2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

ayyy evet sınav var hem alttan ders hem yeni dersler cmt-pzr tüm gün sabah öelden sonra kilit fffff:18:

alttan bırakınca malesef öğleden sonraya da aksıyor haliyle Allahtan benim yok bu sefer ben yazdım diğer sayfaya sık sık yazarım senin yerine ben çekerim diyen olursa seni çıkarırım merak etme uğraşmazsın çarşamba yazdım hafta ortası o zamana daha çok artabiliriz de tek sayı kalırsa da ikiz annesi birtek senaysen var çifte tamamlamak için onu 2 kere yazarız sorun olmaz inşallah gezmeye gitmeyi bırak da dersine çalış bari yarın yazarım sana nasıl geçti diye

cnm ben mailimi yoliim sana msn den daha hızlı olur

yaww cologne nin bisi cekmesine gerek yokkiii sen cekicen biz listeyi tutcas elimizde o kadar
bu arada bence duygusu ekleyelim katılır eminimki katılmazsa onun yerine de ben alırım

evet okudum burayı da nihayet güzel düşünmüşsünüz iyi olur limitsiz olsun isteyen bütçesi kadar alsın,sen az aldın ben ok aldım diyecek olan yoktur heralde azamızda

senaysencim sensin olur mu kuzum varsın ikiz olsun bebikolar ne olacak atıyorum 40 liralıık bişey alacaksa sana 20-20lik alsın napalım bir yolunu buluruz sıkıntı etme sen

tarihlerde iyi uygun olmuş

kimin kime çıktığını herkes bilecek mi orayı tam anlamadım ben,ee ben göndereceğim kişiden adres isteyeceğime göre,bana gönderecek olanda benden isteyeceğine göre bilinecek yani dimi

sen yolla bana msn tatlım ben eklerim seni oradan yazışırız colonge beni uğraştırmayın dedi onun için dedim anacım başka liste tutmak isteyen olursa diye duyguşa mail attım cevap verir inşallah

janet te vardı birkaç gündür görünmüyor listede de göremedim adını girmeyecek mi acaba

ya tatlım o gizli meseleyi daha önce biz yaptık çekiliş konusunda çok zor oluyor herkes sürekli ben kime çıktım ne zaman yollayacak o kişi diye yazıyor o muhabbetten başka konu açılamıyordu listeyi yayınlayalım derim ben herkes kim kime çıkmış görsün çekiliş meselesinde ben çekicem isimleri bchemist ve colonge o listeden eşleme yapacaktı gönüllü olana colonge sırasını verebilirmiş de isteyen olursa değişirler liste tutma görevini ama kesinlikle çarşamba günü girebilecek biri olsun ki kopma olmasın derim ben bir de aklıma şey geldi şimdi senaysen ikiz ya tek sayıda kalırsak senayseni 2kere yazalım böylece çifte tamamlamış oluruz bebişleri de tek hediyesiz kalmamış olur ne dersin?

bence herkesin bilmesinin zararı yok gibi sonucta biz biliyor olacagız bize kimin alacagını ama istemezseniz bilmek gizli tutarız adreslerde bize gönderilir biz gerekli kisiye göndeririz

senaysen iki kişiye almayı kabul ediyorsa yazalım :44:

janet ben çekilişe katılıcam demedi ki yoksa dedi de ben mi kaçırdım yahu:26:

bence herkesin bilmesinin zararı yok gibi sonucta biz biliyor olacagız bize kimin alacagını ama istemezseniz bilmek gizli tutarız adreslerde bize gönderilir biz gerekli kisiye göndeririz

janet istiyorum yazdı mı bende görmedim ya da kaçırdım
bence de gizli olmasın hem daha karışıklık oluyor hele ki böyle kalabalık gruplarda,çekilişi yapanlara eziyet oluyor özellikle,birde daha birbirimizi tanımıyoruz mecburen özelden yazıp sorular sormamız gerekebilir
colognenin yerine bende katılabilirim ben kesin buradayım çarşamba günü ama benim de netim durduğu yerde durmuyor,olur olmadık zamanda giderse yanarız

sederkcim sadece senden alinti yaptim ama hepinizi operiz ya utandirdiniz bizi
cift tek hiiic farketmez aman diim , onemli olan hatira birakmak gerisi bos ya besiz olsaydikkk

colonge akşam gelince ben söylerim ona hala liste tutmamakta kararlı ise sana devrederiz ama mümkünse netinle konuş anlaş akıllı olsun 1saatcik de olsa ok

vallaaa ben hiçbişe anlamadım bana kim cıktıysa soyleyiverirsiniz

sederkcim sadece senden alinti yaptim ama hepinizi operiz ya utandirdiniz bizi
cift tek hiiic farketmez aman diim , onemli olan hatira birakmak gerisi bos ya besiz olsaydikkk

ahahahah beşiz mi o zaman işimiz hakkaten zordu
listenin yarısı senden oluşurdu

colonge akşam gelince ben söylerim ona hala liste tutmamakta kararlı ise sana devrederiz ama mümkünse netinle konuş anlaş akıllı olsun 1saatcik de olsa ok

tamam tatlım umarım gitmezse yardımcı olurum,dua ederiz artık çaremiz yok :)

vallaaa ben hiçbişe anlamadım bana kim cıktıysa soyleyiverirsiniz

söyleriz cicim sen listeyi takip et yeter

beyazmelekcim sana da yollarız listeyi. msn kullanıyosan sende ver hatta msn de toplu konusmayla hallederiz bu isi daha rahat olur

sederkcim listenin tek ya da cift bitmesi sorun degil gecen elendil di sanırım acıklama yapmıstı

haydi bakalım hayırlısı olsun.. güzel birşey hediyeleşmek yaa.. ben nedense bana hediye alınmasından çok başkasına hediye almayı seviyorum :) Çarşamba ola Hayrola :)

kızlar fikir olsun diye ekliyorum.bir de A kişisi B kişisine çıkarsa B kişisi de A kişisine mi alacak?bir de özel msj gönderme hakkı olmayan arkadaşlar var mı listede?onlardan biri çıkarsa iletişim adresi vb nasıl alacağız?umarım herkesin özel msj hakkı vardır.

http://www.kadinlarkulubu.com/mart-anneleri/393808-2011-mart-anneleri-hediye-cekilisi.html

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/392362-2011-ocak-anneleri-hediye-cekilisi-yapiyor.html

örnek bir çekilişten alıntı kızlarr

kk rumuzu kargoyu alacak kişinin ad soyad ve adres bilgileri
2011 OCAK ANNELERİ ÇEKİLİŞ LİSTESİ

Kurallar
1- Hediye fiyat limiti 20 TL - 50 TL arasıdır
2- Marka önemli değiil sadece çin malları tercih edilmeyecek
3- Kargo ücreti gönderene ait olup ücreti hediye limiti dışındadır
4- Hediyeler Ekim ayı içinde ulaştırılacaktır
5- Kimin kimden hediye alacağı sürpriz olacak sadece kime hediye göndereceği bilinecek iletişim bilgilerini ben ileteceğim

Son düzenleme:

tatlım limit belirlememeye karar verildi herkes kesesine göre gönlünden ne koparsa onu alacak.kargo olayını da ekleyeyim kurallara dur çekiliş tarihi kimler çekecek hangi tarihlerde gönderilecek bunların hepsini yazdım bu arada biz sürprizli yapmamaya karar verdik çünkü inanılmaz karışık oluyor ve sürekli herkes kimden kime geleceğini bilemediği için sürekli bana kim çıktı ne zaman yolluyor diye yazmaktan başka konu açılamıyor bir dolu gereksiz sayfa oluyor topikte başka bir çekilişimizden biliyorumaklına gelen başka birşey varsa söyle tatlım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…