2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

yazmayım dedim ama engel olamıcam.bu arkadaşın aile hayatından şüphe etmek lazım.büyürken annesi babası sorunlu bi evlilik yaşadı belkide kim bilir.yanlız bu forma giripte neden bunları yazdı anlamış değilim.mutlu olan bi aile her zaman daha çok mutlu olmak ister.benim evliliğim böyle.sevgili gibiyiz.aşk doluyuz tutkuluyuz.bir keredaha dünyaya gelsem bir kere daha evlenirim.çocuk istememizde bundan kaynaklanıyor.bi kere eğer çocuk olmayınca yüzüne vuran.ya da çocuğun bakımını hep sana bırakan,eşine işlerde yardım etmeyen,evde otururken markete karısını yollayan bi adam kadını mutsuz eder.evet kadın çalışmalı,eşinden para almamalı,bu konuda kadının güçlğ olmasını bende isterim.ama hayat herkese eşit vermiyor.

doktor bulantıların için ne diyor ne zaman geçecekmiş?

ilaç verdi ama mecbur kalmadıkça içme hiçde masum değiller dedi e bu durumda gelde iç ilacı. Genelde 3 aydan sonra geçiyor ama devam etme durumuda olabılırmış inş geçer evde yatsam sorun yok ama çalışıyorum masa başında öğürmekten ne yesem diye düşünmekten helak oldum

haklısın çalışırken durum daha da zor.inşallah geçer uzamaz.özel sektör bu işleri pek sevmez ama rapor alsan olmazmı? enazından birkaç gün tam anlamıyla dinlenmiş olursun.

canım kesede bebek var mıydı?ben de göremedim de

elendil nasılsın moralin iyimi doktora ne zaman gideceksin?

iyiyim canım.sağol.cuma gidicem .aslında kendimi zor tutuyorum ama bekliyorum işte.şimdi gitsem ya alalım derse korkuyorum yaaa.keşke doktor bize güzel şeyler söylese gösterse diyorum ama hayal kurmakta canımı yakıyo.öle işte

haklısın çalışırken durum daha da zor.inşallah geçer uzamaz.özel sektör bu işleri pek sevmez ama rapor alsan olmazmı? enazından birkaç gün tam anlamıyla dinlenmiş olursun.

yok ya nerde bulunduğum şirkette muhs. sorumlusuyum ve işimi yapacak kimse yok 2 hafta önce hastaneye yattım serum yedım o 3-4 saat zarfında 50 kere aradılar ya böyle devam edeceğim yada işi bırakacağım başka alternatifim yok malesef.

özel sektörün bu yanından nefret ediyorum.çalışma bakanlığı ve kadın va aileden sorumlu devlet bakanınada yazdım.valla artık öneliklerin farklı tabi.dayanamayacak gibiysen elin mecbur ayrılman gerekir.Ama kanunen şu anda çalıştığın yerde kimse sana birşey yapamaz raporunu al evinde yaT.bilgi işlemciniz laptopuna server üzerinden programa bağlantı sağlasın uzaktan işlerini çöz bu da bir yöntem olabilir.

canım inşallah cuma günü bebeğini görürsünüz moralini bozma herşeyin iyi olacağını düşün güzel haberlerini bekliyorum

:) o çözümü sevgili patronum doğumdan önceki son 2-3 hafta için buldu. şaka gibi yani doğuma bile laptopla girebilirim

:) o çözümü sevgili patronum doğumdan önceki son 2-3 hafta için buldu. şaka gibi yani doğuma bile laptopla girebilirim

ahhh canım ya senelerce bu patron milletiyle uğraştım ne gece ne gündüzüm vardı.bırak çık demek çok kolay.tabiki öncelik sen ve bebişin sağlığı ama idare edebiliyorsan kazanılmış haklarınıda bırakma derim.biraz daha sabretmeye çalış bakalım kardeşimde bulantılar 3ayın sonunda bıçak gibi kesilmişti.hayırlısıyla o günlerde gelir.sabretmeye çalış biraz daha

aynen canım çok sağol bende sabır çekiyorum ama bunada şükür ne zor geçirenler var 3 gün hastahanede 3 gün evde 9 ay geçirenler tanıdım beterın beterı var ama en zor olanda yemek yemeyi çok çok seven bir insandım ama şimdi

olumlu tarafından bak birde 15 kiloyu tamamlayınca son aylarda bizlere aman yeme diye tutturacaklar sense gönlünce yiyebileceksin
4 hafta kaldı bitti bitecek

canım kesede bebek var mıydı?ben de göremedim de

sadece dış gebelik tehtidi yok dedi sadece kese göründü bizde de ama bebekle ilgili var yada yok bisey demedi
çok küçükmüş iste 15 gün sonra tekrar gel dedi bende sabırsızlıkla bekliyorum insallah bir kalbinin attığını duysam çok rahatlıcam

olumlu tarafından bak birde 15 kiloyu tamamlayınca son aylarda bizlere aman yeme diye tutturacaklar sense gönlünce yiyebileceksin
4 hafta kaldı bitti bitecek

dimi doğru diyosun sağol canım inş sağlıkla bir an önce geçer 9 ay son günlerimizide böyle konuşuruz sonrada zayıflama topiği açarız

iş hayatında özellikle sunumlarda kullanılabilecek nefis 2 cümle

"Bugünün sorunları dünün çözümlerinden kaynaklanır” Peter Senge
“ Geçmişin arabalarıyla hiçbir yere gidemezsiniz” Maksim Gorki

kardeşim ilk acıbademde başladı murat beyle medicale geçti.sonra murat bey kendi yerine geçti.faruk beyden çok farkı yoktur.ikisi içinde inanılmaz paralar istedikleri söyleniyor.

cnm faruk beyin 120 tl ayda 1 veriyorsun ama 15 günde bir kesin çağırıyor bazen daha erken çağırıyor doğumlarıda medicabil ve dorukta yaptırıyor galiba şubatta epidural sezeryan 1700 civarıydı doktor ve hastane masrafları dahil normal bence

kardeşim 5.5 aylık hamile o jimere gidiyor ama bu ay oruuğa başlayacak sanırım jimerin doğum fiyatları çok yüksek

doğum fiyatlarını hiç konuşmadık.fasulyemi gödük ya ağzımız kulaklarımızda geziyoruz ancakdaha önce yeğenimiz gebze anadolu hastanesinde ameliyat olmuştu.hastane ve ekibi mükemmeldi eşim sezeryansa oraya gidelim diyor ama kısmet daha 8 ay var bakalım zaman ne gösterecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…