2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canımmmmm o kadar ihtiyacım varki duaya bu bebeğimide kaybedecem galiba artık ağır geliyor hamile oldugumu öğreniyorum dünyalar bizim oluyor iki hafta sonra ya kanama başlıyor ya bebek gelişmemiş oluyor şimdide bebek yok :çok üzgünüm: :gitme::gitme:

ultrason fotografına bakıp bakıp ağlıyorum şimdi, tutamaıyorum yaşlar kendiliğinden akıyo eşimde bebeği görürüm diye şehir dışından gelmişti oda üzüldü işe gitmek zorunda oldugu için gitti o tek başıma kaldım ben yine, yine aynı şeyleri yaşıycam biliyorum :çok üzgünüm: senağlamasenağlamasenağlama

bak bacım bıse dıcem esınle akrabalık yada kanın negatif mi bu tur seylerde etkılıyor allah korusun mesela bazı annelrde kanınıın brh- negatıfse dusuk tehlıkesı cok oluyor

yav sacmaalama bee herseyı kotu dusunme bıse olmaz benım yıgenıme bee alla allaaaaaa

inşallah tahmin ettiğim gibi olmaz ama görünmesi gerekiyodu bu haftada anormal olan benmiyim anlamadımki hiçbişy yapmıyorum çok dikkat ediyorum yine kötü şeyler duyuyorum :çok üzgünüm:

hayır yaşamayacaksın bırakmıcak yigenım bizi üzülmee üzme bebegini inan bak hiç bi sorun yok aglama sakın içini ferah tut iyi düşün iyi olsun

bak bacım bıse dıcem esınle akrabalık yada kanın negatif mi bu tur seylerde etkılıyor allah korusun mesela bazı annelrde kanınıın brh- negatıfse dusuk tehlıkesı cok oluyor

yok kıs hiç bir anormallik yok ne kan uyuşmazlığı, ne akrabalık önceki düşüktede tüm testleri yaptırdık hiçbişey çıkması stres yada tesadüfi bi nedenden olmuş dedi doktor normalde 3 düşükten sonra yapılan testleri bile yaptırdım ben aklımda soru işareti kalmasın diye kromozom testlerine kadar yapıldı hepsi temiz çıktı Allah kısmet etmezse etmiyo işte ne diyim başka bi sebebi yok :çok üzgünüm:

ikiz olmaysaydı valla hahahahha kaydirigubbakcemile3:hulya:
allah mı söyletiyo kız bide ikizmiş hehehe ne gülerim kaydirigubbakcemile3
inşallah tahmin ettiğim gibi olmaz ama görünmesi gerekiyodu bu haftada anormal olan benmiyim anlamadımki hiçbişy yapmıyorum çok dikkat ediyorum yine kötü şeyler duyuyorum :çok üzgünüm:

hayır canım gec döllenmedir haftaya gidersin bi daha baska bi doktora gidersin daha iyi bi haftaneye gidrsin hem doktordan doktora ultrasyondan ultrasyona binlerce fark oluyo eger haftaya kese buyumez bebek görunmezse bi sorun var demekdır senın kı daha cok erken normal böle seyler

ala alla rabbıme kalmıs senın ışin kuzum boll boll dua et bak bugun persembe kran okıcam babamın ruhuna soz senın bebegının saglıgı ıcınde dua edıcem yetimim ben 9 yasında kaldım babasız :kedi:mafoldumben

hayır yaşamayacaksın bırakmıcak yigenım bizi üzülmee üzme bebegini inan bak hiç bi sorun yok aglama sakın içini ferah tut iyi düşün iyi olsun

inşallah canımmm 12 kasımda tekrar gidecem umarım yüzümü güldürecek şeyler duyarım ama mucizevi gibi geliyo şimdi bana onlar zaten hiç bi bebeğimde iyi şeyler duymadım doktordan hep kötü hep kötü :çok üzgünüm: belki allah yüzümüzü güldürür bu defa :çok üzgünüm:

bence sende biraz paniklik var sen evham yapıyosun ögretmesin bide güclü ol hemen ne en ufak bişeyde yerlerdesınız yaa ... ya ben 5 haftalık hamıleydım eşimle kavga ettik neler yasadım ustune doktora gidelim die tutturdu gitmedim allaha emanet ettim ben saglıklı olsun die elimden gelenı yapıyorum gerısı allaha kalmış

doktorda öyle söyledi geç yumurtlamış olabilirsin risk var diyemeyiz kanamanda yok dedi ama ne bilim insan bi kere yaşayınca böyle paranoyak oluyo işte inşallah ben yanılıyorumdur bebeğim yanıltır beni bu defa bi dahaki gittiğimde herşey çok iyi olur :1no2:

evet canım tek çare dua etmek Kuran okurken benim için ve bebeğim içinde dua edersen büyük iyilik yapmış olursun canımmm bu arada çok üzüldüm babana

hamıle oldugumu bıle bılmıyordum cok kotu kavgamız oldu kucuk omuz cantasını fırlattım oda bana atınca belıme geldı cok fecı acı cektım ama dr gıttım cok normal hersey allahım esırger onu esırgedıkten yıcek ekmegı olduktan sonra alayı gelse dusuremez

benım içinde dua et noolurr

allahım inşallah bebeğini kucagıma alıcan sonra gelcen yazcan burda bu bebek benı uyutmuyo delircem napıcam ben die gülcem bende sana noldu aglıyodun hala aglıyosun die kaydirigubbakcemile3

en kucuk kardesım 1 yasındaydı soletmeyın benıııııııııııııııııııııııı neyse mafoldumben

dogru söluyosun arkadasım cok haklısın vereliniortak bu arada basın sagolsun demeyi unutmusum özür :kedi:

yok be canım keşke benden kaynaklı bişey olsa hakim oluırdum kendime sorun kalmazdı, çok sakinimdir aslında gayet soğukkanlıyımdır en kötü durumlarda bile en normal tepkileri benim verdiğimi söylerler annemler o kadar soğukkanlıyımdır ama bu bebeği çok istiyoduk zaten tedavi sonrası ve baya beklemeden sonra oldu bide öncekinde de çok umutlanıp 8 haftalıkken kanama sonrası kaybedince korkuyorum şimdi keşke hiç bi sorun olmasada içimde rahat olsa dediğin gibi Allah büyük elbet duyar dualarımı inş. kabul olurda bu defa kaybetmem onu :çok üzgünüm:

asla sıkma canını rabbıme emanet melegımız baska dayanacak kımsemız yok :çok üzgünüm:

tamam tamam dagatalım su havayı hadii kendınze gelın kızlarr iyi şeylerden konusalım iyi seyler düşünelimm

dogru söluyosun arkadasım cok haklısın vereliniortak bu arada basın sagolsun demeyi unutmusum özür :kedi:

allah kalanları esırgesın bebıslerımızı korusun gıden gıtmıss acısı var ama hayat devam edıyor ama allah kımsenın basına vermesın yanı bellı bır sure

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…