2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar gözümde arpacık çıktı ne krem ne damla süremiyom öyle geçicek artık kendiliğinden.uzun sürmez umarım.
ilişkiyi hiçbi doktor yasaklamıyo düşük tehlikesi fln yksa tabi
bugün 15,30da doktora gitçez eşimle bebişi görürüz inş.

Son düzenleme:

küçük kuru fasulye :)) aynıyız senle sanırım

benim bugün 7+1 oldu kızlar kaan kocatepenin internet sayfasında acaip yararlı bilgler var oraya göre 7+1 8.haftaya giriyomuş gösteriyo neler neler olduğu acayip şaşırıyorum yaa ne kadar hızlı gelişiyolar minik meleklerimiz dünyaya gelince bu kadar hızlı gelişmiyolar

Ben 7+5 oldum..Artık fasulye mi olduk, nohut mu, mercimek mi,bezelye mi bilemiyom....
Ama düşünmek bile çok heyecanlı...

bende 8 haftalıgım ama gokyuzuu en kotu ıhtımal olarak 7+5 yaptı ben uzerıne gorme varmıs ondan olmusum bılememısım regl ıken gebe kalmısım bende dıorum nıye az oldum ben bu kadar kaydirigubbakcemile3

slm arkadaşlar uzun süredir takip edemiyordum yeni gelen arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diorum bende nihayet kesemi ve bebeğimi gördüm haftaya da kalp atışarına gidicez hayırlısyla :) zemuszemus

darısı tüm isteyenlerin başına inşallah opuyorumnanaktan

bende 8 haftalıgım ama gokyuzuu en kotu ıhtımal olarak 7+5 yaptı ben uzerıne gorme varmıs ondan olmusum bılememısım regl ıken gebe kalmısım bende dıorum nıye az oldum ben bu kadar kaydirigubbakcemile3

Benim de geç döllenmeymiş..Normalde 26 ağustosta son sat.Ama doktorum düzeltilmiş sat diye 4 eylül dedi..4 eylüle göre gidiyo bebişim, geç döllenme olmuş..

Canım çok sevindim senin adına..Darısı diğerlerinin de başına.Umarım haftaya da pıt pıt atan kalbini duyarsın inşallah.

Selam herkese. Kizlar uyuyabildiginiz kadar uyuyun demissinizde ay ben uyuyup uyaninca daha kötü oluyorum bulantilarim tavan yapiyor ozaman simdiki gibi (

günaydınnnnnnnnnn tabı ben yenı kalktıgım için gunaydunnnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın bebemmmmmmmmmmm evet malesef bi yandan çalışıyoruz bı yandanda size yetişiyorukkk cokacimcoook karnım acıktı ama benım yemek saatım 15,30 da yaaaaaaaaa

Canım çok sevindim senin adına..Darısı diğerlerinin de başına.Umarım haftaya da pıt pıt atan kalbini duyarsın inşallah.

amin canım inşallah duyarım haftaya zaten sat a göre 4 gün önde gidiyormuş bebişimin gelişimi sositososito 6 haftalıkken birden 7 haftalığa geçiş yaptık alkisalkisalkis

kızlar ben henüz gitmedim doktora, korkuyorum alttan bakar diye...

Benim doktor hemen alttan dedi ama, ben istemiyorum deyince bakmadı..Üstten görünmeyebilir dedi.Şansıma görünmüştü..Eğer düşük tehlikesi yoksa, bebek küçük görünmüyo derlerse bile alttan baktırmak istemiyorum dediğinde bakmıyorlar..En fazla 1 hafta sonraya gün verirler bi daha gidersin.

minikeller canim korkma acimiyor alttan bakinca hem alttan bakinca daha net görünüyor resimlerde bile farkediyor

kızlar ben henüz gitmedim doktora, korkuyorum alttan bakar diye...

bana alttan baktı hemde erkek tı ne yapalım ben bebegımn saglıgı herseyden onemlı sıkılıyorsun ama esımde yanımdaydı hem kapalı bakıo yanı carsaf var ustunde devlete gıdeceksen bılemem canımcım:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…