2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

arlkadaşlar öncelikle merhabalar,allah hepimizin bebeklerini korusun öncelikle,onlar iyi oldukça biz de iyi oluyoruz çünkü,bi sorum olucaktı,kızım 60 günlük ve yaklaşık 15 günlükten beri günde bir defa fışkırırcasına ve avuç dolusundan fazla miktarda kusuyo,doktora gittik ama nafile,napcam bilemiyorum,umarım yoktur ama aranızda bu durumda olan birileri var mı?ya da ne yapabilirim?

etulum giydiyordun bikaç gün öncesine kadar, şimdi çıkardım... orda nem de vardır, daha sıkıntılı, kolay gelsin canım...
ben yine uyutma çabalarındayım

aynen canım bu şehiri o yüzden sevmiyorum bazen aşırı nem vae nefes alamıyosun baen deniz kenarı ama iyot oranı düşük olduğu için böyleee üfüüül üfüül esmiyooo bu arada etulum neee ;p

Son düzenleme:

merhaba canım benim
bebeklerde kusma normal ama dediğin gibi fışkırarak kusuyorsa büyük ihtimalla birçok bebekte görülen bebek reflüsüdür
mama kullanan ve biberon kullanan bebeklerde daha çok görülür
tedavisi yok aya kadar kendiliğinden geçer canım biraz yüksek yastıkta başı yukarda kalacak şekilde yatır
doktor buna benzer şeyler söylemiştir muhakkak sana

evet canım teşekkürler,doktorlarda aynısını söylediler,ama geçmedi işte,endişelniyoruz biz de
canım doktorun daha doğru bilgi verir ama reflü bebeklerde yaşına kadar hatta yaşından sonrasına kadar sürebiliyor. abimin bütün çocuklarında vardı, zamanla geçti çok şükür. şikayetlerine göre tekrar kontrole götürürsün zaten bebeğini. ama kusmasına pek müdahale etmiyorlar. endişeleme sen de... geçmiş olsunnn
aynen canım bu şehiri o yüzden sevmiyorum bazen aşırı nem vae nefes alamıyosun baen deniz kenarı ama iyot oranı düşük olduğu için böyleee üfüüül üfüül esmiyooo bu arada etulum neee ;p

canım benim memleketim de deniz memleketi. nem çok fena bi şey bilirim.Allah kolaylık versin. bu arada tulum yazacaktm yanlışlıkla etulum yazmışım

Benİm memleketimde bursa deniz memleketi ama havası harika iyot fazla buerası öyle değil anladım canım dedim etulum ne ben mi bilmiyorum

essebe milupa verıyorum canım sma yemedı benım kız ama once benı emıyor doymadıgı yerde mama verıyorum en mantıklısı bu cünki :))

Son düzenleme:
anladın canım ee normal olarak sen daha zorlarını gördüğün için kızın sana çerez gibi gelirr ;p

aynen öyle
öyle gözüm korkmuştu ki ikinciye hamile olduğumu öğrendiğimde
hemde oğlum daha çok küçüktü
nasıl yapcam nasıl etcem derken zaman geldi geçti allahta kolaylığımı verdi çok şükür kızımoğlum gibi olmadı
senin kuzun nasıl?

Ama gerçekten zor arkadaşım hayırlısıyla atlatmışsın ama yaş farkı az zorlanıyosundur muhtemelen Mevlam kolaylıklar versin inş benm kuzuyu uytmaya çalışıyorum böyle bırakınca kendi kendine oyalanmıyo bilmiyorum seninkide öyle mi ama ağlıyo hemen beni istiyo çabuk uyanıyo ..az daha büyüyelim teyzesi inş düzene gireriz

allah yokluklarını vermesın ama bende ıkıncıye kalırsan zamanı geldıgınde kumsalım gıbı bır kardesı olmasın yanı akıllı bır bebek olsun bu kız benım anamı aglattı

allah yokluklarını vermesın ama bende ıkıncıye kalırsam zamanı geldıgınde kumsalım gıbı bır kardesı olmasın yanı akıllı bır bebek olsun bu kız benım anamı aglattı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…