2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

arkadaşlar , arada girebildiğim için , ilk buraya baktım , anladığım kadarı ile çarşamba günü çekiliş yapıyoruz :) yehoo ama ben sürpriz olabileceğini sanmıyorum adres gerekli olucak birde konu uzar diye düşünüyorum, sizlerden rica sürekli topic e giremediğim için çekilişte bana çıkan kişiyi bana mesaj yolu ile iltebilirseniz acaip makbule geçer, çünkü sayfalar arasında kayboluyoruz zaman zaman ,sizi öpüyorummmmmmmmmm

canım zaten liste halinde yayınlanacak herkes arkadaşıyla eşleşene kadar sürekli her sayfada görürsün inşallah olmazsa da zaten sana alacak kişi sana mutlaka ulaşır adres filan için sende ona ulaşırsın olmadı özelden yazarız sana

ben örnek için koydum canım.bana hepsi uyar.sadece YURTİÇİ KARGO veya ARAS ile olursa sevinirim.diğer kargolarda çok sıkıntı çıkıyor.İlçeye çalışmıyorlar.Gelin alın diyorlar.Daha önce topikte sıkıntımı yazdım bir kargo firmasının 2.kez yaptığı terbiyesizliği.Herkes listenin yanına iletmek istediği notu ekleyebilir mesela.benim yazdığım gibi.Onun dışındaki şartlar uyar bana.süpriz olmasa da olur isimler.

sana hediye alacak kişiye özellikle belirtirsin tatlım o kişide o kargoyla yollar

canlarım bir de hediye bebeğe mi anneye mi olacak diğer topikte konuşulmuş bebeğe diye karar verilmiş.eğer öyleyse biberon -emzik vb olmazsa daha iyi olur(çinde üretilen ama bizim iyi sandığımız markalar varmış farkında olmadan alabiliriz vb topikte yazmıslar çin malı olmasın diye.mantıklı geldi)

*hediyelerimiz bebeklerimize alınacaktır.

*hediye limiti yoktur herkes kesesine göre ve gönlünden geçen kadar alacaktır.

*çekiliş tarihi : 11 nisan çarşamba.

*çekilişi yapacak kişiler : Sederk,colonge,bchemist

*hediyelerin gönderim tarihi : Anneler günü hatırası olması amacıyla 7mayıs pazartesi günü kargoya verilmeye başlanacaktır. 13mayıs pazar gününe kadar herkesin eline ulaşmasını temenni ediyoruz.

*hediyelerin içeriği : Tamamen alana kalmıştır.ister bir toka,ister bir kıyafet,ister bir oyuncaktır

*kargo ücreti kesinlikle yollayan kişiye aittir karşı ödemeli asla olmayacaktır.

*çin malı olmamasına sağlık açısından özen gösteriniz.

kızlarr bunu alnımızın akıyla başarırsak doğuma yakın aylarda moral hediyesi alalım bir de.iyi olur o dönemde moral daha da önemli bizim için.sonra doğuralım sağlıkla işallah doğdu hediyesi alalım.hiç bitmesin ben çok severim hediyeleşmeyi...

vallahi bende bayılırım hediyeleşmeye aksine hediye kendime alınmasından çok hediye almaya insanları mutlu etmeye bayılırım

sen yolla bana msn tatlım ben eklerim seni oradan yazışırız colonge beni uğraştırmayın dedi onun için dedim anacım başka liste tutmak isteyen olursa diye duyguşa mail attım cevap verir inşallah

şaka dedik yahu ciddiye mi alındı yaparız el birliği ile inş. tammalarızzzz çarşambaaa

ayyy kızlarr bana insallahh kız annesi cıkaar ben kız bebege hediye almak istiyorum gözüm hepp onlarda

Ayy benim oğluşumsa listede yer almış.
Teşekkürleer...

ay ben kim çıkıcak ne gelicek ne alıcam merak ediyorum hadi geçsin şu zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…