ama hafif lekeler canımızı sıkınca doktor teyzemizi azcık erken ziyaret ettik iyikide gitmişiz şimdilik sorunsuz büyüdüğümüzü öğrendik...hatta hesaplarımdan 1 hafta önde gidiyormuşuz...(benim hesabıma göre 4+4 tük amma velakin tosunun kesesi 5+4 müş) haftaya çarşamba da pıtpıtları görmeye gideceğiz...darısı hevesle bekleyen herkese...ha bu arada kesemiz 7.7mm

"şimdilik kesenin içinde beyaz bir beneğim ama hızla büyüyorummmmm"

Son düzenleme:
kızlar neredeyse hepiniz bebişlerinizi gördünüz ben sadece bugün keseyi görebildim...6+6 dayım demekki geç döllenme oldu.. bu arada ultrasona girdiğimde doktor ikiz gebelik dedi şok oldum gözlerim yaşardı emin misiniz dedim.. kendin bak iki tane ayrı ayrı kese var dedi.. hele bi görebilsem bebişleri sonrada kalp atışlarını duyabilsem :) oğlumda daha 11 aylık, üçüz gibi büyücekler..

canım ya ben arkadasların kistin olabılır lafıyla korkup aceleyle gıttıgımde dr.kucuck bır nokta seklınde belırgınlesmıs ama ustunde durmayalım. su yumurtalıklarına bakalım dedı. ve ben acıkcası noktayı ayırt edemem ama o oyle dedıyse bır bıldıgı vardır sanıırm. 2 hafta gecmesını beklıyorum:)) bu bıle bır umuttur degıl mı?

canım cok sağol ama bazen zamanın cabucak gecmesını saglıyor. kafan dgaılıyor. aslında ben cok pimpirikliyimdir. ay orama bırsey oldu ay burama dıye ama demek ki Rabbım kolaylıgını verıyormus bu soz dogru test ettım:) ve ben evde kaldıgımda hıc kalkmak ıstemıyorum.hastalık hastası oluyorum. her ne kadar calısmak ıstemesem de ben bu guzel gunlerı bebısımı kucagıma aldıgımda ızne ayrıldıgım zaman kullanıcam mıs gıbı sut kokan bebısımı severken:)))

aaa canım benim hayırlı olsunnn cokk guzelll.dua et bana da ben de 2 hafta sonra gorebıleyım inşallahh....

Ayyy ne güzel çok sevindim saglıklı birşekilde kucagına almayı nasip etsin Allah

Mide bulantıları ne durumda kızlar benim hala bulantım yok bügün yöreesel bir yemekten 5 tabak yedim hahah aşermek bu demekmiş hiç bu kadar iştahlı birşeyi yedigimi hatırlamıyorum:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…