2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy negüzel yaa

gerçekten o kadar değişik bi duygu ki, ömrümde duyduğum en güzel sesti o pıt pıt sesleri..Bi de şok oldum o da cabası...Eşim bile inanmadı zaten..
Yalnız kızlar bişiy dicem, bilmiyom bi alakası var mı, biz bu geçen ay ıspartaya gitmiştik gezmeye.Sık sık gderiz zaten.Bu sefer yolun üstünde bi türbe gördük, öyle türbe görünce dua edelim duralım falan huyumuz yoktur da.Bi de daha önceki gittiklerimizde görmemiştik.Bu sefer durduk, merhumun hayrına dua ettik.Sonra netten araştırdım kim ki bu zat diye, meğer o türbeye çocuğu olmayan, olunca da düşen hanımlar gidermiş..Sonra hamiş olduğumu öğrendim.Bi de bi çalışmamız dahi yoktu bebek için.Valla öğrendiğimde tüylerim diken diken olmuştu..Acaba demiştim, oraya gitmenin mi bi faydası oldu diye..

deli kız gözlerim doldu ne dicemi sasırdım aglattın benı allahım sen ne büyüksün yaa senağlama

deli kız gözlerim doldu ne dicemi sasırdım aglattın benı allahım sen ne büyüksün yaa senağlama

Valla kız ciddi diyom bak.Hatta şok olmuştuk..Sen ağladım diyince bende ağladım.Bak şimdi patron görecek, ağlama bakem beni de ağlatma..
Hatta bebişim sağ salim doğsun, tekrardan o türbeye gideceğiz eşimle Allah nasip ederse..

gokyuzuu olsun bana banane ben yine istiyorum :)
az sabır et gittiginde biraz buysun söle ele avuca gelsin

ayy aglama ben sevındımde agladım öle geldi gecdi bi duygu .. dogduktan sonra git tabi bebişinide al git ziyaret et

slm kızlar doktordan geldim.göründü kesemiz minnak bişi doktor dedi 6mm küçücük dio bak şurda ben göremedim ama dedim hee tmm.çok heycanlandım yaa.10gün sonra gel dedi bakalım büyümüş mü.10gün ağır kaldırma çok yorulma hoplayıp zıplama ilişkiye girme fln dedi.üstten göründü alttan bakmak istemiyorum gerkete kalmadı dedi.ilk üç ay annenin yediği şeyle bebeğin bi ilgisi yokmuş sen folik asidini ihmal etme yeter dedi.hamileyim die kendini zorlayıp illa yemek yemeliyim fln deme dedi.canın isterse ye istemezse yeme dedi fln işte böyle

Son düzenleme:

gözun aydın canımm

Canım gözün aydın. 10 gün sonra da kalp atışlarını duyarsın inşallah..

kızlar bişe sorcam ya ben laptopu dizlerime koydum öle yazıyorum karnımın az altında duruyo yanı sakıncası olur radyaasyon varmı bunda.... bide 10. haftada bebekin göz rengi olusurmus acaba renkli olsun die özellikle yenen bişe varmı bu haftda yesek etki edermi

elektrık gıttı yenı geldı gelene kadar catladım geldım 100 syf ılerı atmıs kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 anca cav cav cav anam bızım halımız ne olcak bole :))))))

kız sen ne dion ben gezmeye gitmedim herifi gönderdim burda cene calacam size laf yetişdiricem diye kaydirigubbakcemile3:dance::dance:

Valla benim kahve, kocişin kahve, sülaledeki herkesin kahve...
Bişey yeniyosa söyleyin de ben yemeyem...Bi de bu çocuk nerden çıktı böööllee derler renkli gözlü.Onun hesabını mı verecem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…