2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bizim de bugün kırkımız çıktı bundan sonra daha mı iyi olacak acaba hayat?:44:

hayırlı olsun sizinkideeee :)
ay inş. dediğin gibi olur. işin garip yanı dünden beri bebeğim daha iyi uyuyo nazar değmesin. gece 11 de uyuttum, 4 e kadar uyudu, şok oldum, hç bu kadar uzun uyumamıştı :) emzirip uyuttum, 8 de uyandı, tekrar emzirdim biraz oynadık uyuttum halla uyuyo kuzum benim. kurban oolurum ben bu güzelliği bana vereneeeeeeeeeeeeeee

Son düzenleme:
işte benım ballll kızım masallah demeyi unutmayın teyzelerii

Eklentiler

• $Fotoğraf1835.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
oyyyy yirim ben o bal kızı çok tatlı büyüdükce daha mı tatlı oluyolar ne 41 kere maşallah

Son düzenleme:
Hepinizi tebrik ediyorum bebişlerinizi güle güle büyütün :) bende ekim annesi olarak sizden tavsiyeler istiyorum.epidural normal dogum yapmak niyetim tabi son anda inş sorun cıkmazsa.epidural normal dogum yapan arakdaslar tecrübelerinizi paylasırsanız cok sevinirim sonrasında ne gibi sıkıntılar oluyor vs..simdiden teşekkürler herkse

maşallah canım benimki de fena uyumuyor maşallah

peki artık 3-4 saatte bir uyandırmamıza gerek var mı, mesela 5-6 saat uyuduğu oluyo, uyandırsam mı uyandırmasam mı karar veremiyorum, uyandırmasam çocuk aç diyorum vicdan azabı çekiyorum, eşim uyandıralım kan şekeri düşer diyo, çok karışıyo o da bana aaaa

normal doğumda ıkınma süreci önemli, yoksa sancılar çekilmicek bir şey değil. tabi ağrı eşiği önemli diyolar bunun için ama ben sancılarda sıkıntı yaşanmamıştı son yarım saate kadar, o nedenle epidural istemedim. ıkınma sürecinde epidural sancıları zayıflatıp ıkınmayı zorlaştırabiliyormuş diye duymuştum. ama baştan beri doktorum epidural konfordur demişti diğer taraftan da. her şey istediğiniz gibi gider, bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

6 saat biraz fazla gibi canım şuan için...valla ben uyandırmıyorum. ki zaten 4 saati geçmiyo. ilk zamanlarda sarılık olmasın diye uyandırıyoduk, faydası da oldu zaten. acıkınca uyku muyku dinlemez :) geçen uzman tv de izledim: 4 aylık bi bebek eğer alıştırılmazsa ve yatmadan önce iyi doyurulursa geceleri beslenme ihtiyacı duyup uyanmazmış...

selam herkeseee
aman ne olmuş buraya yaaaa :26:
eskiden sayfalarına yetişemezdim şimdi 2 gündür aynı sayfada nerdeyse

evime döndüm nihayet
21 haziran 07:10da kızımı normal ve oğluma göre çooooooook kolay bir doğumla aldım kucağıma
3kilo 50cm doğdu zümram
34 günlük olduk bugün ve 2.verem aşımızı olduk sağlık ocağında
4,250gr ve 54 cm olmuşuz
siz nasılsınız miniklerinizle nasıl geçiyo günleriniz?

selam hoşgeldinnn, Allah analı babalı büyütsün...herkes face de bu arada, burda kimse kalmadı malesef...
bebeklerden vakit bulamıyoruz yazışmalara...

selam hoşgeldinnn, Allah analı babalı büyütsün...herkes face de bu arada, burda kimse kalmadı malesef...
bebeklerden vakit bulamıyoruz yazışmalara...

gelmezlerse gelmesınler canım ben cıkmıcam burdan o gelenlerede yer yok dıcemm butun sıteee benım

Son düzenleme:
JuJuuuu canım ben normal yapmadım ama epidural sezeryan dogum yaptım benım ıcın normalden daha guzel oldu valla tabı bu benım dusuncem amelıyatım super gectı 1 gunde ayaga kalktım ve su ana kadar kılomun hepsını verdıgım gıbı ıkı kıloda fazladan gıttı YASASIN EPİDURAL SEZERYAN DOGUMM :83:

epidural bizden bir kişi yaptı sanırım oda çok memnundu..

bencedeeeeee yaşasınnnnn :) benim de 5 kilom kaldı bitti bitti

hadi ordan deli karı,
ne alakası varmış sezeryenle kilonun???
milleti yanlış yönlendirme bide...
bu arada...
taşındınmı???????

hadi ordan deli karı,
ne alakası varmış sezeryenle kilonun???
milleti yanlış yönlendirme bide...
bu arada...
taşındınmı???????

yok bacım tasınamadım bır turluu daha tadılat var lamınant dosenyor yerlere 2 gunluk ıs kaldı

hayır bacım ben sezeryanla gobek kalıo dıolarya ondan dedım :83:

sen ne yapıon delı karılar face ye gırıonuz dımıı benı yalnız kodunuz buralarda bende kafayı yiyorum kumsal hanımla bır sıteye gırem dıom ın cin top degıl lalelibir bıle oynamaya zaman buluyorlar

seviiiiiiiiiiiiiiiii :83:

Son düzenleme:

epidural bizden bir kişi yaptı sanırım oda çok memnundu..

bencedeeeeee yaşasınnnnn :) benim de 5 kilom kaldı bitti bitti

Hepinizeeeeeeeeee kocamannnnnn birer maşallah diyorummm :)) co ksevindim sizin adınıza darısı basımıza artık .bende büyük konusmıyım simdiden ama epidural noraml olmazsa bende epidural sezeryan olsun istiyorum..bu arada kızlar hamileliginizde toplam kac kilo aldınız özendim valla ya inş bende hemencecik veririm. benm simdiden 9.5 kilo oldu cuma günü 7. ayım bitiyor ..cok mu dersiniz :S

canım epiduralsiz normal doğum yaptım 7 saat sancı çektim zor muydu evet zordu ama inan yapılmıcak bişey değil kendine güven ..etrafımda epidural mağdurları var bilemem ne kadar doğrudur ama bide ıkınmada zorluk oluyo canım ama karar senin tabii ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…