2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

allah yokluklarını vermesın ama bende ıkıncıye kalırsan zamanı geldıgınde kumsalım gıbı bır kardesı olmasın yanı akıllı bır bebek olsun bu kız benım anamı aglattı

amin canım dediğin gibi Allah eksiklerini göstermesinn aman daha geçen gün diyoduk nasıl doğurcaz die inş bi bakıcazz evlenme istiyolarr

merhaba arkadaşlar nasılsınız

sağol arkadaşım nasıl olalım bebişlerle vakit geçiriyoruzz..daha pijamalarla saçlar dağınık elektriklenmiş saçma sapan ordan burdan tutturulmuş birazda olsa görüntü kirliliğiden kurtulmak için göz kalemi süren sabahtan beri wc ye gitmeyi bekleyen annelerizz sen nasılsın ?

amin canım benim
ara ara paniklediğim oluyo ama alışcaz bu düzenede :97:
benimkide öyle, yatmıyo kendi başına
kendilerini güvende hissedene kadar yatmıyolar öyle
kendilerini güvende hissettikleri vakitte kucağa alışmış oluyolar
her durumda da kucak istiyo keratalar
aman sağlıklı olsunlarda bide kucakta dursunlar napalım
Kızlarr ya siiizde çatlaklar yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bu konuda şanslıyım sanırım
2.hamileliğim ve hiç çatlağım olmadı
kiloda almadım yanlızca ascık göbeğim kaldı oda gider inşallah

benımde hıc olmadıııı hemde kılomun tamamı ve +2 kg oyle gıttı kılo vermıs durumdayım suan 57 kg ım

sağolun kızlar. alın benden de o kadar siz gene 2 çift laf ediyorsunuz bilgisayarın başında ben daha yeni oturuyorum.bugün tam 2.ayımız oldu kutlayın bakiiim bizi

allah yokluklarını vermesın ama bende ıkıncıye kalırsan zamanı geldıgınde kumsalım gıbı bır kardesı olmasın yanı akıllı bır bebek olsun bu kız benım anamı aglattı

amiiiiin, daha duuuuur
diş çıkarmaları aşı rahatsızlıkları, soğuk algınlıkları
yok faranjiti yok laranjiti ((((
daha yola başlamadık bilem bacım
bi yola başla 2.yi yapmasam mı diycen
kazara olmasa hayatta bu kadar erken düşünmezdim 2.yi
ama iyikide olmuş benim prenses kızım
merhaba arkadaşlar nasılsınız
merhaba canım sen nasılsın nasıl gidiyo bebekli hayat?

ya nasıl geçicek kız bilmiyorum çok kötü hissediyorm kendimi her zamn dikkat eden ben şimdi bi sürü çatlağım var eşim görsün istemiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum

benımde hıc olmadıııı hemde kılomun tamamı ve +2 kg oyle gıttı kılo vermıs durumdayım suan 57 kg ım

bende 65le hamile kalmıştım şimdi 57 kiloyum
sağolun kızlar. alın benden de o kadar siz gene 2 çift laf ediyorsunuz bilgisayarın başında ben daha yeni oturuyorum.bugün tam 2.ayımız oldu kutlayın bakiiim bizi

2.ayınız kutlu olsun
nice 2aylar 2 yıllar 20 yıllara inşallah

valla benım hıc olmadı ama olsada umrumda olmazdı acıkcası esım gormesın dıye kendımı kasmazdım bunlar olacak olan seyler bıle bıle hamıle kalmadıkmı mıss gıbı bebekler vermısız bızden kıymetlısımı var bee
ya nasıl geçicek kız bilmiyorum çok kötü hissediyorm kendimi her zamn dikkat eden ben şimdi bi sürü çatlağım var eşim görsün istemiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum

alıştım işte 2 ay oldu .geçen haftalarda aşırı gaz sancımız oldu ama aşırı susturamıyorduk 3 kişi damlada fayda etmiyordu bebek ağlama krizlerine giriyordu çok zor günler geçirdik. şimdi birazolsun kendisi gazını çıkartabiliyor yine destek alıyoruz damlalardan.

canımbir süre sonra soluyo o çatlaklar ama tamamen hiçbirşey geçirmiyo gebelik çatlağını
görsün eşin canım nolcakmış
dünya güzeli bir evlat verdin ona kendinden fedakarlık ederek ne diyebilir ki

şükürler olsun canım haklısın orası oyle ama bi çözüm duyar bilirseniz bana deyin tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…