Düğün 2011 haziran gelinleri geri sayım başladı...

sederk

Sed+Erk=Huzur(:
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
2.639
1
hatunlar,eminim hepiniz düğün gününün gelmesini iple çekiyorsunuz.
düğünlerimize kaç gün kaldı neler hissediyoruz isterseniz birlikte paylaşalım...:KK34::KK71:

pazar günü nişanımız var:) düğüne de son 149 gün.
yalnız böyle sayınca çok telaş ve heyecan olmaz mı:KK43:

pazar günü nişanımız var:) düğüne de son 149 gün.
yalnız böyle sayınca çok telaş ve heyecan olmaz mı:KK43:

aaaa hadi hayırlı olsuuuun:KK19: yok hayatım neden telaş olsun birbirimize unuttuklarımızı tecrübelerimizi söyleriz daha iyi olur.heyecan her türlü olacak zaten:KK14:

4 haziranda benim düğünüm.. çoğu şeyi hallettik sayılır şuanda düğünde dans müziği flaan ne olsun onları araştırıyorum :97:

2010 haziran gelini olarak başlığı görünce dayanamadım:KK9: hepinize mutluluklar diliyorum kızlar:KK71:

2010 haziran gelini olarak başlığı görünce dayanamadım:KK9: hepinize mutluluklar diliyorum kızlar:KK71:
çok teşekkür ederiz geçen yılın haziran gelini:) inşallah biz de hayırlısıyla bu stresi atlatır 2012 haziran gelinlerine yazarız...
Benimki de 25'inde... hala nişan hazırlıkları yapıyorum. onun içinden çıkamadım. düğünü düşünemiyorum bile:KK43:
helenas canım aynı durumdayız. 23 ocakta nişanımız oldu atlattım şükür:)
19 haziranda da evleniyoruz:)
hem nişan hem düğün hazırlıklarını aynı anda yapmaya çalışmak çok zor oluyordu ama nişan geçtiken sonra anladım ki düğün hazırlıkları daha yorucu:KK43: ama o kadar da zevkli :):)

4 haziranda benim düğünüm.. çoğu şeyi hallettik sayılır şuanda düğünde dans müziği flaan ne olsun onları araştırıyorum :97:

tatlım benimki de senden 1 gün sonra hemen hemen aynı sayılırız sen düğün stresi çekerken ben kına stresi çekiyor olacağım kıyamam:KK19::KK19:

çok teşekkürler yarenkacım:KK71: evli ve tecrübeli biri olarak neler yapıyorsun paylaşır mısın bizimle tatlım:KK70:

ne demek tatlım:KK19: biz balayından döndükten sonra sıkı bir şekilde kpss'ye çalışmaya başladım temmuzda sınava girdim yani ilk 1 ayımız sınav yüzünden sıkıcı geçti ama sonrası çok güzel, tabi bu arada sınavı kazanamadım şimdi tekrar hazırlanıyorum hafta sonları dersaneye gidiyorum hafta içi evde ders çalışıyorum, yemek falan yapıyorum ilk başlarda zorlandım ama şimdi usta oldum:KK9: arada bir misafirlerim geliyor, temizlikle aram hiç iyi değildir:KK9: günlerimiz böyle geçip gidiyor işte canım, düğünle, eşyayla ilgili sorularınız olursa sorabilirsiniz

nikah işlemlerini tamamladık . sağlık raporu , nikah salonu , salon ..

19 haziranda benimde düğünüm :KK16:

mrb kızlar benimde 10 haziranda düğünüm,ama mayıs ta nikahım olucak trabzonda,nikah işlemlerini şimdiden mi halletmemiz lazım..bir de neler gerekio nikah başvurusunda.izmir de ikamet ediorum ben..off koç karışıkmış bu işler ya...bi yandan da heycan basıo beni :KK64:

X