2011 petstar yarışması..

geç farkettim yarışmayı..
son başvuru tarihi 6 aralıkmış..
ama acele edilirse,kaçırılmaz belki de..

bol şans miniklereee

slm bizde katılıyoruz ama resmin boyutunu ayarlayamadım bilen varmı?

'' Posta ile yapılan başvurularda: baskı boyutu 10 x 15 cm ve üstünde olan fotoğraflar değerlendirmeye alınacaktır.

İnternet üzerinden yapılan başvurularda: 1795 x 1197 pixel ve üstündeki boyutlarda, dosya biçimi JPEG olan fotoğraflar değerlendirmeye alınacaktır.

Cep telefonu ile çekilmiş, renk kaybı olan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Katılımcıların verdiği adres ve telefon numarası doğru olarak kabul edilir. Fotoğraflarının takvime girmesi durumunda pet velisine belirtilen adres ve telefondan ulaşılacaktır. ''

deniyo duyuruda..

Son düzenleme:
önceki senelerde bir çok arkadasımın köpeğinin resmini takvimde görmüştüm. inşallahbu sene yine çok güzel resimler göreceğiz.
çirkin köpek yok. sadece kötü çekilmiş foto var.
belki biz de katılabiliriz.

katılan tüm arkadaslara başarılar.

bi de bu şekilde ''çocuklarla pisiler köpişler beraber'' diye bi yarışma olsa keşke...

Son düzenleme:
Teşekkür ederiz :) Nerden nereye 5 ay önce barınaktaydı şimdi yarışmada minik dobişim

Teşekkür ederiz :) Nerden nereye 5 ay önce barınaktaydı şimdi yarışmada minik dobişim

barınaktan sahiplendiğin için kutlarım seni arkadaşım..:13:
yakışıklının ömrü uzun olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…