2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız yarın doktora gidicem çok heycanlıyım 5+ 4 olcak yarın kese gözükür mü acaba.kese gözükmez diye gitmiyodum ama çok merak ettim artık dayanamıyorum gidicem :))

görürsünüz canım ya ben 4+6 haftalık iken gördüm çok şükür Allahın izniyle sende görürsün merak etmekaydirigubbakcemile5

ayy canım ben daha 4+6 yım seni okuyunca moralmen eksilere düştüm
birazdan gidecem göremezmiyim acaba

inşallah görürsün canım ben göremezler haftaya gel daha çok küçük fln derler diye gitedim hemen yoksa öğrenir öğrenmez soluğu ultrasonda görmek için doktorun yanında alırdım
alttan baktırınca çok rahatsız oluyorum doktorum bayan olduğu halde bazı arkadaşlar erkek doktora gitmiş helal olsun valla gerçi istemeyince alttan bakmıyomuş doktorlar olmazsa derim bakmayın alttan haftaya tekrar gelirim

Son düzenleme:
selam kızlar
off çok yoğunum bugün arada girip okuyorum ama hiç yazamıyorum. öğle arasındayım şimdi. arada uğramaya çalışcam.

canım herkesın kı bır olacak dıe bıse mı var allah askına yapmayın sen gıt umarım gorunur ama sanmıyorum gorunmesın ya gorunujr

kızlar ultrasyon zararlı diyolar ben biraz arasdırdım ama kesin bişeye varamadım doktora sordum yok öle bişe dedi ama emin olamadım siz ne düşünüyosunuzz

sağol canım ben geçen hafta gittim görülmedi
bende baktırmadım istemeyince bakmadı alttan haftaya gel dedi yoksa bende kesinleşsin diye biraz daha beklemek istiyordum 10 gün içinde kontrol oluyormuş heralde ondan
ama büyük ihtimal sen görürüsün:lepi:

emineu, bebekpoyraz, BebisKoM88, comely_08, delimavi48, elagoz, fatosbrn, gokyuzuu, lizgelal, mah_buke, nevra73, optimist_balim, simal06, VESADE, wylma
maaşallah taze annelereeeRabbim hepimizin bebeklerini korusun hayırlı doğumlar nasip etsin tüm isteyenlerede versin inşallahhh amiiiinnn........

kızlar ultrasyon zararlı diyolar ben biraz arasdırdım ama kesin bişeye varamadım doktora sordum yok öle bişe dedi ama emin olamadım siz ne düşünüyosunuzz

canım bu konuda kesin net söylüyorum ve aksini diyenleride kale almıyorum ben ilk kızımda çokkkkk araştırdım ama millet her kafadan zararlı dediler ama hiç bir zararı yok canım için rahat olsun korkma olurmu meleğini istediğin zaman görebilirsin cnmvereliniortakanlaştıkmı:lepi:

inşallah inşallah cabuk git gel iyi haberlerini güzel haberlerini ver bizede

sağol canım hemen buraya koşacam zaten
ben hazırlanmaya gidiyorum
acil sorusu olan varmı bi koşu sorayım doktorakaydirigubbakcemile3
öpüyorum siziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım gözükür benim 5 haftalık olmuş bugün karından baktı gözüktü kemen kese ama kalp atışları için 7. haftayı beklicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…