2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hamılelık sendromunamı gırdın sen ay canımmmmm dıo ay öyle dıyınce daha cok gıcık olyorum parfume gelınce azrail olsam dunyada ne kadar parfum var kaldırrım kesın

Kizlar kokular ile araniz nasil? Ben parfüme hic tahamül edemiyorum artik. Esimde kullansa kiziyorum kullandirmiyorum:) Normalde hic kullanmadan evden cikmayan ben:)

Ben hamiş olduğumu bilmeden eşim sabah 6 da parfüm sıkınca o kadar ağır koktu ki, kalktım adamı fırçaladım..bu ne ya dedim.Tamam otelde çalışıyon, güzel kokacan da, koku zehirlenmesinden gebercem burda dedim..Cevap aynen şu :
Solundan kalkmak böyle bişey herhalde.Bi daha yat da sağından kalk bakem, hayırlı işler dile... :teytey:

Yaaa banane kocisin bugun almasin pc yi
canım o evdeyken tv benım pc onun ama bugün kurtlar vadısı var pc benım tv onun inşallah izlerde almaz basdan anlasma yaptık
Kizlar kokular ile araniz nasil? Ben parfüme hic tahamül edemiyorum artik. Esimde kullansa kiziyorum kullandirmiyorum:) Normalde hic kullanmadan evden cikmayan ben:)

ben kullanıyorum sıkıyorum da eşim sıkınca bişeler oluyo bana sinirlerim tavan yapıo demedgımı bırakmıyorum adama

Madara oldum sizede bi sayfa yenileymyom diye yaziyorum :d amann 3 dk kaldi molam zaten fazla yemeyinde ara arayiyin yavrucuklarim
Bizim kiz cikolata falan fazla ye heeee

:))

Buda iyimis sen kullan adimi fircala:)

Bu ete dokunma olayi nasil olacak ki ozaman yemek yapamam ki :)
ne biliyim bana eşim dedi ciğ ete dokunma die işime geldi benımde dokunmuyorum yemek zaten yapamıyorum kı ben ayakda duramıyorum midem fena oluyo
Ben habire nara dokundum da yedim de...

canım nar yeme iyi dielmıs ilk aylarda zaten nar yemek gerci az öz misali günde 1 tane ye diolarda .. ama cocukla leke oluyo kırmızı seyleri elleyınce

hehehehe ayy bu adamlar cok fena yaa benımkıde evde oldugu gün biliyo ona iş yaptırcam hemen hasta numarasına yatıyo ayy bugun belim cok agrıyo cok halsızım yada bi işi olur ben oraya gitcem buraya gitcem ben yemiyorum tabi hehehekaydirigubbakcemile3

Ya zaten burda okuduğumdan beri nar yemiyom, ama öncesinde yiyordum da, dokunuyordum da.İnşallah bişey olmaz.Biz kalbimizi ferah tutalım..

aynen ben dyorum midem bulaniyo oda basliyo oyoyoy benimde bugün cok basim agriyo yok buran aciyo kaydirigubbakcemile3

hahahah ay hic sorma bide o var aş erme hali mide bulantısı hali bazen diyorum benden önce sen dogurcan diyee kaydirigubbakcemile3

kız anam bıde cınsıyetı bellı degılya durmadan benım oglum kızım ne ıstıo bakımmm mandalına yesın fındık yesın yok armut yesın hahahaha ay dıyorum bıran once bellı olsa su cınsıyette kurtulsam

Ya zaten burda okuduğumdan beri nar yemiyom, ama öncesinde yiyordum da, dokunuyordum da.İnşallah bişey olmaz.Biz kalbimizi ferah tutalım..
bişe olmaz tatlım yaa içini ferah tut sen
aynen ben dyorum midem bulaniyo oda basliyo oyoyoy benimde bugün cok basim agriyo yok buran aciyo kaydirigubbakcemile3

ayyy inanmıyorum yaa bunların hepsi aynı anam aynııı -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…