2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anam maşallah sübhanallah kızım bu ne tatlılık yaa :)) gerçekten ilerde arkadaş yapıcam benim burakla senin kumsalı :) sanma ki burda dünür diyip birbirimize takılıyoruz Allah kısmet ederse arkadaş olacak bizimkiler nazar değer ayrıca bu kadr resim koyma be

bu arada merhabalar kızlar ben geldim uzun zamandır yoktum marmara adasındaydık ailecek teyzemin yanında :) dünde deprem olmasın mı ödüm koptu neyse ki bişey olmadı... istanbulu ve özellikle sizleri çok özledim hep aklıma geldi bizimkiler napıyor acaba diye :)

tatil dediğime bakmayın oğluşumdan bişey anlamadım pek ama hava değişikliği 3-4 günde olsa iyi geldi... yarım saat denize girdim hemen çıktı tuzlu geldi göğsüm oğlumun ağzı buruştu göğsümü yıkamama rağmen tadını beğenmedi neyseki sonra aldı ağzına da deniz kenarında bile emzirdim

15 dk da güneşlendim ama çok komikti o bebeğimin kafasına güneş geçmesin diye şemsiye altında oğlum ben güneşe uzanmış o şekilde sallaya sallaya 15 dk güneşlendim yüzüm yandım kollarım falan ama bacaklarım gölge de kaldığı için kar beyaz

neyse ki evdeyim , evmi de özledim şaka maka yaa :) insan özlüyor kendi yuvasını...

eee sizler nasılsınız? var mı değişiklik??

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba 50 günlük bi oğlum var:)))ama eskisi gibi sık emmiyor 10 dk ancak emziriyorum sonra kesinlikle emmiyor...doktor emme sıklığı azalır demiş arkadaşıma artık doyduğunun farkına varır demiş acaba öyle mi çook merak ediyorum((

çoook zor arkadaşım öyle zor kiii annem gittiğinde bebeğim 10 günlüktü ew işleri ,yemek, ütü bebek çook zorluyo bi de benim bebişim ağlayarak uyuyo bazen 2 saat sallıyorum sabah uykularımız sıfırr((bazen dayanamayıp ağlıyorum sinirimden allah kolaylık versinn:)))

aminnnnn, nice yaşlarını görmeye inşallah...

kızımın sol gözü sulanıyo bu arada niyeyse:26:

ezgi benim kızında sol gözü sulanıyordu.doktor damla verdi.önce sulanıyo sonra çapaklanıyo dimi.bak o damladan al sen günde 4 defa damalt gözüne bir kaç gün içinde geçiyo.damlanın adı tobrased.

Kızlar o kadar yorgunum ki anlatamam kızmın gece uykuları pek yok gündüz daha uzun ve derin uyuyo gündüzde iş güç gelen gidenden ben uyuyamıyorum napcam bilmem bakalım ne zamn düzene giricek iki akşamdır da ağlamaları başladı öyle böyle değil sesi gidiyo artık ağlamaktan o kadar tıkanıyo karnı ağrıyo sanırım o kadar dikkat ediyorum ben sıcaklarda kavrulsam bile ama neden yavrumda gaz oluyo anlamadım o ağlayınca öyle bende ağlıyorum çaresiz bekliyorum hiç bişeyde iyi gelmiyoo

ben 2. çocuğumda anladım ki annenin yediğiyle içtiğiyle giydiğiyle alakası yok bebekteki gazın
askılı şortla geziyorum acıda soğukta gaz yapan gıdalarda yiyorum ama kızımda gaz problemim yok şükürler olsun
oğlumda herşeye çok dikkat ettiğim halde aşırı gazlı bir bebekti
bebekle alakalı bu gaz durumu yani

allahtan gündüz uyuyomuş minnoş
misafirler kesilince gündüzleri dinlen her fırsatta canım sende

doğru, ilk başta bebek doyduğunu anlamıyo emiyor
sancısı oluyo emiyor
kendini güvende hissetmek istiyor emiyor

büyüdükçe seni tanıyor, güven hissi artıyor, gaz sancıları azalabiliyor , kendi bilinci artıyor ve o bilinçsiz emmeler kesilip yerine acıkınca emmeler başlıyor sadece

ooooh yarasın tatiliniz
iyi gelmiştir tabi değişiklik :82:
pikniğe gittik ama biz bi denize gidemedik yaaa(((
bebekten korkuyorum güneş dokunur diye
şemsiyeylemi gitsekki acaba bizde

merhaba kızlarr ben geldim. kızım uyuyorken bi bakıyım dedim. keyifler iyidir umarım. çoook uzun zaman oldu giremiyorum kk ya. hiç birşeyden haberim yok. ipin ucu kaçtı. en son 3 - 4 kişi arka arkaya doğruduyduk bi daha gerisini takip edemedim mlsf.

cumartesi tasınıyoruz kurtulyorum bu evden sonra adana ya gıdecem cok bunaldım evdeee

canım kolay gelsin. şimdiden hayırlı yolculuklar. gerçekten çocuklu hayat bambaşka, adapte olmak zor. Allah kolaylık versin hepimize. bu arada kızın çok tatlı maşallah, sanki senin kopyan gibi, aynaya çok mu baktın derler bizde

canım herkes çok yoğun galiba, çok giren olmuyor, topluca senden sonra tüm yazılanları okusan bile fazla vaktini almaz
sen nasılsın?

valla bende annem burdayken ara ara bakıyorum. ama facebooku daha çok takip ediyorum. faydalı bilgiler oluyo. ama annem gidinde bu kadar sık giremem sanırım. 40ımıza az kaldı.annemin gitmesine de..

valla bende annem burdayken ara ara bakıyorum. ama facebooku daha çok takip ediyorum. faydalı bilgiler oluyo. ama annem gidinde bu kadar sık giremem sanırım. 40ımıza az kaldı.annemin gitmesine de..

anneler çok iyi oluyor gerçekten de, en azından evi düşünmüyor insan. annem geldiği gün doğum oldu, doğumdan sonra da 19 gün kaldı, o zamandan beri idare etmeye çalışıyorum. ama cidden zormuş. oğlumu avutmaya çalışırkan bilgisayarı da her gittiğim yere taşıyorum. azcık kafam dağılsın diye

Kızlarrr bıraz once maılle tahlıl sonclrımı aldım hcgm 48.1 cıkmıss dr gtcm amaa dondum kaldım hamılelık olabılrmı?

ben geldiiiimm dün kırkımız çıktı kızımla ananesine gittik gezdik dolaştık ve şunu anladım ki benim kızım tam bir gezme meraklısı evde huysuz olan çocuk dışarda gıkı çıkmıyo babasına çekmiş biraz babasıda öyleymiş çünkü
eee sizler nasılsınız kızlar nasıl sizde durumlar nasıl

canım herkes çok yoğun galiba, çok giren olmuyor, topluca senden sonra tüm yazılanları okusan bile fazla vaktini almaz
sen nasılsın?

nasıl olayım işte herkes gibi :) sabah kalk öğlen gibi zar zor kahvatı yap :) akşam yemeği yapama :) koca gelsin yemek sorsun yok deyince surat yapsın, her gece 2 saatte bir emzirmeye kalk. gün ne zaman başlıyo ne zaman bitiyo hiç analmıyorum. wc gitmeyi bile unutuyorum bazen.

ne şanslısın kız annen hala yanında. benim annem çalıştığı için kalamdı yanımda hiç. ama sağolsun kaynanamda kalmadı. yani doğumdan beri yanlızım. alıştım artık. bugün 29 gün oldu. ne çabuk geçti nasıl geçti hiç bir fikrim yok. birazdan kızım uyanında suyumuzu doldurmaya gidecez kısmetse. ama bi türlü kıyafet bulamıyorum kendime. halen hamile kıyafetlerimi giyiyorum. pantolonlar olmuyor. kg verdim ama eski kg me dönemedim. benim gibi olan varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…